Saç Rengi ve Saç Boyama Koleston Yoğun Renk Açıcı Hakkında bilinenler

Ya yardım edinnnn lütfenn
saçım siyah üstünde bakır balyaj var kahve rengiye dönmek istiyorum palette yoğun açıcı ile olur yıpranmadan açarmı
açtıktan sonra kahveye boyucam olurmu yani

ya kolestonun açıcısını kullanmadım ama pallette müttiş bişeyy. Saçlarım o kadar çok yumusak oldukı anlatamam bayıldım. Ama kızlar bı sorum olucak acıl cvp verırsenız sevınırım. Benım saçlarım siyahtı (boya) açmak ıstedım ve 2 kutu paltte açıcı aldım tepelrım açıldı orta kısmım kahveye dönü uçları sıyah. Dün tekrar 2 kutu daha aldım. Sizce bu sefer açılırmı saçlarımın rengı o siyhlık gidermı ? Ve 3 qün arayla açmış olucam saçlarım yanarmı ?

kızlar benim saçımın dipleri 5 parmak kadar soluk kahve ,diğer yerler uçlara kadar az yeşile dönük bir kumral.Acaba palettemi yoksa kolestonlamı açsam ya çok kararsızım yıpranır die çok korkuyorum.bilgi verebilecek olan warmı????***

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum ... Sizlere sorum olcak :)) Koleston yogun renk acici aldım benim sacım bakir tonlarında açıldığında sizce nası bir renk ortaya çıkar ve sacı cok yıpratıyormu ????? Ben sacımı bal köpüğü istiyorum bu yüzden kuaföre gittiğimde bal köpüğü yerine portakal turuncusu yapmıştı o yüzden kuaföre gitmek istemiyorum kendim yapmak istyorum yardımcı olursanız sevinirim:))

Arkadaşlar herkese merhaba; resimdeki saç rengini kendim neva color 11.00 la boyayarak elde ettim ve daha hiç oriel ya da açıcı kullanmadım. Şimdi kolestonun yoğun açıcısını kullansam, saçım ikinci resimdeki gibi olur mu acaba? cesaret edemedim, bana fikir verin :)
$100_6680.jpg Eki Görüntüle 357308

Ayyyyy siz cevap verene kadar sacımı kolestonla actım sonra boyadım ve bal kopugunu elde ettim cok mutluyum :)))) bu arada saçlarımda yıpranma olmadı saclarım yumuşacik herkese tavsiye ediyorum korkmanıza grek yok bence :)

Kizlarrrr sacımı tekrardan boyadimmm altin karamel ile kahve kopugunu karıştırdım mukeeeemmmmellll olduuuuuuuu

Arkadaşlar selam.

benimde saçlarım siyah ama diplerden kendı rengi geldi küllü kumral. bende saç rengimi açmak istiyorum ama saçımdakı siyahta bırazda kına karışımı var bu koleston yada palette yğun renk açıcı ile açsam açılırmı bir cvp verseniz aci. ona göre hareket edicem.

kuaföre gitmek istemiyorum onlar mahfediyor saçı.

Arkadaşlar selam.

benimde saçlarım siyah ama diplerden kendı rengi geldi küllü kumral. bende saç rengimi açmak istiyorum ama saçımdakı siyahta bırazda kına karışımı var bu koleston yada palette yğun renk açıcı ile açsam açılırmı bir cvp verseniz aci. ona göre hareket edicem.

kuaföre gitmek istemiyorum onlar mahfediyor saçı.

selamlar canım ben de bir zamanlar siyah sevdasıyla saçımı siyah kullanmaya başlamıştım. en son baktım herkes bana sert ifade verdiğini söylüyor gittim önce koleston renk açıcı aldım kullandım. amacım daha sıcak, çikolatamsı kahve tonları yapmaktı. ilk yaptığımda aralarda siyahlıklar kaldı onun dışındaki kısım dipler daha açık olacak şekilde kızılımsı oldu. diplere çok değdirmemek lazım tabi ama ben bir şekilde diplere de uygulamışım sanırım karıştırırken saçımda. sonra ikinci kez renk açıcı yaptım, onun sonucunda aşağıdaki gibi baya açık kızıl oldu (ışıktan pek belli olmuyor ama, en azından turuncu olmadı korktuğum gibi) :

son olarak schwarzkopf perfect mousse yaptım, 6-65 açık altın kahve. onun da sonucu şu :

yoğun renk açıcıyı ilk yaptığımda 35 dk saçımda tuttum. ikinci yaptığımda 45 dk. 45 dakikayı kesinlikle geçirme canım, araştırdığım kadarıyla ciddi mahvediyormuş saçı çok kalırsa. ilk defa bir renk açıcı kullandım bu arada. kendi tecrübelerimden başka ihtimaller üzerinde çok yorum yapmam mümkün değil ama benim uygulamam ve sonuçları bu şekilde. :KK3: ikinci boyamamda renk daha güzel oturacak diye düşünüyorum. çünkü renk öyle kutudaki gibi olmadı. yine de siyahtan daha çok beğendim kendimde.

saçımı bakır kızılına boyadm 10 gün önce ama şimdi aktı turuncu oldu nasıl kurtulabilirim bu renkten biri yardm etsin ltfn :KK43:

kızlar bende eskiden kuaförde açtırmıştım koyu kızıldı saçlarım, turuncu oldular üstüne kahverengi yaptrmıştım ama onunda içinde kızıllıklar vardı, ama sonrasında defalarca ışıltılı kahve kışkırtıcı kahveye boyadım kendim, şimdi kendim açsam üstünede bal köpüğü sürsem tutarmı acaba aynı renk??

Kızlar benim saç rengim şuan siyah ama şu palette deluxe 6-888 sonbahar kızılı istiyorum hemde uzuunca bir zamandan beri. Acaba saç açıcıyla açsam sonra boyasam saçımı mahvetmeden rengi tutturabilir miyim :/

kızlar ben saçımı röfle yaptırmaya gittim saçımda koyu kestane boya vardı saçımı yakmamak için düşük volümle boyayacağını söyledi kuaför ve duyduğuma göre 6.3 ve 7.3 uyguladı sonra cila falan ama saçım karamel röflele soğan kabuğu sarı oldu ben platin yada koyusu bi röfle istiyodum koleston yoğun renk açıcı alırsam istediğim sonuca ulaşırmıyım

kızlar ben saçımı röfle yaptırmaya gittim saçımda koyu kestane boya vardı saçımı yakmamak için düşük volümle boyayacağını söyledi kuaför ve duyduğuma göre 6.3 ve 7.3 uyguladı sonra cila falan ama saçım karamel röflele soğan kabuğu sarı oldu ben platin yada koyusu bi röfle istiyodum koleston yoğun renk açıcı alırsam istediğim sonuca ulaşırmıyım

Koleston renk açıcıyla gecen sene kızıl renkli saçımı sarı yapmak için kullandım ve felaketle karşılaştım..Turuncu desem değil sarı desen hiç değildi:KK43:..Sonra kutu üzerine kutuyla boyamaya devam ettim saçımı yıprattım mahvettim..Kardeşim dahi saçını artık kazıt diyip duruyor dalga konusu oldum resmen..Ama uzun saçı cok seviyorum ve sarı olsun istiyordum..Artık ''BIKTIM'' saçımı boyatmaktan senelerdir denemedigim renk kalmadı ve saç rengini devamlı değiştiren bayanlar için ''Sorunu var,sevgilisinden ayrılmış yok aşık''denilip duruluyor. ve Boyalarda bizi kendine kurban ediyor..İstedigimiz renkler tutmuyor..ve karşılaşılan sonuçlar hep aynı sarı renk tutmuyor istenilmeyen turuncu renk oluyor.Neden kataloga uygun renk tutmuyor onun reklamını yapıp pazara sunuyorlar da,bizi kötü sonuçlara maruz ediyorlar?

Canım renk açıcı kullanmadaki amaç şudur. İstediğin sarıyı elde etmek için renk açıcı kullanırsın. Onun üzerine de sarı tonları uygularsın. Renk açıcıyı sadece bir renk olarak kullanamazsın. Turuncu olur. Yıkadıkca da içinden çıkılmaz bi renge dönüşür. Renk açıcının üzerine istediğin sarıyı uygularsan çok güzel bir sonuç elde edebilirsinnn

mavi siyahı açarmı acaba kızlar..ben koyu küllü kumral istiyorum uclarına doru açık küllü kumral gibi ..çok şey istiyorum galiba:)neyse...ama okuduklarımdan çıkardıgım sonuç kızıllı bi renk olacagı oda açarsa tabi..elde edilen bu acaip rengi kapatırmı acaba koyu küllü kumral,,yoksa koaför toptancısı tanıgım var ii bi oryal önerdi 7 ton acar güzel bayarsan dedi ..suyudu falan derken 65 i buluyor ..eger bu pallette açıcı açarsa daha az maliyettli olacak ne dersiniz..ne yapsamm

selam kızlar şuan saçımda kolston saç acıcı war we tabiri caizse odun gbi ertleşti ha bide üstüne renk açlmıyo uçları siyahtı bu arada...acaba diyoru ben o tozu tüpe dolduramadım die cam kasede karıştırdım bayada karıştırdım acaba onun içinmi belrti göstermiyor....öfffffffff okadarda heweslenmiştim açılmıyo bu saçççççççç yardım edin kızlarrrrrrrrr :KK43:

Arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum ve uzun zamandır takip ettiğim bu bölümde yazmak istedim. Saçımı bugün üç hafta içinde üçüncü olarak palette yoğun açıcı ile açtım ve sonuç mükemmel :) istediğim gibi sarı oldu. Saçımda önceden koyu kahve yani 5.0 numara boya vardı ve ona rağmen çok açıldı. Öyle çok yıpranma yanma filan da olmadı çok memnun kaldım darısı başınıza :)

$230420132942.jpg

benim saçlarım sık röfleli.bu resimde dipten 2 cm i koleston yoğun renk açıcısıyla açılmış haligeçen ay palettenin röfle setiyle açmıştım diplerini.arada çok fark yoktu palette ve koleston aynı renk yapıyor bence.sadece kolestonun boyası biraz daha fazla bir kutu rahat yetti.palette zor yetmişti diplere .bide saçlarım çok sık ve gür..bu aksam syoss 9.5 küllü sarı uygulayacağım üstüne.umarım turuncu yansımalardan kurtulurum.oksidan losyon % 12 lik olduğu için syoss marka aldım.palette 10.1 açık küllü sarı alacaktım oksidan % 9 luk olduğndan vazgeçtm.umarım güzel bir sonuç elde ederim.

Son düzenleme:
X