Kocamın teyzesi beni kovdu

Teyzesine sorsun esiniz neden kendisinin fali bakilirken tek kaliyor da sizin faliniz bakilirken butun sulale orada? Bunu telefonda sorsun sesi de acik biraksin bakalim ne diyecek. Bunu yapana kadar ne onu ne teyzesini asla affetmeyeceginizi belirtin.

Merhaba arkadaşlar

eşimin teyzesi şehir dışında memleketimize geldi bi kaç gündür burda bizde onu ziyaret etmek için bugün eşimin anaannesine gittik çok da iyi fal bakar haliyle herkes kahve içip fal kapattı hepimize baktı gayet herkesin falına kalabalıkta baktı sıra eşime geldiğinde mutfakta ben o eşim vardı dedi sen çık ben fal bakıcam aşırı sinir oldum üstüne eşim çık çık sen demez mi o kadar sinirlendim ki hamilelik hormonlarından mıdır nedir ama böyle saçma şey olmaz herkese tek tek baksaydı o zaman ağlayasım var gerçekten ben mi abartıyorum
Belki yegeniyle yalniz kalmak istemistir. Esi oldugunuz icin her seyi bilmenize gerek yok ki. Kaldi ki yanimda birine fal bakiliyor olsa, ben kendim musaade ister cikarim. Bence abartmissiniz

Belki teyzesinin eşinizle konuşmak istediği bir şey vardı yalnız kalmak için de falı fırsat bildiler. Bana söylense ikiletmezsim büyük olasılıkla 10 yıllık gelin olarak. Hatta özellikle hepsini yalnız bırakırım ki konuşmak istedikleri mevzular varsa konuşsunlar.

Teyzesi cidden çok iyi bakıyor ailecek baktırıyorlar valla bende yedi yıllık gelinleriyim ilk duyduğumda çok şaşırmıştım

Çok iyi bakıyor dediğin şey gerçek değil ki :) sadece insanları hayatını iyi gözlemleyip analiz edip ona göre uyduruyordur.

Merhaba arkadaşlar

eşimin teyzesi şehir dışında memleketimize geldi bi kaç gündür burda bizde onu ziyaret etmek için bugün eşimin anaannesine gittik çok da iyi fal bakar haliyle herkes kahve içip fal kapattı hepimize baktı gayet herkesin falına kalabalıkta baktı sıra eşime geldiğinde mutfakta ben o eşim vardı dedi sen çık ben fal bakıcam aşırı sinir oldum üstüne eşim çık çık sen demez mi o kadar sinirlendim ki hamilelik hormonlarından mıdır nedir ama böyle saçma şey olmaz herkese tek tek baksaydı o zaman ağlayasım var gerçekten ben mi abartıyorum
Ay bende kovdu deyınce allahımmmm

İçtiğiniz kahve telvesinden ne anlaşılacak yapmayın şunu ya. Kadın zaten kayınvalidenin kardeşi her dedikodudan belli haberi var. Tavırlara bakılırsa bilmiş , lafçı birşey. Sizde bakıyor biliyor diye bir taraflarını kaldiriyorsunuz Kocanız denilen adam da Allah'a emanet karımdan gizlim mi var diyemiyor . Ailecek kitap saati yapın siz biraz . 17 sinde evlenirsen koşa koşa kedi kovar gibi odadan kovarlar . Ağzımı bozmadan zor duruyorum bazen . Ben olsam hayırdır başka kadın mı çıkmış siz beni odadan kış kışlayamazsiniz der çeker kapıyı giderim . O kocayı da bükerim eve gelince

2000 doğumluyum 17de evlendim anne baba imzası ile 23üm
Neden anne baba imzasi ile evlendiniz neydi aceleniz? Konuda sinir bozucu ben baktirmayi sevmem ama boyle birsey basima gelse elinden alir fincani suya tutarim simdi bak bakalim derdim.

Alırdım ceketimi çantamı çıkardım evden onlar fal baktırırken
Başkasının evinde böyle yapılsa orada durmazdım.

Merhaba arkadaşlar

[/QUOTEinanmayin fal falan baktırmayin hikaye hepsi

Eşinizin bu konuda bu kadar istekli olması tuhaf değil mi?😂 Gerçi ben neye şaşırıyorsam benim erkek kardeşim de ben doğum haritalarılarına bakarken istemem yan cebime koy ayağına kendi doğum haritasına baktırıyordu😂😂🤷🏻‍♀️

X