Kocamın teyzesi beni kovdu

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
381
434
23
Merhaba arkadaşlar

eşimin teyzesi şehir dışında memleketimize geldi bi kaç gündür burda bizde onu ziyaret etmek için bugün eşimin anaannesine gittik çok da iyi fal bakar haliyle herkes kahve içip fal kapattı hepimize baktı gayet herkesin falına kalabalıkta baktı sıra eşime geldiğinde mutfakta ben o eşim vardı dedi sen çık ben fal bakıcam aşırı sinir oldum üstüne eşim çık çık sen demez mi o kadar sinirlendim ki hamilelik hormonlarından mıdır nedir ama böyle saçma şey olmaz herkese tek tek baksaydı o zaman ağlayasım var gerçekten ben mi abartıyorum

Yalnız bakacakmış ona ne saçma benim falıma bakılırken kv koca görümce hepsi vardı
Ben o kocayı parçalarım. Belki de senle ilgili şeyler sallamak istedi ondan seni kovdu. Eşine ne oluyor.? Kimse kusura bakmasın ağır şeyler söylerdim de neyse yüzüne tükür.

Genel olarak fal olayları falan hiç hoşlanmam bakana baktırana da genelde cahillik gözüyle bakarım seveni yapanı alınmasın ama, hadi kadınlar neyse erkeğin baktırması daha ilginç ya 😅 başta kocama sen ne alaka derdim baktırsaydı 😁 teyzenin yaptığı zaten saçma, belki de sizinle ilgili laflar sokuşturacak fala

Ben o kocayı parçalarım. Belki de senle ilgili şeyler sallamak istedi ondan seni kovdu. Eşine ne oluyor.? Kimse kusura bakmasın ağır şeyler söylerdim de neyse yüzüne tükür.
Bi de kocasi da cik cik demiş
Ay gaz vermis gibi olmayayim da

Bi de kocasi da cik cik demiş
Ay gaz vermis gibi olmayayim da

Ben o kocayı parçalarım. Belki de senle ilgili şeyler sallamak istedi ondan seni kovdu. Eşine ne oluyor.? Kimse kusura bakmasın yüzüne tük

Genel olarak fal olayları falan hiç hoşlanmam bakana baktırana da genelde cahillik gözüyle bakarım seveni yapanı alınmasın ama, hadi kadınlar neyse erkeğin baktırması daha ilginç ya 😅 başta kocama sen ne alaka derdim baktırsaydı 😁 teyzenin yaptığı zaten saçma, belki de sizinle ilgili laflar sokuşturacak fala
Teyzesi cidden çok iyi bakıyor ailecek baktırıyorlar valla bende yedi yıllık gelinleriyim ilk duyduğumda çok şaşırmıştım

Merhaba arkadaşlar

eşimin teyzesi şehir dışında memleketimize geldi bi kaç gündür burda bizde onu ziyaret etmek için bugün eşimin anaannesine gittik çok da iyi fal bakar haliyle herkes kahve içip fal kapattı hepimize baktı gayet herkesin falına kalabalıkta baktı sıra eşime geldiğinde mutfakta ben o eşim vardı dedi sen çık ben fal bakıcam aşırı sinir oldum üstüne eşim çık çık sen demez mi o kadar sinirlendim ki hamilelik hormonlarından mıdır nedir ama böyle saçma şey olmaz herkese tek tek baksaydı o zaman ağlayasım var gerçekten ben mi abartıyorum
Eşine ne oluyor yahu ne bu fal merakı?🙄

Simdi ben iyi niyetli düşünüyorum hamilesiniz diye duygusal tepkielr verir bebegi düşündükleri icin diyecem birde bu fal mal isi sakat siz hamilesiniz ne gerek var sacma seyleri dinlemeye

Dunki 585895 kere okuyup anlamadigim teyzeli konudan sonra teyze kelimesini duyunca icim bi garip oluyo
Valla hamilelik hormonlari da olabilir,esinizin sizden onceki bayatiyla ilgili de olabilir,sizinle ilgili de olabilir
Yani bence tepkinizde haksiz degilsiniz ama cok da buyutulecek birsey degil gibi ya

X