Konu nişanlım

bu stresler sadece ona mı stres? siz de bu süreçlerden geçiyorsunuz sonuçta. bence hiç üstüne düşmeyin ve ilişkinizi bir gözden geçirin. Normal değil bu
Bende aynı stresleri yaşıyorum sadece o değilki ama ben onun yaptığının tersine surekli onun yanında olmak istiyorum

Vardı bazı git gelleri ikimizde 25 yasindayiz balik burcu surekli ruh hali degisir
bu şekildeyse evliliğinin de gelgitli olabileceğini göz önünde bulundurmanı tavsiye ediyorum. malesef ben böyle bir evlilik yaşadım, çok gel gitleri vardı. yazın dinine çok düşkün biri olup namaz kılardı, kışın tam tersine alkole vururdu kendini.ve bunu her sene yapardı ama nişanlılık ve sevgililik dönemlerimizde bunu belli etmemişti. davranışlarına yaptıklarını çok iyi gözlemlemeni tavsiye ederim

Kızlar öncelikle hayırlı Ramazanlar dilerim biz nisanlimla 6 senedir beraberiz 1 yıldır da nişanlı her ilişkide olduğu gibi tabiki bizimde kavgalarımız olmuştur ağır Bi konu aramızda çok şükür hiç olmadı.neyse düğün tarihimiz geçenlerde belli oldu konuşuldu temmuz sonu nasip olursa ama nisanlim düğün tarihi belli olduğundan belli bir tuhaf Bi soğuk davranıyor Bi sıcak buluşalım felan demiyor her ilişkide olduğu gibi bizde işte sarılma el ele tutuşma gibi şeyler bizim iliskimizde de var bugün bana şunu söyledi artık düğüne kadar öyle şeyler yapmayalım bekleyelim günaha girmeyelim kendimize çeki düzen verelim dedi anlam veremedim gerçekten ne diyeceğimi bilemedim evlilik stresine mi girdi ne yaşıyor anlamadım bana Bi akıl verin nasıl davranmam gerektiğini cidden bilmiyorum üstüne düşsem bunalıyor, kendimi geri çeksem bu kezde tutuşup surekli arıyor.evlenmis olanlardan düğün öncesi böyle şeyler yaşayanlar varmi nasıl davranmam gerektiğini şaşırdım çünkü artık
Yani aklıma şu geliyor… sevgiliyken ayrılmak kolay ama nişanlıyken sorumluluk veriyor bu durum; en azından ayrılık gibi bie durumda nişanlılık döneminde de olası ve belki artacak olan yakınlaşmanın vicdani yükünü taşıyamam birde, demek istemiş olabilir mi? 🙄 yani bilinçatı bu güdü ile farkında olmadan da bu şekilde yönlendirmiş olabilir, umarım üzmedim sizi ama evlilik sorumlulukları zor gelmiş de bunalmış kaçacak gibi hissettim..

Düğün masraflarıyla alakalı bunaldığı bir şey olabilir mi ? Erkek tarafı düğün konusunda nasıl siz ve aileniz neler yapıyor ? Birden herşey erkeğin üstüne kaldıysa benim eşim de balık burcu bazen bir sorunu başka şekilde yansıttığı oluyordu. Konuşmaya çalışmak bence şu an çok işe yaramaz eğer yardımcı olabileceğin başka bir şey varsa onu yapın
Borç ödüyor evet bu ara neredeyse cebinde parası yok diyebilirim ama benden uzaklaşması beni şüpheye düşürüyor ona güveniyorum orası ayrı ama

Yani aklıma şu geliyor… sevgiliyken ayrılmak kolay ama nişanlıyken sorumluluk veriyor bu durum; en azından ayrılık gibi bie durumda nişanlılık döneminde de olası ve belki artacak olan yakınlaşmanın vicdani yükünü taşıyamam birde, demek istemiş olabilir mi? 🙄 yani bilinçatı bu güdü ile farkında olmadan da bu şekilde yönlendirmiş olabilir, umarım üzmedim sizi ama evlilik sorumlulukları zor gelmiş de bunalmış kaçacak gibi hissettim..
Yok üzülmedim ama kendisi düğün tarihini çok ileri Bir tarih olduğunu daha yakına çekmemiz gerektiğini söyledi birde öyle bisi var

Bugün konuştum Bi sorun varsa bileyim dedim bunalıyorum surekli bu ara üstüme gelme dedi
madem öyle çekin kendinizi, istediği kadar tutuşsun.

aramayın sormayın, sorarsa da üstüne gelmemi istemedin braz kafan dağılsın diye rahat bırakmak istedim seni deyin

siz düşünüp kuracağınıza o kudursun olduğu yerde

madem öyle çekin kendinizi, istediği kadar tutuşsun.

aramayın sormayın, sorarsa da üstüne gelmemi istemedin braz kafan dağılsın diye rahat bırakmak istedim seni deyin

siz düşünüp kuracağınıza o kudursun olduğu yerde
Öyle yapicam çünkü banada yazık Birde mübarek günlerdeyiz o kadar canım sıkılıyor ki

Kızlar öncelikle hayırlı Ramazanlar dilerim biz nisanlimla 6 senedir beraberiz 1 yıldır da nişanlı her ilişkide olduğu gibi tabiki bizimde kavgalarımız olmuştur ağır Bi konu aramızda çok şükür hiç olmadı.neyse düğün tarihimiz geçenlerde belli oldu konuşuldu temmuz sonu nasip olursa ama nisanlim düğün tarihi belli olduğundan belli bir tuhaf Bi soğuk davranıyor Bi sıcak buluşalım felan demiyor her ilişkide olduğu gibi bizde işte sarılma el ele tutuşma gibi şeyler bizim iliskimizde de var bugün bana şunu söyledi artık düğüne kadar öyle şeyler yapmayalım bekleyelim günaha girmeyelim kendimize çeki düzen verelim dedi anlam veremedim gerçekten ne diyeceğimi bilemedim evlilik stresine mi girdi ne yaşıyor anlamadım bana Bi akıl verin nasıl davranmam gerektiğini cidden bilmiyorum üstüne düşsem bunalıyor, kendimi geri çeksem bu kezde tutuşup surekli arıyor.evlenmis olanlardan düğün öncesi böyle şeyler yaşayanlar varmi nasıl davranmam gerektiğini şaşırdım çünkü artık
Ramazan yaklaşıncamı günah oldugu aklına gelmiş?😵‍💫6 senedir günah değilmiymiş?
Saçma bahaneler bunlar bence derdi başka.

Bilgisayar almak istiyordu benim.kartimla aldık sonra ödedi inaninki surekli canının çektiği şeyleri yapıyorum hazırlayıp götürüyorum
Bence parasız kalmak bunaltmış. Mesafe koyup neyi düzelteceksin ki tabi nişan oldu eşya borcuna girildi illa geri gelecek ayağınıza diye beklediğiniz için mesafe koyun deniyor. Bence çözüm bu değiş nişanlınız bu kadar borca girdiği için kendini yalnız hissediyor olabilir bir iki ödemesini üzerinize alamaz mısınız ? Yoksa siz de mi borç içindesiniz ?

Bende nisanlilik aşamasına çok heveslenmistim ama görüyorum ki stresten başka hicbisi değil ben değil ama nişanlım çok sinirli stresli benide strese sokuyor borç oldukça nasıl davranmam gerektiğini cidden bilmiyorum
Aman aman hiç heveslenme ama düğüne yakın güzel oluyor uğraşlar bittiği için. Bu seninkini iyi gözlemle günahını o kadar düşünüyorsa 5 vakit namazı da kılıyor mu orucu tutuyor mu teravihe gidiyor mu yoksa bi seninleyken mi günahı sevabı düşünüyor

Bende anlamadimki kendimi değersiz gibi hissediyorum bu şekilde ya
Bence dügün yaklaşmamış bu sorunu hall etmeniz lazım.Istemiyorsa sevmiyorsa seni de oyalamasın boşuna ziyanın neresinden dönersen kardır derler.Mutsuz evlilik yapmaninda anlami yok sonu boşanma ile bitiyor zaten.

Zikire gitmiş galiba epey bi aradan sonra. Düzelir merak etme. Az bekle. Ahahah.

Aman aman hiç heveslenme ama düğüne yakın güzel oluyor uğraşlar bittiği için. Bu seninkini iyi gözlemle günahını o kadar düşünüyorsa 5 vakit namazı da kılıyor mu orucu tutuyor mu teravihe gidiyor mu yoksa bi seninleyken mi günahı sevabı düşünüyor
Orucunu felan tutuyor ama öyle aşırı derecede şu bu günah felan demez

X