Kokulu vajinal akinti

çok kotu kasıntı yaptı bende.ben pamukla koymustum.mahvoldum kasıntıdan hemen aldım ama 3 saata yakın kasındı.neden oldu anlayamadım:1no2:sızde de oldumu boyle?

ARKADAŞLAR BENİMDE BİR SORUM OLACAK...benden ilişkiye girdikten sonra değişik bir koku geliyor.girmeden yada ilişki anında yok ama girdikten sonra var.artık psikolojikmen etkileniyorum.bu durum her zaman olmuyor ama olacak gibi hissedip bunalıyorum.sizce ne yapmalıyım yada normalmi?lütfen tecrübeli arkadaşlarımdan cevap beklıyorum.hadi selametle...

4 aydır bende çekiyorum kızlar akıntıyı kötü kokuyo ilişki sırasında eşimde farketti, utanıyorum desem yalan olmaz,petlerden günde 2 -3 defa değişiyo sayılır , bende önce adet düzensizliği oldu 3 ay hap kullandım ondan sonra oldu doktora dedim normaldir dedi.bende en yakın zamanda gideyim doktor hayırlısı olsun hepimiz için,

herkese kucak dolusu sevgilera.s.
ya kızlar bende de akıntı var genelde şeffaf biraz sarıya yakın hergün iç çamaşırı değiştiriyorum koku flan yok ama günlük ped kullandıracak kadar yoğunluğu var.idrar yolu intehabı var bende tedavi görüyorum geçmiyo ama şu kahrolası akıntı ne yapcam nre önerirsiniz:nazar:

yaa kızlar benimde vajina kokum var ama sadece pamuklu kilot kullanıyorum ve kokulü günlük ped kullanmamıştım hiç acaba bir zararı falan olurmu?

tam benlik bi konuymuş uzun zamandır bunla boğuşuyorum koku falan yok ama mübarek çeşme gibi akıyo günde 2 çamaşır bende değişiyorum 1 2 dr,a çıktım mantar deyip kapsül şeklinde vajinaya konulacak ikili ilaç verdi evet işe yarıyo ama kısa bi süre sonra tekrar başlıyo bunun kesin çözümü yokmu acaba yakında bir kez daha gidecem umarım bu sefer farklı bi tedavi uygularlar:sinifsinif:

canım bılmıyorum başka taraflarda paylaşıdımı yada tartışıldımı ama eczanelerde battıcon yada eşdeğer biokadin diye bi solüsyon var bana doktor önermişti bn bekarım ama evlenıncede sende kocanda bunu kullancaksın demişti ıltıhap enfeksıyon mantar koku herşeye ıyı gelıo kesınlıkle cok memnunum bı dene ıstersen
cok sagolun yorumlar icin. 3-4 tane gunluk kucuk pedlerden kullaniyorum. buyuklerden degil :) parazit falan gibi birseyler okuyorum internetten ama o da hangi testlerle ortaya cikar bilmiyorum. Acaba kendi kendime receteiz alabilecegim bi ilac olabilir mi? Antibiyotik verdi yinede ilk gittigim doktor 1 hafta geciyor sonra yine tekrarliyor.

yaa kızlar benimde vajina kokum var ama sadece pamuklu kilot kullanıyorum ve kokulü günlük ped kullanmamıştım hiç acaba bir zararı falan olurmu?

canım bence kullanma netıcede parfümlü ve bunun cok saglıklı olmadığını bılıyoruz bı dr gorun kokunun onemlı sebebı yoksa batıkon yada bıokadın sıvıyla sıl gunboyu tertemız kokuyosun.missskaydirigubbakcemile5

selam ben arzu hollandada yaşıyorum burda multigyn diye kozmetik kremler var bu alanda çok başarılı hem hijyen açısından hemde akıntı konusunda faydalı oluyor. Eğer türkiyede bulabilirsin onlaı tavsiye ederim san inşallah kısa sürede normale dönersin canım..

slm arkadaşlar bende yeni evliyim 7 aylık.aynı sorunu bende yaşıyorum.doktor 2 aşamalı bi antibiyotik ve fitiller verdi.enfksiyon dedi.fakat ilaçlar bittikden sonra hemen adet gördüm.5-6 gün sonrada tekrar böyle sarı gibi yeşil gibi acayip bi renk akntı tekrarladı sizin durumunuz ne bu konuda banada bilgi verirseniz sevinirim.çünkü daha evliliğe anca alışıyorum bu konu moralimi bozuyo lütfen bildiklerinizi yaın şimdiden teşekkürler.

jinekologuna sor tahlil faln yaptır muayne etsin bakalım bu işler kulaktan dolma şeylerle olmuyoki

banada aynısını söyledi ama eşim kokuyu hissediyor bende bu durumdan çok rahatsız oluyorum bana bir fikir verirmisiniz

aynı sıkıntı bende de var kendimi bildim bileli bazen kaşıntı oluyo ama hiç bitmek bilmeyen aynı senin tarifinde akıntım oluyo peçete yada ped olmadan asla duramıyorum..doktora gittim ultrason kültür falan hiç bişe çıkmadı ancak idrar testinde aşırı iltap olduğu çıktı,muhtemelen sizdede iltap vardır tekrar başka doktora gidin bencee...

ya bendede ay sinir oldum her ay kasık ağrısı yaşamaktan dr hep fitil ilaç veriyo bende maydanos suyu içiyorum bakalım geçcekmi ama zor bıktım her ay ve bu yüzden bebeğim olmuyo offfffffff

Arkadaslar akintilar icin sogan suyu kürü denediniz mi ben denedim bir hafta sonra yogun bir akinti oldu ve bütün iltihabin temizlendigini düsünüyorum tavsiye edilir

arkadaşlar 10 gundur şiddetli karın ağrım ve kasık ağrım var şu an , bu yuzden değilde çok akıntıdan ve az kasık ağrısından 15 gün önce kadın doğum dr u bana ornisid fitille hapını yazdı kullanmadım çünkü adet oldum fitili koyamadım sonra boşverdim bu arada ağrılar arttı mide ağrısı ve bulantıda eklendi çokmu üşüttüm ne en sonunda özel hastaneye gittim tahlillerde eritrosit çok löokosit bakteriler çıktı doktor nefrite doğru gidiyor böbrekler iltihaplanıyor dedi 7 günlük antibiyotık başladım bugün 2 gaz hapı yazdı gazın çok diye başka bişey vermedi bende akıntım vardı demedim sizce bu akıntı hastalık olup yayılıpta böbreğemi geçti acaba yoksa böbreğim hasta akıntıyla alakası yokmu bu akşam bende var olan bir fitil var hem mantar hem vajinit için onu koyucam neo penotran adı bakalım ağrım geçicekmi sabaha geçerse kadın hastalığı geçmezse böbrek ve gaz deniycem karın ağrısı çekilmiyor çünkü kum taş çıkmadı acaba ne bu pislik

Kizlar herkese selam. Benim sorunum su. yaklasik 5-6 senedir balik kokulu olan akintim var. ilk baslarda onemsemedim fakat daha sonra doktora gittim. Idrar testleri, kulturler,ultrasonlar herseye bakildi fakat doktor gayet sagliklisin bence biraz psikolojik yapiyorsun her kadinda boyle akintilar olur dedi. Hic boyle bisey basina gelen var mi? simdi tekrar doktora gitmek istiyorum ama aptal durumuna dusmek istemiyorum cunku yine herseye bakip normal diyecekler. Hergun 3-4 tane ped degistiriyorum. Esim hicbi koku almadigini soyluyor ama ben kendi kendime duyabiliyorum kokuyu. Ne olur biraz ilgilenirseniz sevinirim. simdiden tesekkurler.

canım üstüne basa basa sölüyorum kokulu vaginal akıntılarda günlük pedler o akıntıyı cogaltıyor 3doktora gittim 3 üde ped e kızdıı gnlk pedle rahat eden biriyken yasaklandı düşün..nem yapıormus o bölgede..ve sen bende balık kokusu gibiyse mantarsın cnm.sirkeli su ile bolca yıka sabun sürme ve şampuanla yıka..naylon iç çamasırı giy.bak gör 1haftada kurtulacaksın.

merhaba arkadaşlar..
doğum yapalı 24 gün oldu bende çok kötü koku var.kanamam çok azaldı kesildi kesilcem gibi fakat bu koku neden anlamıyorum sürekli yıkanıyorum kokudan ötürü. fakat koku devam ediyor.bu ikinci doğumum.özelikle bagdaş kurayım bebeğimi emzirirken kötü koku iyice dışarıya çıkıyor.. doktora 40 ım çıkınca gideğim ama bu kokudan dolayı biran önce gitmek istiyorum..artı benim doğumdan önce rahimim de yara vardı acaba ondanmı diyorum..

X