Lekeler, Çiller Koltuk Altındaki Siyahlık Nasıl Geçirilebilir?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
teyzem fucidinime el koydu valla böyle böyle yapıyomuş diye anlatınca. "ben yaşlıyım gidemem sen git kendine yenisini al" dedi :smiley-cool:

ben de nasılsa doktora gidicektim o zaman yazdırırım artık.

slm.. ben geçtiğimiz cuma günü kullanmaya başladım fucidin kremi ve 3-4 günde bile resmen işe yaradı. tavsiye ederim yani tabi doktora gitmeden kullandım ve hamile olma olasılığım da var ama kullandım herhangi bir etkisi olur mu bilmiyorum.

hepiniz adına çok sevindim arkadaşlar uzun süredir bu kremi öneriyordum ama kimse dikkate almıyordu beni... kesin çözüm bana doktorum verdi artı hamile olup olmadığımı da sormadı prospektüsünü okursan orda bilgi vermiştir konuyla alakalı canım benden dualarınızı eksik etmeyin emi :))) muckkkkkkkkkkkkkkkk

hepiniz adına çok sevindim arkadaşlar uzun süredir bu kremi öneriyordum ama kimse dikkate almıyordu beni... kesin çözüm bana doktorum verdi artı hamile olup olmadığımı da sormadı prospektüsünü okursan orda bilgi vermiştir konuyla alakalı canım benden dualarınızı eksik etmeyin emi :))) muckkkkkkkkkkkkkkkk

canım çok sağol zaten senin ısrarlı mesajların ve tabi ki doktor tavsiyesi olması bende etki yarattı.
ve prospektüsü okudum hamilelik durumunda kullanılıp kullanılmayacağı ile ilgili net bir bilginin olmadığı doktorla karar verilmesi gerektiği yazıyordu.
neyse sonuçta işe yarıyor... by....

ben de expigmnt %2likle travocortu kullandım ama hic bi degisim olmamıstı tekrar doktora gittim baska bi doktordu durumu anlattım %4lük olandan verdi kullandım koltuk altım yanmaya basladı kızardı filan sonra yara gibi oldu kabuk oldu kabuklar soyuldu beyazladı doktor bana agda filan kullanma dedi makinede tabii ama yine kararma war tekrar baslıycam pomatta verdi tahris icin expigmenti sürüyorum 1saat sonrada onu sürüyorum

arkadaşlar şimdi şöyle bir konu var;ben bu konuyu baya bi araştırdım bunun için size bir soru sormak istiyorum bu kararma üç türlü oluşuyormuş,sizinki hangi nedenden acaba?
(özellikle aynı kremi kullanıp olumlu sonuç alan nerta,ada ve cny arkadaşların hangi yöntemi kullandıklarını yazmalarını rica ediyorum.)

1.ağda vs tarzı yanıklardan
2.altta yatan çeşitli hastalıklardan(cit kanseri(melanom),güneş lekesi,mantar,şeker hastalığı gibi)
3.yada jilet lekesi(bazı erkeklerin suratında da oluyor mesela traş olsa bile sakallıymış gibi koyu bi renk kalıyo)
onun için diyorum ki herkezin sebebi farklı olduğu gibi tedaviside farklı olacaktır mesela bir arkadaş demişki benim ki ağdadan yandı ah hep ağda yapıyo demiş,onun sebebi o olabilir bir krem kullanır geçirir ve iyileşir ama jilet kullanana o krem yaramayabilir.
sebebi ağda olsaydı sadece bende olmazdı çünkü ben hiç ağda kullanmadım hele birde sebebi allah korusun hastalıksa o hastalığı ortadan kaldırmadan bu durumdan kurtulmak imkansız onun için önce bir doktora gidelim sebeb neyse ona göre bi yol çizelim yada hastalık varsa onu tedavi ettirelim.. :nazar:

walla arakadaşar bu kararma benim büyük sprunum geçmedi gitti exmigment kullandım hemde birçok kere geçiyor sonra yeniden oluyor en son aldım yarım bıraktım bıktım artık çözüm bılamıyorum ya

bu kremin adı fucudinmi fucidinmi fuducinmi lütfen bilen varmı doktora yazdırıymda deneyeyim bakiim:2::2::2:

Son düzenleme:
valla bu fucidin kremi sordum doktora koltuk altı kararması için istemiştim ama bana kimden duydun o ilacı dedi bende böyle böyle burdan duydum dedim o krem hiç bir işe yaramaz alakası bile yok koltuk altıyla içerdiği şeylerin dedi ve bana mantar olabilir sebebi dedi ama zaman kalmadığı için gösteremedim ve ben krem kullanmıycam zaten okadarda kararma yok bende birde şu yoğurtlu karışımı deniycem bakalım

Ben de agda, jilet ve sir'in koyulasmaya yol actigini dusunuyorum. 2 kez sir'den koltukaltim yaninca tobe ettim. Artik Lady Trimmer (kisaltici) kullaniyorum. Gecen sefer yaparken dikkatimi cekti, renk acilmaya baslamis. Simdi igneli epilasyon dusunuyorum. Bitince expigmentle desteklemeyi dusunuyorum.

mrb hanımlar siteye yeni üyeyim ve çok faydalı şeyler gördüm ilk öncelikle bu sodayı veya kremleri ne kdr süre kullanmamız gerekiyor. ben ağda kullanırken çok vardı makineyle almaya başladım biraz açıldı rengi ama en büyük sebebi sıcak ağda ve havasız kalma diye duymuştum kullanıp sonuç alan varmı acaba?

mrb hanımlar siteye yeni üyeyim ve çok faydalı şeyler gördüm ilk öncelikle bu sodayı veya kremleri ne kdr süre kullanmamız gerekiyor. ben ağda kullanırken çok vardı makineyle almaya başladım biraz açıldı rengi ama en büyük sebebi sıcak ağda ve havasız kalma diye duymuştum kullanıp sonuç alan varmı acaba?

valla canım ben kremi doktora sordum(fucidin)bana onun içinde koltuk altında hiç bir işe yarıycak madde bulunmadığı söyledi:KK45: bu sodayı kullanmadım öteki pirinç unu yoğurtlu sirkeli karışımı kullanıyorum işe yarıyo gibi bakalım birazdaha kullanıyım yine yazarım sonucu:KK66::KK66:

Son düzenleme:
Benimde hamileliğim esnasında koltuk altımda kararma oluştu.
Sanki soba isi sürmüşüm gibi hayırlısıyla doğum yaptıktan sonra krem vs kullanıcam.:KK59:

pirinç unu yoğurt sirke karışımını bende kullanmaya başladım etkisini görüyorum bide duştan sonra koltukaltınıza nemlendirici sürün mutlaka...

pirinç unu yoğurt sirke karışımını bende kullanmaya başladım etkisini görüyorum bide duştan sonra koltukaltınıza nemlendirici sürün mutlaka...

o karışımı bende 3 aydır kullanıyorum canım,inanılmaz bi etkisi oldu okadar rahatımki inanamıyorum hala bukadar pratik bi yöntemle bu derten kurtulduğuma ,hatta artık karışımı uygulamıyorum bile,çünkü gerek duymuyorum:KK64:

gene ne varsa doğallıkta var desenize :97: yorumların tümüne baktım . önce fucudin alırım diyordum ama bir arkadaşın yorumundada etkili olmadığını söyledi doktoruna sormuş . bu yoğurt sirke p. ununu deneyeceğimm artık. en son arkadaşın yaptığı yorumdan sonra kesin denerim zaten. hem yan etkisi de olmaz.

Son düzenleme:
gene ne varsa doğallıkta var desenize :97: yorumların tümüne baktım . önce fucudin alırım diyordum ama bir arkadaşın yorumundada etkili olmadığını söyledi doktoruna sormuş . bu yoğurt sirke p. ununu deneyeceğimm artık. en son arkadaşın yaptığı yorumdan sonra kesin denerim zaten. hem yan etkisi de olmaz.

evet canım denemelisin bencede hem ne kaybedersinki ,hem o hiç bi işe yaramayan pahalı kremlere verdikleri paralar çöpe gidiyo,, ben bişeyi almadan önce yorumlarına bakar araştırır öyle alırım,ama bakıyorumda memnun kalanlar okadar azki ,insan şüpheleniyo tabi öteki ii yorumlar sitelerin kendilerine ait bence diye,,neyse ben şuan okadar mutluyumki,özgürce sıfır kol badiler giyebiliyorum dışarda,en çokta jiletin etkisiydi kararma bence,epilatöre başladğım anda kabuslarım bitti hemde uzun süre pürüzsüzlük daha ne olsun:KK62:

arkadaşlar ben yeni üye oldum uzun zamandır koltukaltındaki kararmayla ilgili sıkıntı çekiyordum konuyu hep takipteydim.benim sorunum sir ağdadan derimin yanmasıyla başladı sanırım.koltukaltım kahverengi değil mordu nerdeyse:KK76:sonra sirke ve limonu karıştırıp sürmeye başladıııım ve sonuç inanılmaaz...:KK6:tabi sabır işi yaklaşık 3-4 ay kadar kullandım.

bir su bardağının dibine sirke koyup üzerine de göz kararı limon sıkıyorum sonra pamukla gece yatarken sürüp sabah kalktığımda hafifçe duruluyorum.kafanıza takmadan uzun süre kullanıp denerseniz gerçekten farkı görüceksiniz ama tabi bu işlemi uyguladığım müddet içinde ağdayı tamamen bıraktım.:2:

X