Erkek İnfertilitesi Kök Hücre İle Çocuk Sahibi Olmayı Bekleyenler

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sizindemi yok bebeğiniz canım avatardaki bebekleri görünce var zannettim.Sizdemi kök hücreyi bekliyorsunuz?

vallahi canım benim eşim 2007 yılnda tese oldu gelişmemiş elonge hücre bulundu tüp denendi 2 emriyo konuldu fakat olmadı hücreler gelişmemiş oldugundan zordu zaten 2. denememizi yapacagız nisan mayıs gibi eger bu sefer sperm bulunursa yani hücreler gelişirse belki bişeyler olur diye umut ediyorum hala yanii belirsiziz yanii.

inşallah allahım bizlerede nasip eder böyle bebekler sen anlat birazda.

ınşallah bu sefer olur canım allah yardımcınız olsun. Benim eşimde inmemiş testise baglı azolu mikro tese denemeye gerek duymadı doktorlar tek umudumuz kök hücre böyle işte beklemekten başka yapacak birşey yok yani.

ne demek gerek duymadı canım nasıl budurumda bir çok arkadaşım var beniim deneyipte bulunan kaan aydosa hiç gittinizmi yada dr kimdi

Canım bu topikte çok bahsettim durumumuzdan.Eşimde çift taraflı ve hala karın içerisinde bu durumda olabilecek en kötü durum.
artık o kadar çok araştırdım ki durumumuzu yapılcak birşey yok.
Kaan Aydos Emre Bakırcıoglu Sümer Baltacı gibi en iyi profösörlerle görüştük hep ama olmayınca olmuyor.

özür dilerim canım ben okumamıştım seni tekrar üzdüysem affet lütfen.

Hayır üzülmedim alıştık artık gerçekler bunlar.
Tanıştığımıza sevindim canım şimdi çıkıyorum hoşçakal.

evet alışıyor insan ben 4 yıldır mücadele ediyorum 7 yıllıkta evliyim napalım kaderimiz böyleymiş.bende memnun oldum hoşçakal.

merhaba mavimenekşe kök hücreyimi bekliyorsunuz sizde canım sorununuz neydi daha önce yazdıysan kaçırmışımdır affet.

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

Merhaba canım buralardayım ben ama artık hiç yazmak gelmiyo içimden bu konularda. Herşey aynı kök hücreden başka yapacak birşey yok.Sen nasılsın sizde son durum ne?

canım bizdede değişen bişe yok bekliyoz bakalım ksımetse ramazan sonu ikinci tedaviyi düşünüyoruz inşallah hepimiz için güzel olur

Kızlar dün star haberde duydum kemik iliği, kıkırdak ve kalp kapakçığı dokuları kök hücrelerle üretilebilmiş. bir an önce sıra spermede gelebilse keşke

Aslında kök hücreden sperm üretildi ama henüz hiç bir ülke bu yolla bebek yapmayı denemedi vede izin verilmedi.
Bakalım ilk nerde olacak.....Ben fazla uzun sürecegini sanmıyorum.

Merhaba kizlar bende takip ediyorum bu konuyu surekli gorustugum doktorlar var bu konuyla ilgili
bende fazla uzun surecegini sanmiyorum. 2 yada 3 yil sonra normal bir durum gibi olacak bence

X