Kredi çektim ve dolandırıcılara para kaptırdim borclarımı nasıl ödücem bilmiyorum 😭 evde paketleme işiyle para kazanan var mı yardımcı olur musunuz ?

Bu gaflet anı falan değil ya. Bence artık herkesin kolay kolay dolandırılamaz kıvamda olması lazım ben inanmıyorum hala bu mesajlara kananlara. Ha birine borç verirsin falan öyle kandırılırsın ayrı ama yok telefonla aranıp terör örgütü muhabbetine evde paketleme işine yada banka adı altında gelen değişik mesajlara aldanarak falan kanmak bana gerçekten saçmalık geliyor yani. Heleki kandırılırken kredi çekmek allahım x2 zarar yani bilmiyorum giden gitti ama gerçekten böyle şeylerede kanan insan kalmasın ya nasıl hemen çıkarıp para verebiliyorsunuz.

Kkdan bir arkadaşım var, çeviri yapıyor. Freelance sitede bir çeviri işi bulmus, fiyatı da oldukca yüksek, binyuz Euro. Ama bin Euro edecek bir iş değil. Neyse arkadasim yine de bir umut yaptı ceviriyi,yolladı. Sonra sistemeki hesabına para gelmiş gibi bir şey olduEki Görüntüle 3260988
Amaaaaaaa
Bunu cekebilmek için oncesinde para göndermesi mi ne gerekmis
🙈🙈🙈
Tabii yersen
İşi de o kadar ciddi yapıyorlar ki, paran cidden orada , sen gonderince gelecek sanıyorsun.
Neyse ki dolandirici olduğunu anladı, bir anlık boş bulunup yollamadi.
Herkes cok dikkatli olsun , benim avukat arkadaşlarım her bulusmada yeni dolandirici mağduru muvekkilerinden bahsediyorlar
Ne kdar yollamasi gerekiyodu?

03.06.2023 tarihinde dolandırıldım Instagram üzerinden Hepsiburada günlük yüksek kazanç yazısıyla bir linki tıkladım üye oldum olmaz olaydım. Benden parça parça toplamda görev bitene kadar 150bin tl yatırmış oldum işlem bitene kadar anlamış değildim durumu bu hafta karakola gidip şikayette bulundum ve 3 ayda savcılığa sevk edileceğini 3-5 seneye de sonuçlanabileceğini söyledi. Ben bir sürü kredi, kredi kartı avansı çektim aylık ödemeleri çok yüksek aldığım yetim aylığı da kesilirse iki yaşındaki kızımla ortada kalacağım bu dolandırıcı lar dan paramı geri almak imkansız olabilirmiş napmam gerekiyor hiç bilmiyorum her ayın 4ü kredi kartı ve kredi ödeme günüm .

Siz nasıl o kredileri çektiniz? Bankalar bana 15 bin lira bile kredi vermemişlerdi, köpek bankalar ya.

03.06.2023 tarihinde dolandırıldım Instagram üzerinden Hepsiburada günlük yüksek kazanç yazısıyla bir linki tıkladım üye oldum olmaz olaydım. Benden parça parça toplamda görev bitene kadar 150bin tl yatırmış oldum işlem bitene kadar anlamış değildim durumu bu hafta karakola gidip şikayette bulundum ve 3 ayda savcılığa sevk edileceğini 3-5 seneye de sonuçlanabileceğini söyledi. Ben bir sürü kredi, kredi kartı avansı çektim aylık ödemeleri çok yüksek aldığım yetim aylığı da kesilirse iki yaşındaki kızımla ortada kalacağım bu dolandırıcı lar dan paramı geri almak imkansız olabilirmiş napmam gerekiyor hiç bilmiyorum her ayın 4ü kredi kartı ve kredi ödeme günüm .
Banada öyle linkler geliyor kim ister 150 bin lira nasıl kandiniz ?

Kkdan bir arkadaşım var, çeviri yapıyor. Freelance sitede bir çeviri işi bulmus, fiyatı da oldukca yüksek, binyuz Euro. Ama bin Euro edecek bir iş değil. Neyse arkadasim yine de bir umut yaptı ceviriyi,yolladı. Sonra sistemeki hesabına para gelmiş gibi bir şey olduEki Görüntüle 3260988
Amaaaaaaa
Bunu cekebilmek için oncesinde para göndermesi mi ne gerekmis
🙈🙈🙈
Tabii yersen
İşi de o kadar ciddi yapıyorlar ki, paran cidden orada , sen gonderince gelecek sanıyorsun.
Neyse ki dolandirici olduğunu anladı, bir anlık boş bulunup yollamadi.
Herkes cok dikkatli olsun , benim avukat arkadaşlarım her bulusmada yeni dolandirici mağduru muvekkilerinden bahsediyorlar
Parayı çekmeyi denemiş mi peki? Çekememiş mi?

Aranızda başka dolandırılmak isteyen varsa, mesaj kutuma bir göz atsın.

Eklentiler

• Screenshot_20230613_215756_Messages.jpg
    Screenshot_20230613_215756_Messages.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 154
Siz nasıl o kredileri çektiniz? Bankalar bana 15 bin lira bile kredi vermemişlerdi, köpek bankalar ya.
Ben de aynı yere takıldım 😄kredi kartı bile zor çıkar normalde 100 bin liralık kredi nasıl verilmiş çalışmayan birine ipotek ile falan desem evi de kira imiş 🤔

Ben de aynı yere takıldım 😄kredi kartı bile zor çıkar normalde 100 bin liralık kredi nasıl verilmiş çalışmayan birine ipotek ile falan desem evi de kira imiş 🤔

Konuyu açan kişi üstelik çalışmıyor mu? 😄 Rezalet bir durum. Benim kaç yıldır kullandığım banka, içerde birikmiş param olduğu halde 10-15 bin liralık kredi başvurumu red etti anında. Son zamanlarda kredi kartı limiti arttırmak bile zor diyorlar.

Bana bugün gelen de buEki Görüntüle 3260986
Büyük konuşmak istemem ama çay söylemeden önce bile menüye bakan biriyim, borç veriyorsam eşe dosta dolar veririm😂😂 kimseye benden kolay kolay kuruş cikmaz.
Tabii Allah sasirtmasin. benim psikolog akrabami da dolandirdilar telefondan :KK43: bir anlık bir şey insanin kanmasi
Bugün aynı mesaj annemde geldi numarada aynı +63 le annem kimsiniz diye yazınca aynı mesaj atıldı engelledi hemen.

Parayı çekmeyi denemiş mi peki? Çekememiş mi?
İste çekmesi için yatırılması gerekiyormus. Falan filan, saçma sapan bir sey
Ne kdar yollamasi gerekiyodu?
150 pound
Telefonu nerden bulmuşlar kiiiiiii
O işin en kolay kısmı. Bir sürü sistemden bir sürü kamu çalışanı, polis, çağrı merkezi yetkilisi falan istediği insanın numarasina ulasabiliyor

Bence en iyisi temizlik isi hem calisma gunlerini saatlerini ayarlayabilirsin hem de sigorta olmadigi icin yetim ayligi kesilmez gunluk 600-700 civari gidiyor bizim burda kadinlar

ay 10 gün içinde 150bin tl kadar nasıl verebildin 😱 yuh dolandırılmanın bu kadarı

ne demiş sülün osman ben kısa yoldan para kazanmak isteyenleri dolandırdım diğerlerini değil.
çiftlikçilerde böyleydi.
şu bankacı kadının dolandırdığı futbolcularda.
hiç acımadım fatih terimede o futbolcularada.

Bana bugün gelen de buEki Görüntüle 3260986
Büyük konuşmak istemem ama çay söylemeden önce bile menüye bakan biriyim, borç veriyorsam eşe dosta dolar veririm😂😂 kimseye benden kolay kolay kuruş cikmaz.
Tabii Allah sasirtmasin. benim psikolog akrabami da dolandirdilar telefondan :KK43: bir anlık bir şey insanin kanmasi
Bir de trip atmış 3 saat sonra

Geçmiş olsun .
Paranızı geri alır mısınız alamaz mısınız bilmiyorum .

150 bini nasıl yatırdınız orasını anlamadım.
Çalışıp ödeyeceksiniz yapacak bir şey yok malesef 🤷‍♀️
Sadece yetim aylığı varken bu kadar yüksek limitli kart neden ? Bedavadan para gelir mi ya insanlar hiç mi dusunmuyor. Nasıl kredi çıkıyor anlamıyorum. Konu sahibinin yaptığını çocuğu çekecek. Reva mı bu çocuğa ?

X