Kokulu vajinal akinti

bnde de uzun süredir normal düzeyde kokusuz bir akıntı vardı ama baya kaşıntım da vardı tabi ihmal ettim. ancak 2 gün önce resmen birden bire çamaşırımı baya ıslatacak düzeyde çok bir akıntı oldu rengi kimi zaman olmuyor kimi zaman yine beyaz süt kesiği gibi ama balık gibi kokusu var çok kötü, bekar oldugum için daha önce böyle bir muayene için de doktora gitmedim gidemem de bana bir ilaç önerebilir misiniz reçetesiz satılan

Kizlar herkese selam. Benim sorunum su. yaklasik 5-6 senedir balik kokulu olan akintim var. ilk baslarda onemsemedim fakat daha sonra doktora gittim. Idrar testleri, kulturler,ultrasonlar herseye bakildi fakat doktor gayet sagliklisin bence biraz psikolojik yapiyorsun her kadinda boyle akintilar olur dedi. Hic boyle bisey basina gelen var mi? simdi tekrar doktora gitmek istiyorum ama aptal durumuna dusmek istemiyorum cunku yine herseye bakip normal diyecekler. Hergun 3-4 tane ped degistiriyorum. Esim hicbi koku almadigini soyluyor ama ben kendi kendime duyabiliyorum kokuyu. Ne olur biraz ilgilenirseniz sevinirim. simdiden tesekkurler.

aynen cnm yaaa
bnm adetlerim düzenli ancak gerek adet zamanlarımda gerekse normal zamanlarda iğrenç bir koku oluyor ve koyu bir akıntı,ultrasona falan grdim bişi çıkmadı ama bu durumdan acaip rahatsızım,sürekli ped kullanıorum ve ilerde bu kokunun sorun olacağını düşünüyorum(şimdi bile sorun da )bu soğan kürü işe yarıyor mu lütfen yardım edin,herşeyi temizliyormuş içteki,kullanan memnun olan var mı?yesek olmaz mı nasıl içilir o su ya kötü değil mi?bidaha doktora gtmek de istemiyorum açıkçası,korkuyorum bişi çıkcak diye

Kizlar herkese selam. Benim sorunum su. yaklasik 5-6 senedir balik kokulu olan akintim var. ilk baslarda onemsemedim fakat daha sonra doktora gittim. Idrar testleri, kulturler,ultrasonlar herseye bakildi fakat doktor gayet sagliklisin bence biraz psikolojik yapiyorsun her kadinda boyle akintilar olur dedi. Hic boyle bisey basina gelen var mi? simdi tekrar doktora gitmek istiyorum ama aptal durumuna dusmek istemiyorum cunku yine herseye bakip normal diyecekler. Hergun 3-4 tane ped degistiriyorum. Esim hicbi koku almadigini soyluyor ama ben kendi kendime duyabiliyorum kokuyu. Ne olur biraz ilgilenirseniz sevinirim. simdiden tesekkurler.

aynısı benimde başımda var canım ilişki sırasında sonrasında berbat bi balık kokusu.bu durum adet günlerine yaklastıkca veya korunmasız yapılan cinsel ilişkiler yüüznden kaynaklanıyormus.ben henüz doktora gitmedim ama görünmem gerek sonuca göre yine paylasırım seninle.

mrb ben aranıza yeni katıldım bende aynı şikayeti yaşıyorum 22 yaşımdayım ve sürekli akıntım oluyo ben bunu bugüne kadar pek önemsemiyodum yani kış aylarında biraz üşüttüğüm zaman yanma oluyodu doktora gitmiştim ve bana cipro yazmıştı yanma gitmişti tabi.. şuan ki sorunum ise ilişki sırasında aşırı derece sıvı gelmesi ben ve erkek arkadaşım bu durumdan çok rahatsız oluyoruz :KK43: bu sefer neo penotran forte L adında bi ilaç aldım vajinal ovül.. benimle aynı sıkıntıyı çeken arkadaşlar var mı bu ilacı kullandılar mı tedavi sonrası ne gibi bi sonuç çıktı beni bilgilendirirseniz sevinirim.. şimdiden tşk. ederm

kızlar o durum bende ilişki sonrası 3-4 gun hemen emen oluyo hergun dus da alasm gecmiyo bende gunluk ped kullanıom biz korunmuyoruz cocuk dusunuyoruz diye ama onadan olabilir mi ? bu konuyu gorunce bende iltihap vs den korktum sormak istedim bende normal zmanlarda boyle bir sikayet yok cunku :26:

En güzeli doktorunuzdan vajinal kültür testi isteyin.Bakirelere de uygulanıyor bu test.İçiniz rahat eder.

kızlar bende de oluyordu bu akıntı ama kesinlikle koku yapmıyordu ama 2 haftadır aşırı derede koku yapıyor bu akıntılarm.. iç çamaşırı yetişteremiyorum ya o derede kötü koku.. mantar olabilr yazmış çoğu durduk yere hijyene dikkat ettiğim halde olması beni daha da korkutuyor.. bu arada bekarım.. bilgilenirsenz sevinirm arkadaşlar

bendeki akıntı su gibi sıvı değil.akıntım olduğu zaman çamaşırın üstünde parça halinde duruyo.bakıyorum sıvı mı diye ama değil.grip olduğunuzda iltihaplı olarak sümük gelirya o şekilde benimkiside:KK43:(( ayrıca geçen hafta temizlendim ama akşam yine kanamam oldu.sabah yine bişey yoktu.anlamadımki bende bişey mi var:KK43:(((((

Selam, benimde ergenlik yıllarımda başladı aynı akıntıdan..senelerce çektim yani...Evlenir evlenmez tampon kullanmaya başladım, böylelikle vajinal kaşıntıdan kurtuldum, yırtılırcasına kaşınıyordu. Bir kaç ay, bir gün ped bir gün tampon şeklinde devam ettim... Çok şükür o şekilde kurtuldum, zira doktorun verdiği ilaçlar en fazla 15 gün rahatlatıyordu akabinde tekrar başlıyordu akıntı ve kaşınma...Şimdi yine akıntı var ama en azından 2 günde bir, 1 adet günlük ped kullanıyorum :) Sağlıklar dilerim kardeşim.

Benimde başıma geldi fitil kullandım çok iyi geliyo kesin çözüm diyebirim. arkadaşıma doktor vermiş ama ben muayeneye falan gitmedim o fitili alıp kullandım bikaçgüne kokudan eser kalmadı akıntıda normale döndü fitilin adı neo penotran vajinal ovül cnm... geçmiş olsun .

aynı sıkıntı bendede var ve iç çamaşırımı neredeyse günlük değiştirmek zorunda kalıorum.kokunun geldiğini duyuyorum ve bu durumdan çok rahatsız olurum.daha detaylı bilgiye sahip olan varsa yardım etsin mesela bitkisel olabilir.ben bitkisel olarak soğan suyu kürünü duydum ama henüz< uygulamaya başlamadım.birde 1 çay bardağı sirke ve 1 çay bardağı suyu karıştırıp genital bölgeyi yüzeysel olarak yıkayacağım konusunda bişeyler duydum ama doğruluğu konusunda net bir bilgiye sahip değilim.sizce bunlar doğru olabilirmi?yada sizin bu konuda başka bildiğiniz bişey varmı???????????

aynı sıkıntı bendede var ve iç çamaşırımı neredeyse günlük değiştirmek zorunda kalıorum.kokunun geldiğini duyuyorum ve bu durumdan çok rahatsız olurum.daha detaylı bilgiye sahip olan varsa yardım etsin mesela bitkisel olabilir.ben bitkisel olarak soğan suyu kürünü duydum ama henüz< uygulamaya başlamadım.birde 1 çay bardağı sirke ve 1 çay bardağı suyu karıştırıp genital bölgeyi yüzeysel olarak yıkayacağım konusunda bişeyler duydum ama doğruluğu konusunda net bir bilgiye sahip değilim.sizce bunlar doğru olabilirmi?yada sizin bu konuda başka bildiğiniz bişey varmı???????????

canım ben soğan suyunun akıntı sökmek için faydası olduğunu duydum.bazı kızlar soğan suyunun hemen gebe kalındığını sanıp kullanmak istemiyorlar canım:KK52::KK52::KK52: ama sen merak etme soğan suyu kürünü kullanmanı tavsiye edebilirm sana:KK49::KK49::emir_bebek:

canım bende böyle bişeyi daha öncede duymuştum başlamamın sebebi birazda ondan kaynaklanıor acaba gerçekten gebe kalınma gibi bir doğruluğu varmı???

2 yıldır falan bende de var bu kokulu akıntı nefret ettim doktora gittim bana hap verdim hapı 1 hafta kullandım 1 hafta hiç akıntı gelmedi
bida gitmedim ben sürekli hapmı kullancam yanii :S
başkaa çözümler lazımm günlük ped kullanıorm ama iç çamaşırımaa bile geçiyoo ama kokusu beni bitirio resmen cok sinir bozucu :KK43:

Her kadının kendine has vajina kokusu vardır elbette.Pamuklu iç çamaşırları giymeye özen gösterin.Ben numismed kullanıyorum benim de koku sorunumvardı az da olsa ama şuanda hiç yok kuş gibiyim çok rahatım.Kesinlikle duj jeli filan asla kullanmayın oranıza sade suyla yıkayın onlar da enfeksiyon yapabiliyor ya sebamed ya numismed kullanın arkadaslar

Maalesef uzun yıllardır aynı sorunu bende yaşıyorum. Aynı şekilde akıntı mevcut, kokulu ve yoğun... Yani sık sık oluyor. Bazen rekora koşuyor hatta.
Günlük ped kullanmama kararı aldım bir dönem, zararını duyunca ama bana mısın demedi... aynen devam ediyor. :2:
Defalarca doktora gittim. Antibiyotik veriyor. Geçiyor sonra tekrar başlıyor. Fitil verdi, geçiyor sonra tekrar başlıyor.
Bıktım artık. Sinirlerim bozuluyor ve gerçekten yaşam kalitesini düşüren bir şey. Bu konuda çözüm bulabilen arkadaşlar , eğer memnun kaldığınız bir doktor varsa İstanbul içinde, bildirirseniz çok memnun olurum.

Her kadının kendine has vajina kokusu vardır elbette.Pamuklu iç çamaşırları giymeye özen gösterin.Ben numismed kullanıyorum benim de koku sorunumvardı az da olsa ama şuanda hiç yok kuş gibiyim çok rahatım.Kesinlikle duj jeli filan asla kullanmayın oranıza sade suyla yıkayın onlar da enfeksiyon yapabiliyor ya sebamed ya numismed kullanın arkadaslar

Kesinlikle numismed i tavsiye ediyorum bende

akıntı deyip geçmeyin kokusu varsa ciddi demektir beyaz yada şeffaf değilse ve adet dönemi geçtikten sonra da oluyorsa sizde hastalık var demektir. bende de olmuştu, flagyl kullandım kötü kokulu sarı renkli bir akıntım vardı ben de sizin gibi günlük ped yetiştiremiyordum, ornidazol de fayda etmemişti ama metronidazol içeren ilaçlar çok işe yarıyor, neo penotran forte L ve flagyl (nidazol var bi de muadili ama flagyl daha etkili) gibi ilaçlar genelde sorunu kökten çözüyor, eğer kaşıntınız ve beyaz peynire benzer akıntınız varsa travogen krem ve flucan (fluzole de olabilir) iki kapsüllük oral ilaçları kullanın (oral tabletler haftada bir kere) bir şeyciğiniz kalmaz o zaman, sirke mantar için işe yarıyor kaşıntıyı azaltıyor ama mantarı geçirmiyor ayrıca kokulu akıntılar için çözüm değil eğer şikayetlerinizi çok geciktirirseniz hastalık kronik hale gelebilir, bu arada siz tedavi olduktan sonra partner tedavisini de ihmal etmeyin çünkü ilaçlar hastalığa bağışıklık kazandırmıyor ve tekrar kapabiliyorsunuz ama kokulu akıntıya sebep olan hastalıklar ilaçlara çok çabuk bağışıklık kazanıyor

canm bende oldu çok pis kokuodu ama bende çok temizim kusuodum onun kokusundanresmen.. doktora gittim simir yaptrdım 1 hafta sonra sonuç çıktı... bana dediki kızım sen manyakmısın hiç bu kadar temiz olunurmu hep kmyasalları sokmuşun oraya die.. yani ben ıslak mendil şampuan hep temzlik malzemeleriyle yıkıodum oramı çünkü ço temzlikten. ben ne bilim ozamnlar vajina özel sıvı sabunlar olduğunu :KK1::KK52:

X