Kolposkopi ve rahim ağzı yarası koterizasyon

Merhaba bende sağlık ocağında tarama testi yaptırdım virüsler görüldüğü söylendi sonra smear testi oldum ordanda net sonuc alamadım en son biyopsi parça alacaz dediler ama ben bu ay 2 defa regl oldum ve perşembe günü olacaktım bu dönemde yapıyorlar mı bir bilginiz var mı

Merhaba bende sağlık ocağında tarama testi yaptırdım virüsler görüldüğü söylendi sonra smear testi oldum ordanda net sonuc alamadım en son biyopsi parça alacaz dediler ama ben bu ay 2 defa regl oldum ve perşembe günü olacaktım bu dönemde yapıyorlar mı bir bilginiz var mı
Regli iken biyopsi olmaz

Evet 16 ve 18 yüksek tipli olduğundan mutlaka yaptırmalısınız. Özel de yaptırmayı düşünüyorsanız da eğer, ben özel sağlık sigortası ile olmuştum, kontrollerimde sigortam üzerinden devam ediyor. Aklınızda olsun.
Özel sağlık sigortası nasıl oluyor acaba. Ben şu an herhangi bir işte çalışmıyorum

Nerede yaptınız acaba? Özelde mi devlette mi. Bende beklemek istemiyorum ama 15 bin de fazla geldi açıkçası
Özel hastanede yaptırdım canım fiyatlar gerçekten çok yüksek. Kolposkopi, biyopsi ve endometriyum küretaj da yapıldı bana 52 bin lira ödedim, narkoz alarak yaptırdım, ameliyathanede gerçekleşti işlem

X