Lekeler, Çiller Koltuk Altındaki Siyahlık Nasıl Geçirilebilir?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar bende bu sirke yoğurt un karışımını 2ay önce uyguladım ve çok faydası oluyodu ama bıraktım unutuyodum hep,neyse ben jiletin yaptığına eminim bu derdin çünkü geçtiğimiz 2ayda 2 defa epilatör kullandım koltuk altımda ve sonuç mükemmel ilkinde çok acımıştı hayatımda ilk defa makineyi oramda kullandım kanattım bile ,ama bugün 3üncü kez yaptım makinayla koltukaltımı ve inanırmısınz bitek tüy kalmadı pürüzsüz ilk defa bukadar yumuşak ve temiz görünüyo,malum jilet kökten almadığı için 2günde bir banyoda kesmek zorundaydım vede tüyler bellide oluyodu,ama artık yok rengide açıldı artık utanmıyorum,tabi uygulamalar işe yarıyo ben aldıktan sonra tüyleri,,sonra limon suyu sürüp kuruduktan sonra nemlendirici sürüyorum,4-5saat sonrada pudralıyorum,bu arada bu fucidin kremi doktora sormuştum kararma için kullanıldığını söyledim burdaki kızların,, neyse bana alakası yok içeriğinde kararma giderek bimadde yokki zaten dedi ve fucidin kremin mantar hastalıkları yaralar için kullanıldığınıda ekledi vermedi...bilginiz olsun:KK20:

diğer topikte yazdıklarımı alıntı yapiim dedim:KK24:

gene ne varsa doğallıkta var desenize :97: yorumların tümüne baktım . önce fucudin alırım diyordum ama bir arkadaşın yorumundada etkili olmadığını söyledi doktoruna sormuş . bu yoğurt sirke p. ununu deneyeceğimm artık. en son arkadaşın yaptığı yorumdan sonra kesin denerim zaten. hem yan etkisi de olmaz.

merhaba;denediniz mi ve en önemlisi bı faydasını gördunuz mu bu sorun bende de war sir den dolayı oldu :// ve cok kafama takıyorum eğer bu karışım işe yarıyorsa hemn denıcem. piyasada kı cılt beyazlatıcı kremlere de guwenıp alamıyorum.. umarım bu doğal karışım etkilidir.

fucidin fucidin fucidin deneyin pişman olmayacaksınız ben herşeyi denedim sonuç alamadım sanırım bende mantar vardı kaşınıyordu ve sivilce gibi şeyler çıkmaya başlamıştı onlardan eser kalmadı tabi kararmadan da çok mutluyum artık evlenebilirim çok utanırdım yoksa o koltuk altlarınla

ne geçiriyo bilmiyorum ama bişey duymuştum yeni doğan bebeklerin koltuk altına kırmızı şarap sürünce koltuk altları hiç kararmıyomuş büyüyünce saçma geldi bana ama yapanlar varmış

Koltuk altı kararmalarına çözüm!
Rahatsız edici bir görüntüye sebep olan koltuk altı kararmaları için bitkisel ve çok pratik bir yöntemimiz var. (Kadın Haber ve Moda Portalı ? Elma Elma dan alıntıdır.)

Malzemeler

1 çay kaşığı vazelin
1 çay kaşığı elma suyu
1 çay kaşığı limon suyu

Uygulama

Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra koltukaltına sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.
Koltuk altının kararmasının baş nedeni, koltuk altı tüy temizliğinde kullanılan metotlardır.

Örneğin; traş bıçağı kullanımı, koltuk altınınız kararmasına neden olur

kızlar bende küçüklüğümden beri ağda yapıyorum sirle.hatta bir gün kuaförden yeni gelmiştim evde sıfır kol giydim.annem kızım loltukaltlarını neden almıyosun diyince baya şaşırmıştım çünki aşırı derecede kararmıştı.şimdi birkaç aydır jiletle alıyorum hiçbir sorun yok hatta rengi açılmaya başladı :S:S burda herkes kararttığını söylemiş anlamadım gitti:S

slm arkadaşlar benimde aynı sorunum var hamilelikte oldu ve hala geçiremedim fucidin kreme başladım bende 1,5 hafta oldu koltuk altımdaki kıl köklerinin hepsini kıpkırmızı yaptı acaba bu normal birşeymi yani önce böylemi yapıyor sonra da geçiriyormu yoksa bende ters bir etkimi yaptı hala kullanıyorum ısrarla bırakıp bırakmama konusunda çok kararsız kaldım fucidin kullananlar lütfen cevap versin

slm arkadaşlar benimde aynı sorunum var hamilelikte oldu ve hala geçiremedim fucidin kreme başladım bende 1,5 hafta oldu koltuk altımdaki kıl köklerinin hepsini kıpkırmızı yaptı acaba bu normal birşeymi yani önce böylemi yapıyor sonra da geçiriyormu yoksa bende ters bir etkimi yaptı hala kullanıyorum ısrarla bırakıp bırakmama konusunda çok kararsız kaldım fucidin kullananlar lütfen cevap versin

kullanmıyorum ben ama doktora gidip bu konuda fucidin kremi sorduğumda bana,hiç renk açmakla alakası bile yok o kremin dedi,,o krem koltuk altları dahil mantar enfeksiyonları için kullanmaları için veriyoruz onun amacı bu demişti,,ve yazmadı kullanma dedi:KK20:yinede sen bilirsin.....

evet canım denemelisin bencede hem ne kaybedersinki ,hem o hiç bi işe yaramayan pahalı kremlere verdikleri paralar çöpe gidiyo,, ben bişeyi almadan önce yorumlarına bakar araştırır öyle alırım,ama bakıyorumda memnun kalanlar okadar azki ,insan şüpheleniyo tabi öteki ii yorumlar sitelerin kendilerine ait bence diye,,neyse ben şuan okadar mutluyumki,özgürce sıfır kol badiler giyebiliyorum dışarda,en çokta jiletin etkisiydi kararma bence,epilatöre başladğım anda kabuslarım bitti hemde uzun süre pürüzsüzlük daha ne olsun:KK62:

ahanda trendyimin yorumu gördüm hemen karar verdim ne yapacağıma saolasın canım benim bir sürü krem kopyaladım ama en son yazını görünce hepsini sildim,şahsen bende eskiden jilet kullanıyordum koltukaltı için fakat artık epilatöre geçtim iyikide geçtim şu 2-3 denemeyi geçtimmi herşey mükemmel olucak sanırım ,bu sıradada bu karışımıda deneyeceğim umarım rahatça güzel kıyafetler giyeceğim artık:KK16::KK16:

Valla bu konuda çok sıkıntılıyım..çaresi olduğunu bile bilmiyodum.. şu yoğurt sirke karışımını deniycem..inşallah faydası olur..

kızlar kesınlıkle amelıyat eldıvenı ıle alın tuylerınızı.benımde aynı sorunum vardı expigmen renk acıcı krem kullandım baya etkisi oldu.epılasyon mahvettı benı

aynı sorun bende de vardı. hiç jilet kullanmadığım halde kararmştı ve kolsuz gıyemıodum. ama şimdi bebek gıbı :p lazer yaptrıorm.daha 2. seanstayım ama bembeyazz oldu.. eğer düşünuorsanız şiddetle öneririmm
:KK9:

bendede aynı sorun vardı kesinlikle lazer çözüm çokta para degil

hatta bütün vücüt yaptım genital ve kolaltı bembeyaz oldu

Koltuk Altı Kararmasından Kurtulma Yollarında bildirilen önerilere uyarak en kısa zamanda bu sorundan kurtulacaksınız.

Koltuk altı kararması bayanlar için özellikle yaz aylarında çok rahatsız edici estetik bir görüntüdür. Yaz yaklaştıkça çoğu kadın koltuk altı kararmasına nasıl bir çözüm bulabilirim telaşına girer.Fakat hiç üzülmeyin!
Koltuk Altı Kararmasından Kurtulma Yollarında bildirilen önerilere uyarak en kısa zamanda bu sorundan kurtulacaksınız.
Konun devamı İçin Tıklayın;

http://www.kadinlarkulubu.com/porta...lti-kararmasindan-kurtulma-yollari-61925.html

X