Konu yok değerli kk üyeleri :)

Gago mu :KK1: uzak doğu dili gibi :KK53: İiyiyim sahur yaptım sen nasılsın? :KK6: Ben de topik arıyordum kendime geyik için buldum sonunda :KK31:

İyi yapmissin hosgeldin :) gazozgofret ikisinin ilk kelimelerini aldim yazdim ayrim olmasin diye :KK70: bende sahur yapiyorum bi yandan geziniyorum :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İyi yapmissin hosgeldin :) gazozgofret ikisinin ilk kelimelerini aldim yazdim ayrim olmasin diye :KK70: bende sahur yapiyorum bi yandan geziniyorum :)

Hoşbuldum :nazar: İyi yapıyorsun, ben de bir şeyler izleyip uyumayı düşünüyorum, uykum gelirse. :KK51:

Allahim karnim sisti ezan okunmadi hala okunana kadar.su iciyorum yarin bende butun gun ppineklicem :KK70:

:KK70: bizde okundu.. aslinda hic iyi degil. ben normalde yemekten once ve sonra yarim saat su icmem mideye cok zararli oldugu ve kilo aldirdigi icin ama simdi iftarlar sahurlar sagolsun kilo aldim galiba :KK5:

:KK70: bizde okundu.. aslinda hic iyi degil. ben normalde yemekten once ve sonra yarim saat su icmem mideye cok zararli oldugu ve kilo aldirdigi icin ama simdi iftarlar sahurlar sagolsun kilo aldim galiba :KK5:

Ben aanlamiyorum alip almadigimi tartida gram farkediyor :KK70: valla sisip kaldim simdi Allahtan okundu ezan nerde oturuyosun sen sehir olarak :)

simdi yeni bolumu yayinlanmistir :KK23:
ama suan izleyesim yok yarin da izleyemem heralde bi ara vaktim oldugunda izlerim:KK6:

Tvye ddaldim ve tabiki kk'ye ddaldim yatagima girmedim bile simdi hayatta izleyemem oglen olsun iftara kadar izlerim artik iyi vakit gecirtiyor :KK70:

Nolsun ya iyi mi gidiyo kotu mu bilmiyorum ama mutluyum su siralar bayrama az.kaldi onun heycani var sende ne var ne yok :)

bende de oyle degisen pek bisey yok davetler bayram hazirligi fln :) bayram da gecsin de spora basliicam onu bekliyorum :21:

X