Konum eşimin ... izlemesi

Valla bebeğim izliolar naparsan yap izliolarr amann sende izle nolcakki :) takmayin bu kadar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Izlesinler bakalim.nereye kadar gitcek bu durum ama ben artık takmio gibi gorunsemde cok.sogudum.igreniorum

Izlesinler bakalim.nereye kadar gitcek bu durum ama ben artık takmio gibi gorunsemde cok.sogudum.igreniorum

Igrenmen normal tabi..internet geldi mertlik bozuldu valla ne diyim

hergün bu konuda açılıyor..
erkekler merak ediyor izliyor demekki ..
ne yapacağınız konusunda fikrim yok ..

Ciddi misiniz nasil dayanabiliyorsunuz hayret

Islamiyete gore evet.. peki herkes musluman mi olmak zorunda? Ayrica be nedir? Dogru duzgun konusun be desem hosunuza gider mi?

Burada o filmlerden dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşların çoğu müslüman... genelleyen arkadaşlar gayri müslim mi merak ettim şimdi...

Tabi ki diyebilirsin, yazdıklarını benim hoşuma gitmesine göre ayarladığını sanmıyorum.. genellemecilerden gına geldi artık..

Konu ile alakalı düşüncem de var elbet. Ama öncelikle bir şu yazılan yorumlar dikkatimi cekti tabiki birileri kırılır diye hak yer miyim acaba diye yazma zorunluluğunuz yok. Ya da inancınızın yapısına yönüne göre var. Bilmiyorum artık.
Lakin, şunu belirtmek isterim göz zinası müslümanlıkta yasak olduğu kadar Tevrat ve İncil é göre de yasak. Hatta incile göre cezası diğerlerinden daha büyük. isteyene 3 kitapta hangi ayetler olduğunu göderebilirim.
Ayrıca nedir bu genellemelerden şikayet edecek kadar ince bir düşünceye sahip olanlarımızın bile başkasının inancı hakkında yargıda bulunma yada kinaye etme sevdası. Hepimiz konuşurken tabi ki kendi inancımıza göre yorum yaparız lakin diğerleri hakkında bilmeden yaptığımız yorumlar hak yemeye girmez mi?

Yanında gül gibi eşin varken ne diye izler bu tarz şeyleri erkekler anlamam ya.
Okudukça evlilikten soğuyorum inşallah ben benimkinin böyle şeylerini görmem iğrenç bi durum gerçekten :KK50:

evli bir erkegin p...izlemesi ne kadar normal olabilir ki
tabiki normal degil
ama başıma gelmediginden çözüm yolu sunamayacagım

Burada o filmlerden dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşların çoğu müslüman... genelleyen arkadaşlar gayri müslim mi merak ettim şimdi...

Tabi ki diyebilirsin, yazdıklarını benim hoşuma gitmesine göre ayarladığını sanmıyorum.. genellemecilerden gına geldi artık..

Sorun yok. Bosuna eliniz ayaginiz titremesin. Meseleyi kimseye anlatmayin. Anlattiginiz insanlar ayiplayip kendi eslerinin asla yapmayacagini falan iddia edeceklerdir. Herkes yapar cogu yakalanmaz. Ben sorun etmedigim icin izlese bile bilirim yani. Eger sizinle olan iliskisinde problem yoksa erken bosalma ya da isteksizlik gibi unutun gitsin.

Zina musevilik , hristiyanlik ve islamiyette haram kilinmistir , dolayisiyla 3 buyuk dininde haram kildigi birseydir zina .

iphone dan kadinlar kulubu araciligiyla gonderilmistir

Ya arkadaslar gercekci olalim hepimizin kocasi sevgilisi vs izlio e napalim yanii izlesinlerr gercegini yapmasinlarda :)

Zina musevilik , hristiyanlik ve islamiyette haram kilinmistir , dolayisiyla 3 buyuk dininde haram kildigi birseydir zina .

iphone dan kadinlar kulubu araciligiyla gonderilmistir

Arkadas esiyle bi sorun yasamis. Esi kendi ozel alaninda masturbasyon yapmak istemis. Bunun icin ..... izlemis. Bunun gunahi sevabi sizi degil izleyen abimizi ilgilendirir. Konu sahibini bile ilgilendirirmez gunah boyutu. Eger esinin izlemesini istemiyorsa ona gerekli uyariyi yapar. Bir esin bundan rahatsiz llabilmesini de anliyorum. Ama ortaligi ayaklandircak bir sorun yok. Konu sahibi sakinligini korumali. Siz beni neden alintiladiniz anlamadim.

X