KONUM TAKİBİ NASIL YAPILIR

Hly_19

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2022
20
-5
43
Merhabalar Aranızda yeniyim

16 yaşında kız liseye gidiyor bazı konularda yalan konuşuyor konum takibi nasıl yapılıyordu aranızda bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba

iPhone da varda diğer telefonlarda nasıl bilmiyorum. Yada gizli çantasına koyulan bişey var alın onu koyun çantasına

Kızının da ıphone olması gerek ayarlardan konum paylaş var

Babaanneye bıraktığınız çocuğunuzun yalan söylediğini anlayınca ne yapacaksınız?
Bana benim yanımdayken ben pavyonda çalışcam diyodu babasına söylediğimde şaka yaptım diyo babası 4 aydır hapiste. Babası hapise girdi bu işe başlamış ben inanmıyodum gel diyorum gelmiyor okul harçlığını masrafını hep ben yaptım

Bana benim yanımdayken ben pavyonda çalışcam diyodu babasına söylediğimde şaka yaptım diyo babası 4 aydır hapiste. Babası hapise girdi bu işe başlamış ben inanmıyodum gel diyorum gelmiyor okul harçlığını masrafını hep ben yaptım
Pavyonda çalışıcam diye şaka mı olur?
Ne rahatlık bu böyle ya pes.
O gelmiyorsa siz gidin yanina harclik vermeyle annelik yapılmaz.

Air tag alip iphone ile esleyebilirsiniz. Airtagi de cantanin ic astarina gizleyebilirsiniz.

Kendiniz takip edemez misiniz? Pavyon falan yazmışsınız cok tehlikeli. Aksam babaannenin orda bekleyin, pesinden gidin ogrenin. Başına olmadik iş gelir Allah korusun
Evet bende öyle düşünüyorum ama benim arabam yok tanıdığım yok çevrem yok ben İzmir de tek başıma yaşıyorum çalıştım emekli oldum yine çalışıyorum taksiyle takip etsem bi sürü para ama bu cumartesi günü akşam takip etcem bakalım yapcak bir şey yok

16 yaşında kız mı?
Sanki elin kızı. Niye böyle hitap ettiniz çocuğa? Ve neden sizin yanınızda değil?

X