Konya'da Hastane ve Kadın Doğumcu Arıyorum

güler hanımı da duydum cnm ama nasıl bi dr tam bi fikrim yok.fiyata gelince 450-500 arası diye duymuştum...:44:

Ben 4 aydır güler hanıma gidiyorum ilk çocuğum çok güler yüzlü biri doktor gibi değil ablan gibi gör beni diyor sürekli ablacığım şeklinde hitap ediyor ben çok memnunum.

kızlar 7 ay once bebişimi normal dogum yaparak kucagıma aldım.Kızılay Hast.Azer Hanım a gıdıyorum..Cok ii ve cok atlı bir dr.Hastasıyla cok ılgılı aynı zamanda.Psıkolojık olarak da rahatlatıyor ınsanı.Ben cok memnun kaldım.Tavsıye ederım

mrb siz benden ilerdesiniz :)
peki sizde nasıl oldu yeterli bilgilendime yaptımı ben mi biraz evhamlıyım acaba doguma kimin girecgini falan konuştunuz mu

henüz doğum olayını konuşmadık ama tabiki suna hanım girecek ben bi gece mide bulantısından dolayı bitkin düşmüştüm hastaneye gittik hemen suna hanımı aradılar gece yarısı ne yapalım diye demekki doğum sancım tutmuş olsa yine telle arayıp çağıracaklar

Ben 4 aydır güler hanıma gidiyorum ilk çocuğum çok güler yüzlü biri doktor gibi değil ablan gibi gör beni diyor sürekli ablacığım şeklinde hitap ediyor ben çok memnunum.

canım geçen hafta bir arkadaşım o hastanede aynı doktorda doğum yaptı ölümden döndü gebelik zehirlenmesi yaşadı ve bunu doktoru farketmemiş kız davul gibi şişince korkup götürmüşler hemen sezaryene almışlar güler hanımda girmemiş doğumuna :KK43:

henüz doğum olayını konuşmadık ama tabiki suna hanım girecek ben bi gece mide bulantısından dolayı bitkin düşmüştüm hastaneye gittik hemen suna hanımı aradılar gece yarısı ne yapalım diye demekki doğum sancım tutmuş olsa yine telle arayıp çağıracaklar

ben burun kanaması ile birlikte sancım ve kanamam vardı ile acile gitmiştim işyerim hastaneye uzak hastanede burun kanamasını durdurdular sancı ve kanamaya yapacak bişey yok poliklinige git dr .görsün dediler ve poliklinikte sıra bekledim dr .ultrasonla baktı nomal olur böyle şeyler 4.aya kadar kesin gözüyle bakmıyoruz hayırlısı allahtan falan diyerek gönderdi

canım geçen hafta bir arkadaşım o hastanede aynı doktorda doğum yaptı ölümden döndü gebelik zehirlenmesi yaşadı ve bunu doktoru farketmemiş kız davul gibi şişince korkup götürmüşler hemen sezaryene almışlar güler hanımda girmemiş doğumuna :KK43:

arkadaşına geçmiş olsun cnm
bi problem çıkacakta farkedilmeyecek die korkuyorum hastalık hastası oldum resmen :KK43:
sonzamanlarda çevrede dogumyapanlar hep sezeryan ve erken dogum kimin suyu bitmiş kiminin zehirli gebelik sebebini ögrenmek gerek aslında

bu konuda tereddütün varsa doktorunla konuşabılırsın ben dogum yaptıktan sonra ıkı arkadaşımda benım tavsıyemle aynı doktora gıttı ve bır sorunları olmadan bebeişlerını kucaklarına aldılar Allah sanada bebegını sag alım kucagına almayı nasıp etsın

valla canım Allah razı olsun ben de senin söylediklerin doğrultusunda mehmet bardkaçı ya gittim çokkkkk memnun kaldım en azından adam yerine koyup cevap veriyor.ve şimdiye kadar neden ilgilenilmediğine kızdı hemen genetik test istedi benden,yaptırdık bugün,ona göre devam edicez tedaviye.
inşallah bundan sonrada böyle devam eder...
içim rahatladı yaa:KK49:

memnun kalmana çok sevindim valla öyle dr bulmak çok zor şimdi
eğer burdada bi problem yaşarsan güler hanıma gidecem ve rekor kırcam heralde dr dr gezmede:KK14:

ben mevlana vakıf hastanesi fatma çetinere gitmeye başladım doğum yapacağım hastaneye karar veremedim henüz başkentle mevlana arasındayım deneyim ve duyduklarımızı paylaşalım

Özel Hastanelerde doğum ücretleri hakkında bilgisi olan var mı ? Bende Selçuklu hastanesine gidiyorum.Emekli Sandığına tabiyiz

ii geceler arkadaşlar... ben de konyalıyım 34 haftalık hamileyim.. baştan beri tecrübeli olduğu düşüncesi ile suna hanıma gidiyorum ama hiç memnun kalmadım ondan. en başta ilgisizliği ve sorularıma cevap vermemesi ya da sert cevaplarla susturması canımı sıkıyor açıkçası.. bir de doğumuma mesai saatleri dısında olursa gelemeyeceğini söyledi.. kafam çok karışık. fatma çetiner i çok kişi överek anlattı ona mı dönsem diyorum.ayrıca farabi has epidural doğum yaptırmıyor. ama fatma hanım yaptırıyormuş. fatma hanım hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim

benim fatma çetinere 2. gidişim olacak bende 19.haftamdayım doğumla ilgili hiç bişey konuşmadım ama çok ilgili konuşkan sormadan bişeyler hakkında bilgi alabiliyosun benim hoşuma gitti ama doğum ile ilgili hiç kimse bişey yazmamış...

ben mevlana vakıf hastanesi fatma çetinere gitmeye başladım doğum yapacağım hastaneye karar veremedim henüz başkentle mevlana arasındayım deneyim ve duyduklarımızı paylaşalım

ben vakıf hast. doğum yaptım doktorum emine gök'tü doktorum çok fazla konuşmazdı ama sorduğum herşeye cevap verirdi sadece nst yi 38. haftada yaptı ve nst den acil doğuma gittim.gündüz ebeleri çok ilgiliydi ama gece ağrım olduğundan yada daha bikaç saatlik anne olduğumdan bişeyler sormak için hemşireyi çağırdığım için bikaç kere azar işittim,sanırım uykusunu bölünce arkadaş asabi oluyordu!! ama ne ameliyatla ilgili nede sonrasında bir sorun yaşamadım çok rahat bir operasyon geçirdim.hastaneden çıkarken kimse tekerlekli sandalye getirmedi yürüyerek gittim arabaya kadar.

ben vakıf hast. doğum yaptım doktorum emine gök'tü doktorum çok fazla konuşmazdı ama sorduğum herşeye cevap verirdi sadece nst yi 38. haftada yaptı ve nst den acil doğuma gittim.gündüz ebeleri çok ilgiliydi ama gece ağrım olduğundan yada daha bikaç saatlik anne olduğumdan bişeyler sormak için hemşireyi çağırdığım için bikaç kere azar işittim,sanırım uykusunu bölünce arkadaş asabi oluyordu!! ama ne ameliyatla ilgili nede sonrasında bir sorun yaşamadım çok rahat bir operasyon geçirdim.hastaneden çıkarken kimse tekerlekli sandalye getirmedi yürüyerek gittim arabaya kadar.

çok teşekkürler cevabın için bende çok endişeliyim hastaneyi çok beğenmedim zorla bulduk zaten ama fatma hanımı meth edenler olunca gidelim diye düşündük umarım senin ki gibi sorunsuz geçer bende normal epidural düşünüyorrum inşallah fatma hanım doğuma girer

neden değiştirdin canım öğrenebilirmiyim?doktor bulamadım çok tedirginim:KK43:
canım aynur hanım benm evlenmeden öncede doktorumdu ama hamileyken çok ilgili gelmedi iyi bir doktordur birazda eve uzak oluşu etkiledi birde 3lü tarama testinde riskli buldu aynur hanım meram tıpa yönlendirdi o sırada ayşe günençi çok övdüler bizde gittik
konyada içime sinen dr yok ama ayse hanımda aynur hanımda işimde iyi bilinir

X