Konu yok değerli kk üyeleri :)

öncelikle iyi günler iyi ramazanlar dilerim..
danışmak istediğim konu şu ki; bayram tatili için ege tarafına gitcem, çeşme, bodrum falan.. kesinlikle git dediğiniz yerler var mı? Ünlülerin takıldığı yerler nereler? bunları öğrenmek isterim..
:KK55:

yan topicten geliyorum derin konular var şimdi konuya dalarsam ban yiyecem öyle hissettim en iyisi şurada kuzu kuzu muhabbet edeyim......
nasılsınız hanımlar

öncelikle iyi günler iyi ramazanlar dilerim..
danışmak istediğim konu şu ki; bayram tatili için ege tarafına gitcem, çeşme, bodrum falan.. kesinlikle git dediğiniz yerler var mı? Ünlülerin takıldığı yerler nereler? bunları öğrenmek isterim..
:KK55:

napcan kız ünlüyü de bakiiiiim

Tesekkur ederim canim benim hosgeldin :) can sikintisini sohbetlerimizle giderelim dedim :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hoşbuldum canımm =)) gerçi ben çalışıyorum fazla yetişemiyorum ama yetişebildigim kadar artık naber napıysun iyi yapmışsın caım=))

hoşbuldum canımm =)) gerçi ben çalışıyorum fazla yetişemiyorum ama yetişebildigim kadar artık naber napıysun iyi yapmışsın caım=))

Kolay gelsin :) uykudan zar zor kalktım vallahi gözlerim yanıyor nescafeyle kendime geldim :) sen napıyosun canım ne işle meşgulsun ? :)

X