Komşum!!!!!

canım acaba sen bızım apartmandakı 10 numaralı komsuyumu dıyorsun:KK70: senınkının aynısından bıde benım karsımda varda:KK70:
ama cok sukur ben tavrımı koydum kapıyı aralık acıp musaıt degılım dedım anladı sanırım pek gelemıyor.mısafır basım gozum ustunede 24 saat mısafır olunmazkı canım

benden yaşça büyük ama o kadar değil.gidecek çokta insan var ama ben aklından şüpheleniyorum kadının.eşimde öyle söylüyor.çünkü aklı başında olan bir insan o kadar terslemeyi lafı anlarda çekilirdi bir kenarı.artık takmıyorum zaten.3 yıldır alıştımmı ne o soruyor ben cevap vermiyorum.o da alıştı sanırım bu duruma.

Belkide rahatsizdir gercekten, madem o kadar net belli ettiniz halada anlamadi olabilir..:uhm:

Yakinlari yokmu bu kadinin es, dost falan bence direk gidin onlarla konussun, tabiki komsudur gelsin gitsin fakat bu kadar olmaz, rahatsiz oluyoruz artik deyin...Hatta esin esi ile konussun belki bir faydasi olur...:nazar:

Töbe töbe arsızlık, yüssüzlükle sinir bozuyorlar.
Bende de vardı bir tane, kapıya gelişlerinden vazgeçtim, camdan kafamı çıkaramaz olmuştum.
Bu tip insanlar işlerine gelmediği için öyle tavır almaktan falan anlamazlar.
Ben de bir süre tatlılıkla mesafe koymaya çalıştım ama malesef bu tavırlarımı iltifat olarak
alıyor, mesafeyi iyice kapatıyordu. Onun yüzünden günlerim stresli ve gergin geçiyordu.
Tüm cesaretimi toplayıp bana telefon açtığı bir gün, onu kırmamak için çaba harcadığımı,
anlamamazlıktan gelerek şansını kaybettiğini ve onu görmek istemediğimi söyledim.
Şok oldu, evelemeye gevelemeye başlayınca, beni böyle davranmak zorunda bıraktığı için,
ona daha çok kırıldığımı söyleyerek ilişkiyi bitirdim. Asla yapmak istemediğim bir davranışı
uygulamak zorunda kaldığım için bir kaç gün kendime gelemedim. Elbette bir insana bu şekilde
davranmak hiç hoş olmadığı gibi çok ta zor. Bana başka seçenek bırakmamıştı.
Aslında kendime yapılmasını istediğim şekilde davrandım. Samimi söylüyorum ki, her ne için
olursa olsun benden rahatsızlık duyanların açıkça söylemesini ve nasıl bir ilişki istiyorsa açıklamasını
isterim. Kimsenin kimseyi üzmeye ve rahatsız etmeye hakkı yok. Hepimiz bir şekilde sınırlarımızı
öğrenmeliyiz değilmi? Yoksa bir öğreten bulunur.
Canım daha fazla strese girmeden, komşuna sınırlarını götermelisin. Sana yazık değil mi?
O seni düşünmüyorsa sen kendini düşünmek zorundasın. a.s.

ben şunu anlamış değilim arkadaşım insan aynı apartmanda oturuyor diye sohbetinden zevk almadığı bi insanla görüşmek zorunda değilki.evet işlerine gelmiyor anlamamazlıktan gelip yüzsüszlüklerine devam ediyorlar.haftanın 7 günü görüşmek için fırsat kolluyorlar.Kulitta arkadaşım okdar iyi yapmışsınki hakettiğini almış bence.ya bu kadar sıkboğaz edilmezki.evet insan hergün stresli ve sıkıntılı oluyor kapı yine çalacak diye.iğrenç bi durum offf offff

boyle ınsanlara tahammul edemıyorum herseyı salaklıga vurup karsısındakını rahatsız ve sınır etmekten zevk alıyorlar bır tane arkadasım vardı boyle sureklı gelır gıder gozu hep ustumdeydı bırde cocuklarını parka getırmıs gıbı serbest bırakıyordu buda yetmez gıbı gelmedıgı gunlerde sabahtan aksama kadar telefonla sureklı arardı :eek:klava:sonunda bende gorusmek ıstemedıgımı soylemek zorunda kaldım ıyde ettım yoksa kafayı yedıttırecektı banana:dance:

Son düzenleme:
sizinki yine iyi benim bir arkadaşım var onunki kızın kıyafetlerini bile istiyordu hatta istemeye gittiğinde bugün ben giycem sen başka bişey giy diyodu hatta birkeresinde kadın kızına çorap alıcakmış geldi para istedi düşünün artık şimdi taşındı kurtuldu arkadaşım..sinir oluyorum böyle insanlara bende..

ooyyyy oy bende çok çektim komşumdan 4 sene her misafirime gelmek ister her kıyafetimi giymek ister her işini yaptırmak ister
sabah 9 da kalksam 12ye kadar evde çıt çıkaramazdım sesimi duyacak beni çağıracak yada gelecek diye eve bişey alınca bile gösteremez oldum bide bi huyu var seninkide benim benimkide senin açıkça yok sen seninkini kullan ben benimkini diyorum olmaz öyle şey diyo
kaç tane mutfak eşyam ve tamir malzememizi götürdü getirmedi
araya mesafe koydum valla soğuttum kendimden çağırdı gitmedim akrabalarım gelecek sende gel dedi hiçbirinide hazzetmiyorum dedim açıkça söyledim belki kırıcı olmuşumdur ama haketti napıyım herşeyin bir haddi hududu var

kimseyi çekemem kimseyle uğraşamam hala altlı üstlü oturuyoz inşallah seneye çıkacam kendi evime kurtulacam

haa bide kocasıda benle küs konuşmuyor gelmiyorum gitmiyorum 1 senedir diye
tabii karısının işine yardımda etmiyorumya artık ondannaniknanik

ayrıca kulitta arkadaşımada katılıyorum insanı yapmak istemediği şeylere mecbur ediyolarkötükedihüso

arkadaşlar komşum var.sürekli hergün bana geliyor ben ona hiç gitmediğim halde.artık çok sıkıldım ondan ve hiç muhabbetinden zevk almıyorum.kafam sarmıyor.ne yapıyım ben bana bir fikir verin ne olur...kötükedihüso

Sen en iyisi komşunu kk'ya üyü yap bir şekilde ,bak göreceksin değil seni rahatsız etmek evden bile çıkamayacak bu güzellikden neden mahrum kalsın ,kolay gelsin a.s.

Komşunun bilgisayarı varsa Dağ Çiçeğim'in dediği gibi onu KK'ya üye yap. O zaman bırak sana gelmeyi, ev işlerini yapmaya bile zaman bulamaz.

Olmadı, o sana gelmeden her gün sen ona git. Bakarsın durumun ne kadar sıkıcı olduğunu fark eder ve vazgeçer.

O da olmazsa al karşına konuş. Bu her gün gelip gitmelerin senin işlerine engel olduğunu, aşırı samimiyetten hoşlanmadığını, böyle giderse kendisiyle görüşmeyi kesebileceğini falan söyle. Anladığım kadarıyla düşüncesiz olmakla birlikte dost canlısı bir insan. Seni kaybetmek istemeyecektir.

Son çare, taşın o evden... :))

Bende komşularimizin zirt pirt yok ütü yok ütü masasi, yok elektrik süpürgesi, yok süpürge yok faraç istemelerinden biktim usandim valla:mymeka:
insanin evinde bunlar olmazmi yakaydirigubbakcemile

oof ne ınsanlar var ya yuh yani benneyaptımki
hiç basıma gelmedı cok şükür zor bi durum olsa gerekbenneyaptımki
ama eşim istemiyo görüşmemi filan derdim heraldebenneyaptımki
yada acıkca soylerım yani
ben evimde rahat etmek isterim yahu o ne oyle benneyaptımki

Bende komşularimizin zirt pirt yok ütü yok ütü masasi, yok elektrik süpürgesi, yok süpürge yok faraç istemelerinden biktim usandim valla:mymeka:
insanin evinde bunlar olmazmi yakaydirigubbakcemile

Oy, kıyamam sana. Canını mı sıktılar?
Şaka bir yana, karşı komşum bir gün köfte için bayat ekmek istedi, verdim.
İki dakika geçmedi, karabiber istedi, verdim.
Üçüncüye gelip de maydanoz isteyince, "Sen hazırladığın malzemeleri ver, ben sana köfteyi yoğurayım." dedim ve yoğurdum.
Sanırım utandı, uzunca bir süre bir şey istemeye gelmedi...

Konunuzu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum...
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

ay bizimde bir komşumuz var 55-60 yaş arası bize gelir kadın yanlız kimseye gitmiyo bi bize geliyo yazık derim ama çok düşüncesizdir:kızgın:
annemle anneannem evde yokken içine sarma koymak için boş pet şişe istedi bende bi bakıyım bi dk dedim baktım peşimden gelmiş arkamda bana çekil ben bakıyım dedi geçti kilere :1shok:
deli oldum annemler gelince anlattım onlarda sinirlendiler tabi:eek:klava:
böyle densiz insanlardan hiç hoşlanmam insanın özeli vardır evinde ne demek kilere pat diye dalmak ve bunu çoğu zaman yapar çat kapı gelir size şunu getirdim der elinden almaya çalışırım zorla benim yanımdan geçer mutfağa götürürkötükedihüso

..$€L!n..;4530247 .!.:
ay bizimde bir komşumuz var 55-60 yaş arası bize gelir kadın yanlız kimseye gitmiyo bi bize geliyo yazık derim ama çok düşüncesizdir:kızgın:
annemle anneannem evde yokken içine sarma koymak için boş pet şişe istedi bende bi bakıyım bi dk dedim baktım peşimden gelmiş arkamda bana çekil ben bakıyım dedi geçti kilere :1shok:
deli oldum annemler gelince anlattım onlarda sinirlendiler tabi:eek:klava:
böyle densiz insanlardan hiç hoşlanmam insanın özeli vardır evinde ne demek kilere pat diye dalmak ve bunu çoğu zaman yapar çat kapı gelir size şunu getirdim der elinden almaya çalışırım zorla benim yanımdan geçer mutfağa götürürkötükedihüso

Mutfaginizi cok merak ediyor muhtemelenbenneyaptımki

Ne ayip ya...insanlara ne oluyor böyle, görgü, edep, terbiye, saygi bunlar ne oldu arkadaslar...Bizmi zamana ayak uyduramiyoruz yoksa...Belkide öyle insanlarda bizim icin aman ne kadar sacma düsünüyorlar diyordu he...:nazar:

arkadaşlar komşum var.sürekli hergün bana geliyor ben ona hiç gitmediğim halde.artık çok sıkıldım ondan ve hiç muhabbetinden zevk almıyorum.kafam sarmıyor.ne yapıyım ben bana bir fikir verin ne olur...kötükedihüso

Ayyyy çıldırır insan yaaa....
sinir oluyorum şöyle manyak insanlara....
her gün gelinir mi yaaa...bence siz ona belli edin bi şekilde...
anlamazsa ki öyle insanlar anlamaz siz en yisi söyleyin açık açık:kızgın:

:kızgın:ya benimde daha önce ankaraday ken bir komşum vardı sürekli bendeydi sabah evini temizler bana gelirdi ya hergün ama kimseyi evine kabul etmezdi giderdim kapıyı açmaz 5 dakka sonra gelir lavobodaydım senmi geldin der girerdi osana gelmeden sengit baskına hergün ona fırsat verme anlasın bak nasıl geri çekilecek bence dene.

Ayyyy çıldırır insan yaaa....
sinir oluyorum şöyle manyak insanlara....
her gün gelinir mi yaaa...bence siz ona belli edin bi şekilde...
anlamazsa ki öyle insanlar anlamaz siz en yisi söyleyin açık açık:kızgın:

:kızgın:bence o gelmeden sen ona git ona fırsat verme derim konuşmakdan anlamazlar benim komşumda öyleydi yüzsüzdü onu giderek biktır derim ozaman anlar.

Sanirim okadar patavatsiz ki siz ima etmeye calissaniz da anlamayacaktir, o yuzden acik konusmak gerekir bu biraz kaba olsa bile, yoksa komsunuz anlamayacaktir sizi. :mymeka:

yaa ben ne yapayım benim durumum daha vahim ..her gün 21:30 civarında bana ödevlerini yaptırmaya gelen bir komşu kızı var :bbo: akşama kadar kafamın işte şiştigi yetmiyor birde ders çalışıyorum ..2-3 kez ses çıkarmadan yaptım birde iyilik olsun kıza anlatarak yapayım dedim aaa bir baktım ben ödev yapıyorum bizim hatun bana arkasını dönmüş dizi izliyor .kitabın nerde bu soruların konuları orada anlatılıyordur muhtelemelen diyorum okulda bıraktım diyor.çıldırmamak içten degil .. en sonunda dayanamadım ben yaparsam ne anlamı var bu ödevleri amaç senin öğrenmen degilmi dedim kızdım azıcık . birkaç gündür sesi solugu çıkmıyor.ailesinede hayret ediyorum valla biz daha yeni taşındık o binaya kimiz neyiz ne degiliz bilmeden evimize kızı tek başlarına yolluyorlar .annesi babası okadar ilgisiz .üzülüyorumda ama yapacak bişeyim yok valla sınavlarınada yerine ben girememki :eek:

X