Kocam eltime aşık

7 sene önce bu konuya yorum yapmışım:KK53:
yanlış hatırlamıyorsam yılın konusu seçilmişti, ya da benzer bi konuydu emin değilimo_O

Bu konu sahibi boşanmıştı sanırım
Hatta etlisinin çarşaflı olduğunu kendi oğlunun alnına beni öp yazıp kaynına gönderdiğini söylemişti
O konu mu bu

Bu konu sahibi boşanmıştı sanırım
Hatta etlisinin çarşaflı olduğunu kendi oğlunun alnına beni öp yazıp kaynına gönderdiğini söylemişti
O konu mu bu
:KK57::KK57::KK57:

Oğlunun alnına beni öp yazıp gönderen kadın, kim bilir kendi vücudunun nerelerine neler yazmıştır:KK53:

Eşinizin davranışları bence normal değil ancak sizinkiler de pek değil. En başta niye evlendiniz? Niye çocuk yaptınız? Kardeşinin karısına göz koyan bir kocanız olduğunu düşünüyorsanız herşeyi bekleyebilirsiniz sonuçta o insandan. Birde yüzüne sormuşsunuz hemde birkaç kere. Bilemedim böyle şüphelerle yaşamak çok zor. Belli ki size saygısı sıfır kocanızın. İmkanınız varsa düzgünce birdaha konuşmayı deneyin hala da aynıysa boşanın fikrimce

bende direk aşıkk olarak algılamadım anlattıklarınızdan.
ama fazladan saygı duyuyor olabilir.
ben bu durumu aslında biraz cevremden biliyorum.
bir arkadasmın eşi bizim diğer bir arkadasımıza ne derse hak verir agzı acık dinler vs.ama kendi eşini o kadar beğenmez o kadar sözüne önem vermez dinlemez vs.
ama ortada aşk falan yok.
sebebi belli olmayan bir saygı bir begenme var.begenme dediğim de insan olarak fikir ve dünya görüşü olarak beğenme.
Saçma salak şeylerle kimsenin günahına girmeyin benimde 2 kaynım var ağzıma bakarlar saygıdır o her şeyde pislik aramayın geliştirdiğiniz insan eşinizin aynısının eşi mide gerek

şöyle açıklayayım;
insanların birbirinin özeline saygısı olmalı.
benim kayınvalidemlerle evimin arası 10 dk falan.yeteri kadar görüşüyoruz.ama onlar sırf canları öyle çekiyor diye koca kışı benim evimde geçirmeyi planlıyorlar.haliyle bu benim bütün hayatımı sekteye uğratacak bir durum,kaldı ki bana sorulmuyor.
eğer emri vaki yapıp evime yerleşirlerse,ben de gecenin bir yarısı koridorda sütyen külot gezerim,onlarda durumun uygunsuzluğunu görüp evlerine yollanırlar.yani umarım.
daha doğrusu umarım bunu yapabilirim yani:KK52:
Ay kusura bakmayın merak ettim. Dediğinizi yaptınız mı? :KK48: :KK53:

X