KONUM TAKİBİ NASIL YAPILIR

Evet bende öyle düşünüyorum ama benim arabam yok tanıdığım yok çevrem yok ben İzmir de tek başıma yaşıyorum çalıştım emekli oldum yine çalışıyorum taksiyle takip etsem bi sürü para ama bu cumartesi günü akşam takip etcem bakalım yapcak bir şey yok

Bakin o sizin kiziniz.acilen bisey yapmak zorundasiniz. Gidin kredi cekin taksi icin. Hemen bugun cekin internet bankaciligindan ve bugun takip edin. Yapamıyorsanız polise gidin konuşun.
O gencecik kizin basibos oldugunu farkedince faydalanmak isteyen birsuru sırtlan olacak etrafinda.
Bu yasta fuhus batagina düştü mü, gebe kaldı mi hayati mahvolur cocugun.

"Birsuru para, yapacak bisey yok" gibi cumleleri bir kiz annesi olarak asla kabul etmiyorum kusura bakmayin. Ben burda oturdugum yerde ürperdim. Sizin daha panik olmaniz gerekmez mi?

Siz çok mu sorumlusunuz?
Çocuğunuzu niye sorumsuz babanin yanından bıraktınız o zaman?
Çocuğun hayatı kayıyor siz baba kötüleyin, oturduğunuz yerden.
Benim sorumsuz bir insan değilim düzgün konuşun benimle. Bişeyi görüp etmeden bilmeden konuşmayın kız kendisi öyle yanımdayken evin dördüncü kattan kendini atmaya kalktı evimde bıçağı alıp kendini bıçaklamaya kalktı kolunu çizmeye kalktı siğara içmeye başladı ilaç kullanmaya sevgili kurmaya başladı ben siğara içmem etmem 9 sene sevgilim de olmadı yani benle alakası yok babası neyse onu örnek alıyodu

Benim sorumsuz bir insan değilim düzgün konuşun benimle. Bişeyi görüp etmeden bilmeden konuşmayın kız kendisi öyle yanımdayken evin dördüncü kattan kendini atmaya kalktı evimde bıçağı alıp kendini bıçaklamaya kalktı kolunu çizmeye kalktı siğara içmeye başladı ilaç kullanmaya sevgili kurmaya başladı ben siğara içmem etmem 9 sene sevgilim de olmadı yani benle alakası yok babası neyse onu örnek alıyodu

16 yaşındaki cocugun kendi yas grubundan sevgilisi olabilir. Ergenlik cagindaki Cocugu baskilarsaniz oda kendine zarar vermek ister. Baba suçlu, anne yok, benim bile sevgilim yok deyip kendinizle kiyasliyorsunuz. Yapmayın Allah aşkına.

Bakin o sizin kiziniz.acilen bisey yapmak zorundasiniz. Gidin kredi cekin taksi icin. Hemen bugun cekin internet bankaciligindan ve bugun takip edin. Yapamıyorsanız polise gidin konuşun.
O gencecik kizin basibos oldugunu farkedince faydalanmak isteyen birsuru sırtlan olacak etrafinda.
Bu yasta fuhus batagina düştü mü, gebe kaldı mi hayati mahvolur cocugun.

"Birsuru para, yapacak bisey yok" gibi cumleleri bir kiz annesi olarak asla kabul etmiyorum kusura bakmayin. Ben burda oturdugum yerde ürperdim. Sizin daha panik olmaniz gerekmez mi?
Dün akşam polise gittim polis bana takip et dedi ben ilk başta inanmadım bana yalan söyledi babaannesine sordum 15 gündür inanmıyorum ama cumartesi günü takip etcem bakalım ne çıkacak

Çocuğun normal psikolojide olmadığı belli.
Sahip çıkıp tedavi ettirecektiniz o zaman.
Neler yasadi da kendini öldürmeye kalkıyor?
Ama tabi sadece babasını örnek aldigi için öyle olmuştur.
Bunlar bir günde olan şeyler değil yani.
Anne baba ikinizde bal gibi suçlusunuz.

16 yaşındaki cocugun kendi yas grubundan sevgilisi olabilir. Ergenlik cagindaki Cocugu baskilarsaniz oda kendine zarar vermek ister. Baba suçlu, anne yok, benim bile sevgilim yok deyip kendinizle kiyasliyorsunuz. Yapmayın Allah aşkına.
Ben baskılamıyorum benle alakalı değil yani durduk yere yapıyodu. Demek istedim ki ben 9sene ayrıyım siğara falan kullanmam bu yaşta normal bir şey olmadığını söyledim ben burda tek başımayım bende zaten Yardım istiyorum

Ben baskılamıyorum benle alakalı değil yani durduk yere yapıyodu. Demek istedim ki ben 9sene ayrıyım siğara falan kullanmam bu yaşta normal bir şey olmadığını söyledim ben burda tek başımayım bende zaten Yardım istiyorum
7 yasindan beri babanneyle mi yasiyor?

E bugunde haftasonu. Cocuk haftasonu cikiyor demissiniz. Bugun takip etsenize. Birgun bile cok önemli
Akşam 8 de gidip sabah 6 da gelip yatıyomuş öğlen 4 5 de kalkıyormuş akşam olur sabah da okula. Bende cuma günü yada cumartesi akşam ne zaman gidiyorsa takip etcem

Bakin banka bugun bana 17bin kredi veriyor, simdi baktim. Enparadan basvuru yaparsam ayni gun hesabima yatacak. Size diyorum ki İnternet bankaciligindan kredi basvurusu yapin. Cekin 3bin lira, taksi parasi olarak koyun cebinize. Bu aksam cikip kizinizi takip edin. Bence muazzam bir fikir verdim size. Cocuk haftasonu cikiyor demissiniz, e bugun gunlerden pazar. Yapsaniza basvuru, aksam takip etsenize?

Bakin banka bugun bana 17bin kredi veriyor, simdi baktim. Enparadan basvuru yaparsam ayni gun hesabima yatacak. Size diyorum ki İnternet bankaciligindan kredi basvurusu yapin. Cekin 3bin lira, taksi parasi olarak koyun cebinize. Bu aksam cikip kizinizi takip edin. Bence muazzam bir fikir verdim size. Cocuk haftasonu cikiyor demissiniz, e bugun gunlerden pazar. Yapsaniza basvuru, aksam takip etsenize?
Heralde cuma ctesi cikiyo. Pzr cikmaz sabah okula gidiyosa

Kızdan komşunun kızı gibi bahsediyorsunuz bu ne ya. Kız kız deyip duruyorsunuz bir kere ağzınızdan kızım çocuğum evladım çıkmadı. Sorumsuzun önde gidenisin evet. Çocuk böyle bir şey yaşarken evden postalamak mı çözümünüz? Allah razı olsun ya vah vah sevgili yapmamışsınız çok üzüldüm..

Hayır
Çocuğun normal psikolojide olmadığı belli.
Sahip çıkıp tedavi ettirecektiniz o zaman.
Neler yasadi da kendini öldürmeye kalkıyor?
Ama tabi sadece babasını örnek aldigi için öyle olmuştur.
Bunlar bir günde olan şeyler değil yani.
Anne baba ikinizde bal gibi suçlusunuz.

Kızdan komşunun kızı gibi bahsediyorsunuz bu ne ya. Kız kız deyip duruyorsunuz bir kere ağzınızdan kızım çocuğum evladım çıkmadı. Sorumsuzun önde gidenisin evet. Çocuk böyle bir şey yaşarken evden postalamak mı çözümünüz? Allah razı olsun ya vah vah sevgili yapmamışsınız çok üzüldüm..
Siz laftan anlamıyorsunuz galiba demek istedim ki ben bile 9 sene oldu ayrıyım yapmadım diyorum bu kız 16 yaşında ne anlar eder onu demek istiyorum sizin kafa geride kalmış

Ay okudum okudum anlamadim ilk basta. Simdi anladim kuzu sagol 😘
Takip etmek isteyen insan bu dedigimi çok önceden yapardi ya. Zaten emekli oldugu icin krediyi zibilyon seneye böldürebiliyor ziraat bankasindan çekerse
Dedim ya gece işe gittiğine inanmıyodum 15 20 gündür inanıyorum gittimi gitmedimi kontrol ediyorum cumartesi günü takip etcem bakalım

Benim bankaya kredi borcum var zaten bana 5500 kalıyo 2 bin kira veriyorum bana yetmiyor yetmeyince yevmiye çalışıyorum ama etcem cumartesi günü

X