Konya'da Hastane ve Kadın Doğumcu Arıyorum

ben 36 haftalık hamileyim. Akademi hastanesinde Muammer Bey'e gidiyorum 5 haftalıktan itibaren oldukça memnunum. Sadece cinsiyetini 28. haftaya yakınken söyledi. doğumumuda orda yapacağım Allah izin verirse...

Ben doktor olarak mevlana hastanesi fatma çetineri öneririm. çok ilgili bir bayan. Ayrıca eğer bebek şekeri ve hastane odası süsleme de düşünürseniz , konya zaferde kokossh isminde bir mağaza var. Yeni doğan bebek şekerleri yapıyor ve çikolatada yapıyor. Bi arkadaşıma yaptırdık çok memnun kaldık,

arkadaşlar ben daha 2 aylık hamileyim ve selçuklu hastanesinde ki güler hanıma gidiyorum giden bilen biri var mı nasıl biri sezeryanı nasıl ben bir kere gittim hiç bir şey anlamadım lütfen yardımcı olun:KK43:((

başkent üniversitesinde emel ebru hanım var kesinlikle onu tavsiye ederim. doktor hem hastasına her türlü bilgiyi veriyor uzun uzadıya anlatıyor ve laparoskopiden öncede sonra da hastasıyla yakından ilgileniyor.

başkent üniversitesinde emel ebru hanım var kesinlikle onu tavsiye ederim. doktor hem hastasına her türlü bilgiyi veriyor uzun uzadıya anlatıyor ve laparoskopiden öncede sonra da hastasıyla yakından ilgileniyor.

S.Ü. Doktoru Ali Acar'dan herkes övgü ile bahsetmiş. Gidecek hastalara 1-2 önerim var.
1- muayenehanesinde 2-3 saat beklemeyi göze alın
2- Eğer Çok ciddi rahatsızlığınız yoksa yüzünüze bakmaz, mesela 1 tane düşük falan yaptıysanız ilgilenmez, en az 3 olacak.
3- Randevunuzu 1 ay öncesinden alınki sekretere yalvarmak zorunda kalmayın,
4- 3 hastayı aynı anda muayene ettiği için siz muayene olurken 1 kişi giyinir, diğeri soyunur, bu durumuda garipsemeyin.

Ben kesinlikle kızılay hastanesinde jule esen hanımı tavsiye ediyorum.hamileliğim sürecinde ve doğumumda çok ilgili ve anlayışlı davrandı.o kadar sezaryan diye tutturmama rağmen kesinlikle normal doğum diyen ender doktorlardan.pozitif enerjisi sizi inanın çok rahatlatıyor.inşallah 2. çocuğuma hamile kalırsam hiç düşünmeden ona giderim.

Selam kızlar oncelıkle sıze bır sorum olcak ben 10 mart randevum var dr hıkmet karacabak ıle hıc bır bılgım yok eltım saolsun randevuyu aldı ben pcos hastasıyım 2 senedır olmuyor tabı aynı anda ıkı dr deıstırdım hepsı aynı dedı pcos ama netıce veren yok hıkmet karabacak doktorumuza forunen varmı memnun musunuz herseyın hayırlısı ama muhakkak dusuncemı soylerım gorundukten sonra sımdıden tskller

farabide kontrolllere devam eden varmı bir söylentiye göre dogum zamanı geldiginde kontrole gitttigin dr doguma girmiyormuş o gun hangi dr var sa o giriyormuş acab bilgisi olan var mı

farabide kontrolllere devam eden varmı bir söylentiye göre dogum zamanı geldiginde kontrole gitttigin dr doguma girmiyormuş o gun hangi dr var sa o giriyormuş acab bilgisi olan var mı

ben 6 ay önce mehmet beyde doğum yaptım normalde pzrtsı gunu sezeryan gunumken bebeğim pazar gunu erkenden geldı ben yunaktyım doktoru aradım gelıyorum dedım tmm ben ekıbı toplayıp gelıyorum dedı hıcbırsorun olmadan doğumumu yaptım ertesı gun sabah 5 te yıne bır hastası için doğuma gelmiştı benıde kontrol ettı oyle evıne gıttı yanı kımden duyduysan yanlış duymuşsun hepsı hastasınn başına gelıyor

ben 6 ay önce mehmet beyde doğum yaptım normalde pzrtsı gunu sezeryan gunumken bebeğim pazar gunu erkenden geldı ben yunaktyım doktoru aradım gelıyorum dedım tmm ben ekıbı toplayıp gelıyorum dedı hıcbırsorun olmadan doğumumu yaptım ertesı gun sabah 5 te yıne bır hastası için doğuma gelmiştı benıde kontrol ettı oyle evıne gıttı yanı kımden duyduysan yanlış duymuşsun hepsı hastasınn başına gelıyor
teşekkür ederim az da olsa rahatladım
hamileligimi duyan kendince tavsiyede bulunmaya çalışıyor ama benim aklım karıştı :KK43: ve genel söylenen özel hastanede çok problem oldugu devlet hastanelerini iyi oldugu yönünde ben evlenmeden önce aynı dr.a giderdim evlendim yine problemim oldugunda ona gidiyorum ama şuan çok aklım karışık

teşekkür ederim az da olsa rahatladım
hamileligimi duyan kendince tavsiyede bulunmaya çalışıyor ama benim aklım karıştı :KK43: ve genel söylenen özel hastanede çok problem oldugu devlet hastanelerini iyi oldugu yönünde ben evlenmeden önce aynı dr.a giderdim evlendim yine problemim oldugunda ona gidiyorum ama şuan çok aklım karışık
bu konuda tereddütün varsa doktorunla konuşabılırsın ben dogum yaptıktan sonra ıkı arkadaşımda benım tavsıyemle aynı doktora gıttı ve bır sorunları olmadan bebeişlerını kucaklarına aldılar Allah sanada bebegını sag alım kucagına almayı nasıp etsın

bu konuda tereddütün varsa doktorunla konuşabılırsın ben dogum yaptıktan sonra ıkı arkadaşımda benım tavsıyemle aynı doktora gıttı ve bır sorunları olmadan bebeişlerını kucaklarına aldılar Allah sanada bebegını sag alım kucagına almayı nasıp etsın

teşkkür ederim dr.a anlattım daha ekime çok var dedi ortalama bi cevap verdi,eger doguma farklı bir dr girecekse özel hastaneye gitmemin ne özeligi var diyorum acaba devlet hastanesine mi gideyim die geçiyor aklımdan .Eşimde sen nerde istersen orda olsun diyor ,aklım çok karışık

ben Farabi hastanesinde Suna hanıma gidiyorum gayet ilgili bilgili bir doktor çokta relax ben zaten benden daha sakin bir doktor istiyordum o da gönlüme göre oldu herkes çok sert falan diyor ama bana göre gayet normal günde kaç tane hastayla uğraşıyor sonuçta her birini pışpışlayamaz doğumada giriyorlar gece bile olsa telefonla çağırıyorlar

ben Farabi hastanesinde Suna hanıma gidiyorum gayet ilgili bilgili bir doktor çokta relax ben zaten benden daha sakin bir doktor istiyordum o da gönlüme göre oldu herkes çok sert falan diyor ama bana göre gayet normal günde kaç tane hastayla uğraşıyor sonuçta her birini pışpışlayamaz doğumada giriyorlar gece bile olsa telefonla çağırıyorlar

mrb siz benden ilerdesiniz :)
peki sizde nasıl oldu yeterli bilgilendime yaptımı ben mi biraz evhamlıyım acaba doguma kimin girecgini falan konuştunuz mu

arkadaşlar merhaba bende konyadayım ve gerçek bi dr arıyorum. 7 yaşında bi kızım var,3 buçuk sene önce kimyasal gebelik geçirdim.ve geçtiğimiz mart ayında da 11 haftalık bebeğimi kaybettim,kalbi durduğu için.ama koskoca konyada benimle ilgilenecek dr bulamadım,kime gittiysem 3.düşükten sonra gel dedi:KK14:şu anda ilçedeyi ama merkezde de evim var gidip geliyorum.tülin hanım ve nil hanım çok yoğunlar kendileri:KK19:,suna hanım doğru düzgün cevap vermiyor:KK20:
kime gideceğimi şaşırdım...
m.bardakçı?
emel hanım(başkent)?
ayla hanım(başkent)?
????
???
???
kime gideyim,ne dersiniz:KK14:

geçmiş olsun inşş bir daha yaşamassın ben bu tür vaklarda emel hanımın adını cok duydum iş arkadasım böle sorunlar yasadı tek faydasını gördügü emel hanım bence dene derim kadın doç ve bilgi birikimi yüksekmiş bende kadın dogumcu aradım konya hosptalda tülin hanıma gittim genel kontrol için ciddi bi sorunum olsa emel hanıma giderim ilgili ve sorun çözen bi bayanmış bi degerlendir

X