Konu yok değerli kk üyeleri :)

Kızlar nolcak bu ombre yaa ? aklıma geldi söyleyim :KK1: çok yapmak istiyorum ama daha önce saçlarımın ucunu sarı yaptım kendi rengi koyu kahve siyaha yakın beğenmedim kısacık kestirdim anca uzuyor daha önce pişman oldum şimdi hem herkeste var hem de saçım yıpranacak ne yapmalı ?? :KK1:

mr canım hoşgördük....:KK3:

slmmm :-)

Bilgi size güç verir ancak saygiyi karakterinizle kazanırsınız.

hoşbuldum arkidişim:KK53:

Kolay gelsin :) uykudan zar zor kalktım vallahi gözlerim yanıyor nescafeyle kendime geldim :) sen napıyosun canım ne işle meşgulsun ? :)

minnoşum hoşgeldin =))

neler yapıyosunuz kızlar =)))

saol canım valla ne güzel keşke evde olsamda ytsam canım kendine gelebildiysen ne güzelll =))) napim çalışıyorum asistanım sen neler yapıyosun=)))

Kızlar nolcak bu ombre yaa ? aklıma geldi söyleyim :KK1: çok yapmak istiyorum ama daha önce saçlarımın ucunu sarı yaptım kendi rengi koyu kahve siyaha yakın beğenmedim kısacık kestirdim anca uzuyor daha önce pişman oldum şimdi hem herkeste var hem de saçım yıpranacak ne yapmalı ?? :KK1:

ombre ne ki:26:

minnoşum hoşgeldin =))

neler yapıyosunuz kızlar =)))

saol canım valla ne güzel keşke evde olsamda ytsam canım kendine gelebildiysen ne güzelll =))) napim çalışıyorum asistanım sen neler yapıyosun=)))

Keşke canım kolay gelsin :) Napayım bende öğrenciyim malum tatilin tadını çıkarıyorum evin her köşesinde pinekleyerekk :KK9::KK9:

sac rengi konusunda modayı takip etmedigim için
saolsun babam kızıo:KK22::KK22::KK22::KK22:

gerci bu aralar bende acık kumrala sarmış durumdayım:KK1::KK1:

Ben iki kez hepsini boyadım ilk defa hayatımda ama ilki çok belli değildi büyüleyici kahveydi ikincisi baya belli güneşte falan altın parıltılı çikolata kahve dipten siyah geliyor o uzadıkça ben seviniyorum saçlarım uzuyor diye dip boya gelince kötü durur ama bu çok hoşuma gitti nedense iyice uzayınca kötü duracağı için o zaman kendi rengime boyicam sonra uzuuun bir süre boya dokundurmicam saçıma :KK16:

Ben iki kez hepsini boyadım ilk defa hayatımda ama ilki çok belli değildi büyüleyici kahveydi ikincisi baya belli güneşte falan altın parıltılı çikolata kahve dipten siyah geliyor o uzadıkça ben seviniyorum saçlarım uzuyor diye dip boya gelince kötü durur ama bu çok hoşuma gitti nedense iyice uzayınca kötü duracağı için o zaman kendi rengime boyicam sonra uzuuun bir süre boya dokundurmicam saçıma :KK16:

İyi yaparsın canım
cok sık boya cok yıpratıyor sacı...
bende ilk denememde 2-3 kez boyattım art arda :KK1::KK1::KK1:

X