Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Yoğun Renk Açıcı Hakkında bilinenler

off tatlım açıcı diyince tüylerim diken diken oluyor artık sorma palette kullan bence daha iyi açıyormuş o sonrada 8.1 e boya bence kolestonun küllüleri daha yoğun iyi seçim yapmışsın boya konusunda 7.1 çok koyu olur bence 1 ay sonra falan tekrar boyarsın iyice oturur renk alttan turunculuk illa ki çıkıcak ilk boyamalarında aslında ben hiç bulaşma derim de ...

off tatlım açıcı diyince tüylerim diken diken oluyor artık sorma palette kullan bence daha iyi açıyormuş o sonrada 8.1 e boya bence kolestonun küllüleri daha yoğun iyi seçim yapmışsın boya konusunda 7.1 çok koyu olur bence 1 ay sonra falan tekrar boyarsın iyice oturur renk alttan turunculuk illa ki çıkıcak ilk boyamalarında aslında ben hiç bulaşma derim de ...

Bulastim bile...:KK1: Canim ben zamaninda acmistim paletteyle, pek yipranmadilar. Üstüne kizil boyamistim tabi, turuncuyu kizilla kapattigim icin cok zorlanmadi belki de saclarim. Küllüyü hic denemedim, cok yipranir mi bilemem. Ama saclarimi sinamekiyle uzatiyorum. Gercekten etkisini gördüm. Uzayinca yipranip kesilmesi pek sorun olmaz. Yari siyah, yari kumral dolasmaktan iyidir. Sence acildiktan sonra bir kere cok acik küllüyle gecsem mi üstünden. Turunculuklari koyultmadan almis olurum böylece. 8.1 üzerine daha acik renk tutar belki.

eğer siyah olan yerler çok açıldıysa 10.1 boya ama bence mantıksız olur 8.1 boyarsan 1 ay sonra tekrarlarsın yavaş yavaş oturur o kadar açık renk kapatmaz turunculuğu

Son düzenleme:
Son düzenleme:
selam,
ilk defa evde saçımı açıcam. ama nasıl kullanıldığı hakkında pek bilgim yok. üzerine tekrar boyayacağım.
açma işleminden hemen sonra mı boyamalıyım yoksa bi kaç gün beklesem olur mu:26:

selam,
ilk defa evde saçımı açıcam. ama nasıl kullanıldığı hakkında pek bilgim yok. üzerine tekrar boyayacağım.
açma işleminden hemen sonra mı boyamalıyım yoksa bi kaç gün beklesem olur mu:26:

a.selam arkadaşım :KK34:
bir kaç gün bekle bence saçın fazla yıpranmasın hatta açma işleminden sonra çok abes bir renk çıkmazsa 15 gün sonra yapsan daha iyi olur

Son düzenleme:
a.selam arkadaşım :KK34:
bir kaç gün bekle bence saçın fazla yıpranmasın hatta açma işleminden sonra çok abes bir renk çıkmazsa 15 gün sonra yapsan daha iyi olur
teşekkür ederim:KK71:
saçlarım koyu kahve . turunculaşmaz inşallah :26:

rica ederim canım benimde saçlarım açık kestane idi 25 dk beklettim sonuç bu şekil oldu

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

daha açık olsun istiyorum yukardaki linkte var bade işçilin saçı gibi tekrar boyuyacam ama neye boyasam karasızım :26:

gördüm şimdi. tekrar açmak yerine boyasan daha iyi olur gibi:44:
saçlarında boya yoktu herhalde açarken. çok güzel olmuş:KK69:
benim boyalı , çok tedirginim:44:

gördüm şimdi. tekrar açmak yerine boyasan daha iyi olur gibi:44:
saçlarında boya yoktu herhalde açarken. çok güzel olmuş:KK69:
benim boyalı , çok tedirginim:44:

evet kendi doğal saçımdı görenler güzel diyor ama işte ben bayağı açık istiyorum :KK16:
bide bende renk değişimi oldu istediğim sarı aralarda ve diplerde var arada renklenme oldu bilmiyorum :18:
bende çok tedirgin yapmıştım ama seninki daha riskli altta başka boya varmış :26:

Arkadaşlaaar!
Ben Palette tarçın bakır kullanıyordum, ancak sonra biraz daha açar umuduyla loreal floransa koyu sarı dore yaptım, hiçbi fark olmadı, bunun üzerine 1 hafta sonra palette altın karamel yaptım, kızıllığı azaldı ama renk daha da koyulaştı:KK43:((
şimdi benim istediğim renk açık sarı-bakır.. (ing: strawbeery blond)
hani palette yoğun açıcıyla saçını açıp turuncu bakır oldu diyen arkadaşlar warya, ben o rengi istiyorum işte:)))
şimdi; boyanın boyayı açmadığı belli, acaba ben palette yoğun açıcı mı kullansam yoksa çok çok açık sarı gibi tonlar mı kullansam??? Saçlarımı yakmaktan da korkuyorum...

Arkadaşlaaar!
Ben Palette tarçın bakır kullanıyordum, ancak sonra biraz daha açar umuduyla loreal floransa koyu sarı dore yaptım, hiçbi fark olmadı, bunun üzerine 1 hafta sonra palette altın karamel yaptım, kızıllığı azaldı ama renk daha da koyulaştı:KK43:((
şimdi benim istediğim renk açık sarı-bakır.. (ing: strawbeery blond)
hani palette yoğun açıcıyla saçını açıp turuncu bakır oldu diyen arkadaşlar warya, ben o rengi istiyorum işte:)))
şimdi; boyanın boyayı açmadığı belli, acaba ben palette yoğun açıcı mı kullansam yoksa çok çok açık sarı gibi tonlar mı kullansam??? Saçlarımı yakmaktan da korkuyorum...

palette yoğun açıcıc saçı pek yakmıyor canım..ben çok kullandım ama yıpranma minumum düzeyde diyebilirim...

arkadslr iki açıcıyıda denedm ama palette kesnlıkle kolestondan dha cok acıyor ve kolestondakı kdr sertlestrmıyor..

Canım paletteyi nekadar beklettin saçında.. bende açmak istiyorum saçımı önceleri 4.0 kakao kahve boyatıyordum son 3 seferdir 5.73 altın kestane boyatıyorum saçlarım belimde ama katlı ve gür degil kaç kutu yeter sence ? normalde boyları 2 kutu alıyorum açıcı 2 kutu yeterli olur mu?.. birde ilk seferde ne kadar bi açılma yağlayabilirim acaba.. karamel yapmak istiyorum saçımı :KK61::KK61:

Canım paletteyi nekadar beklettin saçında.. bende açmak istiyorum saçımı önceleri 4.0 kakao kahve boyatıyordum son 3 seferdir 5.73 altın kestane boyatıyorum saçlarım belimde ama katlı ve gür degil kaç kutu yeter sence ? normalde boyları 2 kutu alıyorum açıcı 2 kutu yeterli olur mu?.. birde ilk seferde ne kadar bi açılma yağlayabilirim acaba.. karamel yapmak istiyorum saçımı :KK61::KK61:

canım kakao kahvenin üsütne ,altın kestane tuttumu,tututysa nasıl bir renk oldu

ben 8 ay önce kakao kahveye boyadım simsiyah olmuştu,üstüne hiç bir renk tutmuyo,hala siyah duruyo

canım kakao kahvenin üsütne ,altın kestane tuttumu,tututysa nasıl bir renk oldu

ben 8 ay önce kakao kahveye boyadım simsiyah olmuştu,üstüne hiç bir renk tutmuyo,hala siyah duruyo

tam tuttu sayılmaz 5 6 aydır altın kestane boyuyorum.. altlar çok koyu ama üstlerde de biraz koyuluk var da altın kestaneyi veriyor yinede.. kakao kahveden altın kestaneye geçmeden önce 4 ay hiç boyatmadım son zamanlarında da beyaz sabunla yıkadım biraz rengini attı kakaonun ardından altın kestane boyattım.. şimdide açmak istiyorum.. kakao kahve üstündeki renge aldanıp boyadım.. bugday tenliyim beyaz da denebilir herkes yakıştırınca 1yılı aşkın kakao kahve boyatmıştım ama 2 3 ayda bir çünkü maşallah renk kendini hiç vermiyordu :KK61: mesaj sayım 100ü geçse fotograf eklerim tabi o sırada rengini açmış karamele dönmüş olmazsam :KK61::KK61:

Her boya markasının renk açıcısıyla açmış biri olduğumdan şunları söyliyebilirim ki eğer saçınızda siyah boya var ise saçınızı turuncu yapar
ama saçınızda hiç boya yoksa ve saçınız koyu renk ise saçınızı koyu bi sarı tonu veya karamel yapar

X