Kpss yoldaşları <3

Merhaba kızlar.Ben bir test kitabı arıyorum ama şöyle konu konu sorular olsun.Mesela tarihe çalışıyorum bir konu bitiriyorum o konuyla ilgili 100 soru falan çözüp pekiştirmek istiyorum.Çözmeden anlamıyormuşum gibi hissediyorum.Konu anlatımlı kitabımda 10-15 soru anca bir konuyla ilgili çok az yani.Yani sadece çalıştığım konunun testlerini çözmek sonra diğer konuya çalışıp o konunun testlerini çözmek istiyorum anlatabilmişimdir umarım :) Çok şeymi istiyorum bulamadım ben var mı böyle bir kitap bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.(Özellikle tarih ve coğrafyada gerekli )

Merhaba kızlar.Ben bir test kitabı arıyorum ama şöyle konu konu sorular olsun.Mesela tarihe çalışıyorum bir konu bitiriyorum o konuyla ilgili 100 soru falan çözüp pekiştirmek istiyorum.Çözmeden anlamıyormuşum gibi hissediyorum.Konu anlatımlı kitabımda 10-15 soru anca bir konuyla ilgili çok az yani.Yani sadece çalıştığım konunun testlerini çözmek sonra diğer konuya çalışıp o konunun testlerini çözmek istiyorum anlatabilmişimdir umarım :) Çok şeymi istiyorum bulamadım ben var mı böyle bir kitap bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.(Özellikle tarih ve coğrafyada gerekli )

Data Yayınlarının kitaplarında her konu sonunda 20şer soruluk 3-4 test oluyor. :KK31:

Data Yayınlarının kitaplarında her konu sonunda 20şer soruluk 3-4 test oluyor. :KK31:

Teşekkür ederim ben ihtiyacın konu anlatımlı kitaplarından çalışıyorum.Ama her bölümün sonunda 15 tane sorucuk :) Sadece test kitabı lazım bana artık konu anlatımlı var.Hani düşündüm test kitapları da konu konu olsa daha iyi olurdu.konuya çalıp o konunun sorularını çözüp pekiştirmek amaçlı.Kitapçıma sordum öyle bir test kitabı yok dedi :) Ben biraz daha arştırıyım yoksa da artık yapcak bişey yok.Çok sağol ilgin için.

Teşekkür ederim ben ihtiyacın konu anlatımlı kitaplarından çalışıyorum.Ama her bölümün sonunda 15 tane sorucuk :) Sadece test kitabı lazım bana artık konu anlatımlı var.Hani düşündüm test kitapları da konu konu olsa daha iyi olurdu.konuya çalıp o konunun sorularını çözüp pekiştirmek amaçlı.Kitapçıma sordum öyle bir test kitabı yok dedi :) Ben biraz daha arştırıyım yoksa da artık yapcak bişey yok.Çok sağol ilgin için.

Pardon ya ben konu anlatımlı arıyorsun zannettim. :KK1: O yüzden öyle yazdım hatta diyecektim ki neden direkt soru bankası almıyorsun. :KK9: E soru bankaları hep öyle konu konu ayrılmış ki zaten kitapçı nasıl yok dedi? Yine mi anlamadım :26:

Son düzenleme:
Pardon ya ben konu anlatımlı arıyorsun zannettim. :KK1: O yüzden öyle yazdım hatta diyecektim ki neden direkt soru bankası almıyorsun. :KK9: E soru bankaları hep öyle konu konu ayrılmış ki zaten kitapçı nasıl yok dedi? Yine mi anlamadım :26:

Bilmiyorum ben mi anlamadım yoksa :) Mesela tarih test kitabı istiyorum ama sorular konu konu olsun.Yani şöyle osmanlı gerile dönemine çalıştım test kitabını açıp sadece bu konudan 50 soru çözüp pekiştirmek gibi.Şimdi normalde test kitapları şöyle oluyor.50 soruluk bir bölüm diyelim ama ilk konulardan son konulara kadar karışık bir test :) Ayy bilmem anlatabildim mi,böyle bir test kitabı var mı bilmiyorum ama olsa süper olurdu.Hani quiz mi diyorlar öyle birşey ama belkide var ama ben denk gelmedim.

Bilmiyorum ben mi anlamadım yoksa :) Mesela tarih test kitabı istiyorum ama sorular konu konu olsun.Yani şöyle osmanlı gerile dönemine çalıştım test kitabını açıp sadece bu konudan 50 soru çözüp pekiştirmek gibi.Şimdi normalde test kitapları şöyle oluyor.50 soruluk bir bölüm diyelim ama ilk konulardan son konulara kadar karışık bir test :) Ayy bilmem anlatabildim mi,böyle bir test kitabı var mı bilmiyorum ama olsa süper olurdu.Hani quiz mi diyorlar öyle birşey ama belkide var ama ben denk gelmedim.

Yok yahu soru bankaları konu konu, denemeler karışık oluyor. Hatta ben de konu konu olmasına gıcık oluyorum. :KK9: Uzman Kariyer'in var mesela konu konu gidiyor ve 3 aşamalı kolay orta ileri olarak. Öyle bir şey alabilirsin. Yargı var bende 7000 soruluk mu ne kocaman o da konulara bölmüş. Ya da yaprak test al, farklı farklı 2-3 tane al değişik yayınlardan çözmüş olursun onlar da konu konu oluyor. Ne kadar çok konu konu dedim. :KK53:

Yok yahu soru bankaları konu konu, denemeler karışık oluyor. Hatta ben de konu konu olmasına gıcık oluyorum. :KK9: Uzman Kariyer'in var mesela konu konu gidiyor ve 3 aşamalı kolay orta ileri olarak. Öyle bir şey alabilirsin. Yargı var bende 7000 soruluk mu ne kocaman o da konulara bölmüş. Ya da yaprak test al, farklı farklı 2-3 tane al değişik yayınlardan çözmüş olursun onlar da konu konu oluyor. Ne kadar çok konu konu dedim. :KK53:

Haha aynen amma çok konu dedik :) Ya bende karışık olmasına gıcık oluyorum konu konu istiyorum :) Bu dediğin kitaplara bakıcam tam istediğim gibi çok teşekkür ederim.Başarılar :KK66:

Kizlar size bir sorum var. Filistin dolaylimi yoksa dogrudan sorunmu. Cografya calisirken farkettim ihtiyac la lider farkli yazmis hangisi dogru

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1399919636092.jpg
    $1399919636092.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 104
  • $1399919648525.jpg
    $1399919648525.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 107
Kizlar size bir sorum var. Filistin dolaylimi yoksa dogrudan sorunmu. Cografya calisirken farkettim ihtiyac la lider farkli yazmis hangisi dogru

Ben dolaylı diyorum coğrafi olarak sınırlarımızda olmayan bir olay nasıl doğrudan olurki

merhaba kızlar.ben bir test kitabı arıyorum ama şöyle konu konu sorular olsun.mesela tarihe çalışıyorum bir konu bitiriyorum o konuyla ilgili 100 soru falan çözüp pekiştirmek istiyorum.çözmeden anlamıyormuşum gibi hissediyorum.konu anlatımlı kitabımda 10-15 soru anca bir konuyla ilgili çok az yani.yani sadece çalıştığım konunun testlerini çözmek sonra diğer konuya çalışıp o konunun testlerini çözmek istiyorum anlatabilmişimdir umarım :) çok şeymi istiyorum bulamadım ben var mı böyle bir kitap bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.(özellikle tarih ve coğrafyada gerekli )

bulursan bana da haber ver lütfen.çok konu kapsamlı oluyo testler yani sölediğin gibi önce duraklama sonra gerileme sonrada dağılmanın ayrı ayrı testi olsun istiyorum karışık olunca pekişmiyo

kızlar neler yaparsınız
ben 15 gündür çalşmayı bıraktım...ama şimdi yeniden başlıyorum kaldgm yerden devam edicem inşallah...sizler naparsınız nasıl gidiyor

bulursan bana da haber ver lütfen.çok konu kapsamlı oluyo testler yani sölediğin gibi önce duraklama sonra gerileme sonrada dağılmanın ayrı ayrı testi olsun istiyorum karışık olunca pekişmiyo

Tek değilmişim demekki :) Burda bir arkadaş sağolsun yardımcı oldu bana.Heniz kitapçıya gidip alamadım ama aklımda alıcam.Arkadaşın yazısını aynen kopyalıyorum aşağıya dediği kitaplardan alabiliriz istediğimiz gibiymiş.
Yok yahu soru bankaları konu konu, denemeler karışık oluyor. Hatta ben de konu konu olmasına gıcık oluyorum. Uzman Kariyer'in var mesela konu konu gidiyor ve 3 aşamalı kolay orta ileri olarak. Öyle bir şey alabilirsin. Yargı var bende 7000 soruluk mu ne kocaman o da konulara bölmüş. Ya da yaprak test al, farklı farklı 2-3 tane al değişik yayınlardan çözmüş olursun onlar da konu konu oluyor.

tek değilmişim demekki :) burda bir arkadaş sağolsun yardımcı oldu bana.heniz kitapçıya gidip alamadım ama aklımda alıcam.arkadaşın yazısını aynen kopyalıyorum aşağıya dediği kitaplardan alabiliriz istediğimiz gibiymiş.
Yok yahu soru bankaları konu konu, denemeler karışık oluyor. Hatta ben de konu konu olmasına gıcık oluyorum. Uzman kariyer'in var mesela konu konu gidiyor ve 3 aşamalı kolay orta ileri olarak. öyle bir şey alabilirsin. Yargı var bende 7000 soruluk mu ne kocaman o da konulara bölmüş. Ya da yaprak test al, farklı farklı 2-3 tane al değişik yayınlardan çözmüş olursun onlar da konu konu oluyor.

teşekkür aderim canım bu arada tarihte data öneriliyo

heyyyyy
kızlar nasılsınız neelr yapıyosunuz ben hafiften denemelere başladım
güncelden de bakanlar falan kaldı bide vatandaşlık ve matematik yarım
hepinize kolay gelsin
seviyorum sizleri:KK16:

3-4 gündür hiççç çalışamıyorum hiççç :KK50::KK50::KK50: millet daha hızlandı aksine ben geriye gidiyorum :KK50:
moralim bozuktu malum türkiyedeki olaylar vs çok keyifsizdimmm.. bugün başlarmıyım bilmiyorumda :KK50:

X