Komşu sorunları

Sürekli olan bir olay olsa alt kat haklı bir çözüm bulmalısın derdim ama bu ne ya 1-2 saat idare edemis üstüne terbiyesizlik yapmış ruh hastası manyağın biri öylesinin anlayacağı tek hareket dayak mahkemeden birkac ay hapis cezası alıyorsunuz o da hükmün açıklanmasını ertelemeye dönüşüyor
El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanar diye boşa dememişler. Konu sahibi ister haklı ister haksız olsun, şöyle sonu faciaya dönebilecek saçma sapan şeyler söylemeyin be kardeşim.

Misafir gittiginiz evde kimseyi bu sekilde rahatsiz edemezsiniz. Saat vs birsuru ayrinti var 2 yasinda cocugun aksam 8den sonra ayakta isi ne mesela?
Neyse ben laf anlatmayi birakali cook oldu, siz edin ben kimseyi aksam vakti tepemde kosturmam boyle konusan anneyi de anlayisla karsilamam
Anne cozecek, saate evin sartlarina misafir gittigi yere herseye bakacak cocugu alt komsu ile ortak buyutmek zorunda havasina girmeyecek
Allahım okurken sinirim bozuldu. Bu nasıl bir tahammülsüzlük? Gerçekten bu kadar mı empati kuramıyorsunuz? Çocuk iki yaşında ve 1,5 yılda iki kez gidilmiş eve. Konu sahibi de gerçekten çok güzel konuşmuş. Bu tarz insanlar gidip müstakil evde otursun. Topluma karışmasınlar çünkü böyle bir olayda bile bu kadar abartılı tepki verebiliyorlarsa hayatı hem kendilerine hem de insanlara zehir ederler.

Tum yorumlaniza begenmedim falan da atmadim sizin kafa iyi mi? 35 tane msjima begenmedim attiniz, tek mesajiniza begenmedim attim yeter be. Hadi kardesim daha alinti yapma muhatap da olma. Bela misin deli misin yuru git.
Üslubunuz çok çirkin . Asla bu mesaj harici muhattap olmayacağım. Siz bana urduk yere etiketleyerek sardınız açıklama yaptım. 35 abartınız , beğenmediğim mesajlarınız ve üslubunuzla sizi başbaşa bırakıp hoşçakalın diyorum.

Allahım okurken sinirim bozuldu. Bu nasıl bir tahammülsüzlük? Gerçekten bu kadar mı empati kuramıyorsunuz? Çocuk iki yaşında ve 1,5 yılda iki kez gidilmiş eve. Konu sahibi de gerçekten çok güzel konuşmuş. Bu tarz insanlar gidip müstakil evde otursun. Topluma karışmasınlar çünkü böyle bir olayda bile bu kadar abartılı tepki verebiliyorlarsa hayatı hem kendilerine hem de insanlara zehir ederler.

Evde daha buyuk 5 yas ve 10 yas erkek cocukta varken onlarin haber programi izledigini dusundunuz herhalde himm ok tabi olabilir
Sevgiler saygilar :KK70:

Zaten bu ne olursa olsun “çocuk bu bağlayalım mı zincire mi vuralımcılar” yüzünden toplum bu halde , kardeşim senin kimseyi rahatsız etme hakkın yok ,2 yaşında da olsa 5 yaşında da olsa 15 yaşında da olsa , insanları kendi evinde rahatsız edip üzerine de hoşgörülü olmasını beklemek nasıl bir ütopya ya , ben mesela işten geliyorum migrenim var üst katımın çocuk seslerine tahammül edemiyorum ,evim benim özel alanım ve dinlenmek istiyorum. 1-2 saat bile olsa ben neden tahammül etmek zorundayım ? çocuk durdan anlamaz olabilir tamam o zaman dikkatini dağıtıp daha gürültüsüz bi seçenek sunacaksın , aşağıya yere düşen bi oyuncak bile çok gürültülü patırtılı şekilde düşebiliyor , ya da bi koşma oynama sesi tahammül edemeyecek kadar yorabiliyor insanı , her insanın sese ve olaylara tahammülü aynı olamaz , bi ağlamaya da kimse polis çağırıp böyle tepki vermez , mahcubiyet diye de bir şey var demek ki rahatsız olunurmuş ki uyarmışlar sizi , sizin çocuğunuza sadece siz tahammül edip çekersiniz birazcık empati kurmayı bilin isterim

Evde daha buyuk 5 yas ve 10 yas erkek cocukta varken onlarin haber programi izledigini dusundunuz herhalde himm ok tabi olabilir
Sevgiler saygilar :KK70:
Ama sonuçta onlardan bahsetmemiş. Gürültü yapıp yapmadığını bilmiyoruz. Bahsi geçen bebek için konuşuyoruz

Ama sonuçta onlardan bahsetmemiş. Gürültü yapıp yapmadığını bilmiyoruz. Bahsi geçen bebek için konuşuyoruz
belki de kendini haklı çıkarmak için istediği gibi anlatmıştır kendi çocuğunun sesi kendine zul gelmemiştir ? neden insanlar tahammül etmek zorunda gibi konuşuyorsunuz anlamıyorum. çocuk sesi gerçekten çok rahatsız edici olabiliyor kaldı ki evde tek çocuk yok ve kimse kimse için bi ağlamaya kötü olup polis çağırmak istemez

Yapmayin lutfen siz boyle dusunun diye
Onlar sessiz olsa ek olarak 3 cocuk vardi ikisi sessizdi derdi
Onceden aglama muhabbetine alt komsu kucuge takmis, yoksa evde 3 cocuk var
Ustelik abiye hayran yaslar. Gercekten objektif bakin, siz inaniyormusunuz?
Ayni sekilde 3 cocuklu evde 1 saat yemek hazirlama toplama surecegine inaniyormusunuz?
Benim yan komsunun torunu mahalleyi inletiyor. Ve kadin hem kizini elestiriyor hem cocukla ilgileniyor hemde bize esin vardiyali gece calisirken iken soyle ben asla uykusuz kalmasini istemem vs diyor sizce iki Tavir arasinda fark yok mu?

belki de kendini haklı çıkarmak için istediği gibi anlatmıştır kendi çocuğunun sesi kendine zul gelmemiştir ? neden insanlar tahammül etmek zorunda gibi konuşuyorsunuz anlamıyorum. çocuk sesi gerçekten çok rahatsız edici olabiliyor kaldı ki evde tek çocuk yok ve kimse kimse için bi ağlamaya kötü olup polis çağırmak istemez

Oyle olsa onlar evde ama tik sesleri cikmadi yazardi adim kadar eminim

Oyle olsa onlar evde ama tik sesleri cikmadi yazardi adim kadar eminim
2 yaşındaki çocuk tolere edilebilir diye herkes kendini desteklesin istedi o yüzden büyüklerin sesini yazmadı çünkü bebek kategorisine giren küçüğü ve kendisine ancak onu söylerse hak verileceğini düşünmüştür ,tabii farketmiyor kimse kimsenin bebesine tahammül etmek zorunda değil , dışarda kalabalık alanlarda cafelerde tahammül edemediğimiz çocuklara kendi özel alanımızda neden tahammül edelim ya

Hanımlar af buyurun konuya alakasız bir nedenle yazmak zorundayım.
—————

Yönetime şikayetinizi gördüm nasıl beğenilmez yorumlarınız :) gerçekten çok değişik bir saldırgan tavrınız var. Hadi yönetime bu şikayeti yaptınız hızınızı alamayıp tüm yorumlarıma beğenmedim yapmışsınız 😂😂😂 yahu ben gerçekten mesajları kimin yazdığına bile bakmıyorum. Fikir bana çok tersse beğenmiyorsam bunu yapıyorum. Siz de böyle tuhaf bir saldırı modunda yapmayıp beğenmedim işaretleyin beğenmediyseniz hiç önemsemem . Neyse :)

Tum yorumlaniza begenmedim falan da atmadim sizin kafa iyi mi? 35 tane msjima begenmedim attiniz, tek mesajiniza begenmedim attim yeter be. Hadi kardesim daha alinti yapma muhatap da olma. Bela misin deli misin yuru git.
L labellefille , accessdenied sizin tüm yorumlarınıza beğenmedim yapmamış, bu topikte size tek bir beğenmedim’i var o da şu yorumunuza :
Akşam 9-10 u neye göre belirlediniz?
Bu topikte veya başka herhangi bir topikte yazdığınız yorumlara beğenmedim’i yok, accessdenied ‘in etkinliklerini kontrol ettim size teyitli bilgi veriyorum.

accessdenied accessdenied , labellefille’nin 35 değil 5 beğenmedim’i var.

Beğenmedim butonu kışkırtmak, yapılan bir beğenmedim’in hırsını almak vb sebeplerle kullanılamaz, tavrından tarzından hoşlanmadığınız üyeler olabilir bu gibi durumlarda yapılması gereken göz ardı et butonuna basmaktır.

Evde tek o cocuk yok ama, digerleri sizce put gibi durdu mu?
Boyle beklentiye boyle tepki yapacak birsey yok
Yaa senjn.ne gocuntun var bukadar anlamadm her apartmanda olur böyle tipler sende onlardansin belliki lütfen siz.gibi düşünenler müstakil yerlere gitsin yaaa 2 yaşındaki bebek bu dayısına gelmis kadin iki defa gittim diyor hadi ses yapti alttakide okadar çeksin insanlık.öldümü

Yaa senjn.ne gocuntun var bukadar anlamadm her apartmanda olur böyle tipler sende onlardansin belliki lütfen siz.gibi düşünenler müstakil yerlere gitsin yaaa 2 yaşındaki bebek bu dayısına gelmis kadin iki defa gittim diyor hadi ses yapti alttakide okadar çeksin insanlık.öldümü

Once en azindan anlasilir yazmayi ogrenin.
2. Ders tanimadiginiz insana sen denmez hayirdir askerlik arkadasimiyiz?
3. Konuya hakim olun
Haydi selametle, cok isiniz var bana gelene kadar.

X