Kpss yoldaşları <3

Kızlar 30 yaşındayım, bıkmışım ders çalışamıyorum artık. Sizde de aynı sorun var mı? :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kuzum babamın sağlık problemi ve de benim kişisel problemlerimden dolayı ara vermiştim :KK43:

sen naptın nasılsın
bende aynı 4 gündür çalışmıyrm bende pek iyi oldugum söylenemez yani :KK50: bugün akşam başlamaya calısıcam bakalımm :26:
geçmiş olsn bu arada cnmm senin neyin var tatlım :26:

Kızlar 30 yaşındayım, bıkmışım ders çalışamıyorum artık. Sizde de aynı sorun var mı? :KK43:

yaş 24 ben bıktımm sizinn normal :KK50::KK19:

Ben senden beterim canım yaş 33 ve ilk defa bu kadar zorlanıyorum sen benden iyisin yani haline şükret

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben senden beterim canım yaş 33 ve ilk defa bu kadar zorlanıyorum sen benden iyisin yani haline şükret

Ya kimseye derdimi anlatamıyorum kızlar, herkes diyoki ya daha gençsin millet 50 yaşında neler okuyor falan. Ya herkesin bünyesi bir değilki, ben küçüklüğümden beri ders calısmaktan uzak oldum. Bir de fakülte mezunuyuz, sınavsız da biryerlere gelelim artık istiyorum yyaa.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

3-4 gündür hiççç çalışamıyorum hiççç :KK50::KK50::KK50: millet daha hızlandı aksine ben geriye gidiyorum :KK50:
moralim bozuktu malum türkiyedeki olaylar vs çok keyifsizdimmm.. bugün başlarmıyım bilmiyorumda :KK50:
canım benim hoşgeldin meleğimmm:KK16:
bende bu aralar çalışamıyorum hiçç inan!!! ah keşke bi kaç söz söyleyebilsem sana :KK50:
hele sorma o olayları burnum sızlaya sızlaya haberleri izliyorum:KK50:

kuzum babamın sağlık problemi ve de benim kişisel problemlerimden dolayı ara vermiştim :KK43:

sen naptın nasılsın
geçmiş olsun canımm ya önemli birşey değildir umarım bende hiç çalışamıyorum ama bizim ki hadi eylül de de bak sana çok az kaldı toparla kendini

canım merhaba hoşgeldim sen 30 da bıkmışsın ben daha şimdiden bıktım ya biz napalımmm senin maşallahın var :nazar:En Büyük KK

aaa hadi ya mavlim ben seni en az 20 22 sanıyodum :KK19:
sen naptın nasıl gidiyor

Merhaba arkadaslar ben resmen bir aydir ders calismiyorum dershaneyi de aksattim, canim hep uyumak istiyor bu is boyle olmaz o kadar suclu hissediyorum ki kendimi:KK43: hizlandirilmis olarak nasil bitirebilirim konulari?

Merhaba arkadaslar ben resmen bir aydir ders calismiyorum dershaneyi de aksattim, canim hep uyumak istiyor bu is boyle olmaz o kadar suclu hissediyorum ki kendimi:KK43: hizlandirilmis olarak nasil bitirebilirim konulari?

Çok klasik ama hersey bizim elimizde, ben de aynen senin gibiyim :KK43:

Bende sıkıldım çalışmaktan durup durup forumlara bakıyorum

Ya kimseye derdimi anlatamıyorum kızlar, herkes diyoki ya daha gençsin millet 50 yaşında neler okuyor falan. Ya herkesin bünyesi bir değilki, ben küçüklüğümden beri ders calısmaktan uzak oldum. Bir de fakülte mezunuyuz, sınavsız da biryerlere gelelim artık istiyorum yyaa.

elimizden geleni yapacağız artık sınavsız bir yere gelmek bu devirde çok zor arkadaşım :KK50:

aaa hadi ya mavlim ben seni en az 20 22 sanıyodum :KK19:
sen naptın nasıl gidiyor

Ben de forumlara bakiyorum hep bir bahane...

20 mi oyaşımı düşünüyorumda hayal gibi geliyor çooook uzaklarda kalmış bir hayal:KK43::KK43: 2004 mezunuyum daha önce kpss ye 2010da bir defa girdim 78 le kılpayı atanamadım kesin olur gibi geliyodu hayal kırıklığı oldu benim için işimden de memnun olduğumdan bir daha denemedim sonuç 2 ay önce işimden ayrıldım bekarım 33 yaşındayım yani bu hayatta bir baltaya sap olamamışım vesselam:KK52::KK52::KK52::KK52: denemelerim çok iç açıcı değil ama umutluyum gk konularını bolca soru çözerek oturtursam en azından 80 alırım diyorum yetermi bu puan bilmiyorum mat en fazla 9-10 tane yapabiliyorum daha çok yapabilsem bile zamanım yetmiyor zaten oyüzdende matı kasmıyorum gk konularını bir türlü oturtamadım çok soru çözmem lazım ama sizin gibi bende hiç dersin başına oturmak istemiyorum:KK4::KK4::KK4:

günaydınlar, herkes aynı şeyden muzdarip çalışamamak !
bende 4 gün bakmamıştım dün başladım sözel mantık atlamıştım bi bakmıştım 29 eylül 2013 ders başlama tarihi atmışım ve dün açtım şaka gibi konuyu bitirdim ama okuyup geçtim desem yeridir ne zormuş yahu ! sözel böyleyse sayısal mantık nasıldır :26:
kazanamayalım diye herşeyi yapmışlar sağolsunlar !!
bugün akşam vatandaşlığa başlıcam kimbilir nezaman biter :KK19: :KK14: hep alt konu çok ayrıntı var ooofff offfff :KK19:

Selam arkadaslar bende resmen 1 Aydır doğru dürüst çalışmıyorum ama bugun soz verdım kendıme kalan sürede calısmaya devam etcem bugün tatil ve coğrafyaya ayırdım genel tekrar testlerı ıle coğrafyayı bugun bıtırıyorum ,sonraki hafta ıcı anayasa sonra bır hafta matematık sonra trıh ve türkce ,hazıran ortası gıbı 1 hafta izin alıp deneme çözme faslına gecıp hayırlısıyla bu surecı bıtırmıs olucaz , herkese bol motivasyon ve şans diliyorum

bol bol başarılar diliyorum öncelikle :KK34:
işe girdiğinizde ne kadar mutlu ve havalı olucağınızı düşünün kendinizi böyle motive edin :KK51:

elimizden geleni yapacağız artık sınavsız bir yere gelmek bu devirde çok zor arkadaşım :KK50:

20 mi oyaşımı düşünüyorumda hayal gibi geliyor çooook uzaklarda kalmış bir hayal:KK43::KK43: 2004 mezunuyum daha önce kpss ye 2010da bir defa girdim 78 le kılpayı atanamadım kesin olur gibi geliyodu hayal kırıklığı oldu benim için işimden de memnun olduğumdan bir daha denemedim sonuç 2 ay önce işimden ayrıldım bekarım 33 yaşındayım yani bu hayatta bir baltaya sap olamamışım vesselam:KK52::KK52::KK52::KK52: denemelerim çok iç açıcı değil ama umutluyum gk konularını bolca soru çözerek oturtursam en azından 80 alırım diyorum yetermi bu puan bilmiyorum mat en fazla 9-10 tane yapabiliyorum daha çok yapabilsem bile zamanım yetmiyor zaten oyüzdende matı kasmıyorum gk konularını bir türlü oturtamadım çok soru çözmem lazım ama sizin gibi bende hiç dersin başına oturmak istemiyorum:KK4::KK4::KK4:
oooo ablamızsın saygılarrrrrrr:21::KK42::KK19:

Selam arkadaslar bende resmen 1 Aydır doğru dürüst çalışmıyorum ama bugun soz verdım kendıme kalan sürede calısmaya devam etcem bugün tatil ve coğrafyaya ayırdım genel tekrar testlerı ıle coğrafyayı bugun bıtırıyorum ,sonraki hafta ıcı anayasa sonra bır hafta matematık sonra trıh ve türkce ,hazıran ortası gıbı 1 hafta izin alıp deneme çözme faslına gecıp hayırlısıyla bu surecı bıtırmıs olucaz , herkese bol motivasyon ve şans diliyorum
bende sürekli kendimi motive etmeye çalışıyorum dün 5 te uyandım inşallah bugunde erken uyanırım :KK43:

bol bol başarılar diliyorum öncelikle :KK34:
işe girdiğinizde ne kadar mutlu ve havalı olucağınızı düşünün kendinizi böyle motive edin :KK51:

ağzından bal damlıyo :KK19::21:

Kızlar ben de varım ankaradan kimse var mı?

mekan ne farkeder ki rapunzelim kader aynı :KK4::KK35::KK33:

Günaydınlar :KK16: arık çok aktif olsun burası soru falan paylaşalım destek olalımmm yaa çook az kaldı çoook :18::18::18:

Günaydınlar :KK16: arık çok aktif olsun burası soru falan paylaşalım destek olalımmm yaa çook az kaldı çoook :18::18::18:

çok haklısın canım hatta ilk başlıyorum

güncelle başlıyorum
1)ilk özgün ana muharebet tankının adı.
2)avrupa parlemontosu başkanı kimdir
şimdilik mobilim de canlarım sonra bol bol paylaşırım :KK16:

X