Kollarını sir ağda ile alan arkadaşlar yardım lütfen

bende de var ama almadım, açık renkte. çok dikkatli incelemezsem görünmüyor kaydirigubbakcemile3 ya valla sıkıldım artık tüylerle uğraşmaktan. bi kolumuz kalmıştı oraya da geldik :umursamaz:

bi makina icat etseler bizler için, mesela solaryum gibi. içine girip uzansak, sonra kaşlar ve saçlar dışında geriye kalan tüm tüyler şöyleeee bi anda alınıverse. e tabi bi de acıtmadan. :lepi: çok şey mi istedim ne :roflol:

hehe bencede canım :KK70: bende sıkıldım bu işten artık bitmiyor bu tüyler amannnnnn :))))

1 hafta olmasına ragmen hala tüyleriniz çıkmadıysa ne güzel. benım 4 gun sonra kendını göstermeye başlıyor nokta nokta :KK43: hatta erkek arkadaşım o yeni çıkmış halini görünce sanki böyle dahamı güzel dedi :KK43:

1 hafta olmasına ragmen hala tüyleriniz çıkmadıysa ne güzel. benım 4 gun sonra kendını göstermeye başlıyor nokta nokta :KK43: hatta erkek arkadaşım o yeni çıkmış halini görünce sanki böyle dahamı güzel dedi :KK43:

bugün tam 1 hafta oldu ve benimki de hafiften çıkmaya başladı canım :gitme: herkes ayda 1 yapar, biz haftada 1 :KK43: adı üstünde istenmeyen tüy, istenmediğin yerde daha neden çıkarsın ki kaydirigubbakcemile3

Ben de sir ağda ile kollarımdaki tüyleri aldırıyorum, hem de uzun yıllardır. Ve çok memnunum. Kesinlikle çoğalma olmuyor.

Azalmasa bile hiçbir şekilde artma olmuyor prediletto.Tecrübeyle sabit :KK66:
2 ayda bir yaptır yeter.

2 ayda bir alsam bayram yaparım herhalde :) bi de bazı yerleri kırarak almışım, sanırım çıkanlar onlar. her yerinde çıkmadı yani. artmasın da geç çıksın o da yeter napalım :)

canım sen www.bakimliolmak.com sitesinden sir ağda seti alıp evde kendin yapıyordun dimi bak birde depilissimanın tüy azaltıcı solüsyonu var o sitede ben bikini bölgem için kullanıyorum 3 aydır daha geç çıkıyor sanki birazda azaldı gibi sende kollarına kullanabilirsin ağdadan sonra

canım set alan ben değildim. midwife nickli arkadaş almıştı. ben kendim kartuş ağda aldım, makinam yok yani. suda ısıtıyorum. dediğin losyonu henüz almadım. bu ara biraz fazla para harcadım, hatta yine alışverişten geliyorum kaydirigubbakcemile3 öbür aya artık :) umarım işe yarıyordur. benimkiler hiç azalacakmış gibi gelmiyor. kendimi bildim bileli fazlalar :KK43:

Ben de alıyordum geçen yıla kadar normal ağda ile sonra fenalık geldi her tarafımı almaktan bıktım yahu. kaydirigubbakcemile3 Babam da bile benim kadar yok. delikafadulden Almıyorum şimdi umursamıyorum da. Ne kadar kafaya takarsam o kadar çok gözüküyor gözüme. Kalsınlar ben onlarla mutluyum. lülülülülülü

Ben de alıyordum geçen yıla kadar normal ağda ile sonra fenalık geldi her tarafımı almaktan bıktım yahu. kaydirigubbakcemile3 Babam da bile benim kadar yok. delikafadulden Almıyorum şimdi umursamıyorum da. Ne kadar kafaya takarsam o kadar çok gözüküyor gözüme. Kalsınlar ben onlarla mutluyum. lülülülülülü

aynen canım, babamla yarışıyordum ben de sırnaşık şey bu zamana kadar takmamıştım, ama artık yaz gelince gözüme çok kötü gözükmeye başladılar :KK43: dayanamadım aldım valla..

aynen canım, babamla yarışıyordum ben de sırnaşık şey bu zamana kadar takmamıştım, ama artık yaz gelince gözüme çok kötü gözükmeye başladılar :KK43: dayanamadım aldım valla..

Evlendiğim de kocam lazere götürür beni. sırnaşık şey Şimdilik ağdaya devam. sositososito

vivetin soğuk ağdalarıyla alıyorum
fön makinesiyle bi ısıtıyorun kullanmadan önce, 2 tanesiyle iki kolu alıyorum
mis gibi, tertemiz
tavsiye ederim

vivetin soğuk ağdalarıyla alıyorum
fön makinesiyle bi ısıtıyorun kullanmadan önce, 2 tanesiyle iki kolu alıyorum
mis gibi, tertemiz
tavsiye ederim

ağda bantlarından bahsediyorsun herhalde cnm ölemi fön makinesiyle ısıttığına göre bilmiyorumkismile çok acıyor muu eyvahedigeldismile uff ağda bantlarıyla alsam daha iyi herhalde hassas ciltler için olanlarıda varmı bunların ?

bende 2 yıl önce aldırmıştım sirle tüm kolu.4gün sonra sivilcelenme başladı üst tarafta.tenimin aşırı hassas olduğunu böylece öğrenmiş oldum.o sivilce izleri hala duruyo malesef:KK43: kartuştaki ağdanın çok sıcak olmamasına dikkat edin arkadaşlar.ben ona bağlıyorum birazda

arkadaşlar bende kollarımın üst kısmını ağda yaptırddım ilk kez ve bende de sivilcelenme oldu. hatta dr a gittim. tenin hassas dedi.merhem verdi. her tüürlü epilasyonda sivilcelenme olacaktr dedi. bende sadece bende oldu sivilcelenme sanıyordum demekki herkeste olabiliyor. normal ağda sivilcelenme yapmıyormuş eğer doğruysa

arkadaşlar bende kollarımın üst kısmını ağda yaptırddım ilk kez ve bende de sivilcelenme oldu. hatta dr a gittim. tenin hassas dedi.merhem verdi. her tüürlü epilasyonda sivilcelenme olacaktr dedi. bende sadece bende oldu sivilcelenme sanıyordum demekki herkeste olabiliyor. normal ağda sivilcelenme yapmıyormuş eğer doğruysa

ama normal agdada sekerlı besler falan dıolar o nolcakk ne dertmıs bee. bu arada burdakı arkadasın tavsıyesıyle saten tuy sarartıcı aldım kardesımın kollarına yaptık sapsarı oldu bakalım ılerleyen gunlerde ne olacak. bir ters tepkı olmassa bende onu kullanmayı dusunuyorum gerce benmkıler cok nasıl olur bılmıyorum ama sıvılce kıldanda ıgrenc duruo yaa:kedi:

ama normal agdada sekerlı besler falan dıolar o nolcakk ne dertmıs bee. bu arada burdakı arkadasın tavsıyesıyle saten tuy sarartıcı aldım kardesımın kollarına yaptık sapsarı oldu bakalım ılerleyen gunlerde ne olacak. bir ters tepkı olmassa bende onu kullanmayı dusunuyorum gerce benmkıler cok nasıl olur bılmıyorum ama sıvılce kıldanda ıgrenc duruo yaa:kedi:

su değdirmeyince bende sivilce olmadı. bu arada benim tüylerimin bu kadar uzamasına neden olan tüy sarartıcıydı kafamçokkarıştı umarım kardeşinde de olmaz. sonra başa çıkılmıyor valla.

bir buçuk hafta oldu kollarımı sir ağda ile alalı. yeni yeni çıkmaya başladı ama kızamık olmuşum gibi aynı :gitme: sivilce yok sadece kızarıklık var ve çok kaşınıyor. offf napıcam ben bunları yaa senağlama

canım depilissmanın ağda sonrası kızarıklık ve tahriş için losyonu var istersen bi bak o iyi gelebilir. 1,5 hafta iyi bir süre sir ağda ile değil epilatörle alsaydın şimdiye çoktan uzamışlardı

canım ya ağda sonrası kızarıklık ya da sivilce gibi bir problemim yok çok şükür ki. tek sorun tüyler çıkarken kaşıntı yapıyo, kaşıyınca da kızarıyo maalesef. şimdi tekrar alsam daha yeni çıkanlar var onlar alınmayacak. şaşırdım napacağımı. çıkanlar kötü durmuyor ama yeni çıkacak olanlar kaşındırıyor. çok sinir oldum :gitme:

yha kızlar benimde kafam allak bullak oldu kollarımdaki tüyler canımı sıkmaya başladı
aslında nişanımda almıştım epilasyon aleti ile hatta hemen sonrasında yıkadım krem sürdüm kızarmıştı sabah uyandıgımda pamuk gibiydi kollarım kızarıklık sivilce gibi seylerden eser yoktu
sonra bidaha almadım 1.5 sene oldu ama abartılı sekilde uzamadı gecen gün nişanlım aşkım düğüne al istersen daha güzel olur gelinlik ile dedi kararsız kaldım napsam acaba haftaya düğünüm var

X