Kredi çektim ve dolandırıcılara para kaptırdim borclarımı nasıl ödücem bilmiyorum 😭 evde paketleme işiyle para kazanan var mı yardımcı olur musunuz ?

Bana bugün gelen de buEki Görüntüle 3260986
Büyük konuşmak istemem ama çay söylemeden önce bile menüye bakan biriyim, borç veriyorsam eşe dosta dolar veririm😂😂 kimseye benden kolay kolay kuruş cikmaz.
Tabii Allah sasirtmasin. benim psikolog akrabami da dolandirdilar telefondan :KK43: bir anlık bir şey insanin kanmasi
Geçen benim eşime de Amerika'dan hasta bir kadın yazmış 😂 çocuğu yokmuş büyük bir serveti varmış kocama birakacakmis yetim ve öksüzlere dağıt kalaani senin demis😂😂😂 ev adresi TC kimlik bilmem ne istemiş eşim okkalı bı küfür edince de engelledi😂😂😂

Geçen benim eşime de Amerika'dan hasta bir kadın yazmış 😂 çocuğu yokmuş büyük bir serveti varmış kocama birakacakmis yetim ve öksüzlere dağıt kalaani senin demis😂😂😂 ev adresi TC kimlik bilmem ne istemiş eşim okkalı bı küfür edince de engelledi😂😂😂
Yilllaaaar önce, WhatsApp falan yokken köyde bir adamı aramıs kadın, hesapta rastgele cevirmis numarayı. Demis ben gürcüyüm, dulum, bana bakacak biriyle evlenmek istiyorum. Yaşlı amcanin da tabii ağzının suyu akmış, gürcü eşim olacak diye sen para yolla kadına bilet alsın diye. Sonra bekle ki gürcü gelsin 🙈🙈🙈

Yilllaaaar önce, WhatsApp falan yokken köyde bir adamı aramıs kadın, hesapta rastgele cevirmis numarayı. Demis ben gürcüyüm, dulum, bana bakacak biriyle evlenmek istiyorum. Yaşlı amcanin da tabii ağzının suyu akmış, gürcü eşim olacak diye sen para yolla kadına bilet alsın diye. Sonra bekle ki gürcü gelsin 🙈🙈🙈
😂 Hadi o zamanlar WhatsApp yokmuş. Şimdi bile yapıyorlar bunu müge anlinin müdavimleri var 😂

Büyük konuşmak istemem ama çay söylemeden önce bile menüye bakan biriyim, borç veriyorsam eşe dosta dolar veririm😂😂 kimseye benden kolay kolay kuruş cikmaz.
Tabii Allah sasirtmasin. benim psikolog akrabami da dolandirdilar telefondan :KK43: bir anlık bir şey insanin kanmasi
Bu arada sen ben olabilir misin😂. Kocama bile verince altın olarak istiyorum 😂😂😂😂😂 bir mekana gitmeden önce internette menüsünu incelerim internette yoksa mekanda bakarım 😂 ortalama bir hesap çıkartırım. Marketlerde de öyle aldıklarımı zihnimden hesaplarım kabaca , kasada şaşırmam😂 bu alışkanlık oldu artık.

Aaaa ev verseler yetim aylığı ile çekmem 150 bin.
Nasıl cesaret ettin?
Sigortasız bir yerde işe başla bari. En azından hem yetim maaşı kesilmez nafaka kesilmez maaşı da koyarsın. Borçlar bitince sigorta girişine başlarsın. Allah kolaylık versin. Neyse ki ödenebilecek bir tutar yine de.
Bu arada yetim aylığına haciz gelmez ama sicilin bozulur
Yetim aylığı kesilme ihtimali olduğundan dolayı kredi verilmiyordu bankalarda. Ben mi yanlış biliyorum.

Benim kaç iş yeri olan güya patron çok akıllı kocam da neredeyse dolandırılıyordu. Uzaktan bir akrabası bana yüklü bir miktar para ver senin için işleteyim her ay kazanırsın demiş. Kaç tane akrabadan da almış paracıkları. Bir kaç ay yatırmış iş yaptım al sana bu kadar kazandınız diye sevinmiş bu kekolar kolay kazanıyoruz diye. Benim adam da bana gösteriyor bak kazandılar sen istemedin ama bla bla.. dedim senin modern tefecilikten haberin yok galiba. Bir kaç aya görürsün kazanmayı. Diyor ki yok güvenilir. Dedim ben de güvenilirim bana ver. Yok sen ne yapacaksın bla bla. Sonuç bir kaç ay sonra güvenilir akraba topuk. Eşek kadar adamları bir güzel dolandırdı 😂
Kolay yoldan para kazanmak garibanın harcı değildir. Biri sizden senetsiz para istiyorsa o işe girilmez. Öğrenin artık.

Çok üzülüyorum dolandırılan insanlara ya :KK43: Bazı insanlar dolandırılan insanlara güler ama ben üzülüyorum, parasını pulunu bana aktarmak isteyen erkekler oldu, istesem baya üterdim ama onlara bile kıyamadım, bunlar dolandırarak zavallı insanları kandırıyorlar ya, insanlara güvenmek de suç 🚬

Aaaaa bu benim beyinsiz eşim değil mii?
Reklamlarda figüran olmak ek gelir sağlamak için tıklayın. Ayda şu kadar para
Bizim süper zeka da tıklıyor. Kayıt parası yolla, bloke var yolla , zart oldu yolla,zırt oldu yolla. 15 bin lira dolndırılıyor 2 yıl önce.

Aradan uzun zaman geçti. Sövmek için aradı. Adam diyoki abi acıdım sana paranı yollucam ama şu kadar para göndermen gerek.
Allah'tan bu sefer yemedide yollamadı

03.06.2023 tarihinde dolandırıldım Instagram üzerinden Hepsiburada günlük yüksek kazanç yazısıyla bir linki tıkladım üye oldum olmaz olaydım. Benden parça parça toplamda görev bitene kadar 150bin tl yatırmış oldum işlem bitene kadar anlamış değildim durumu bu hafta karakola gidip şikayette bulundum ve 3 ayda savcılığa sevk edileceğini 3-5 seneye de sonuçlanabileceğini söyledi. Ben bir sürü kredi, kredi kartı avansı çektim aylık ödemeleri çok yüksek aldığım yetim aylığı da kesilirse iki yaşındaki kızımla ortada kalacağım bu dolandırıcı lar dan paramı geri almak imkansız olabilirmiş napmam gerekiyor hiç bilmiyorum her ayın 4ü kredi kartı ve kredi ödeme günüm .
Yetim aylığına dokunamiyorlar

Telefon numarası falsolu zaten ben direk engelliyorum

yetim aylığına haciz gelmez korkmayın
ama çektiğiniz krediyi ödemezsiniz banka siciliniz bozulur önce avukatlık sonra hacizlik o olmadı mı varlık şirketine devrolursunuz en son
bir yanlışa düşmüşsünüz davadan da birşey çıkmaz geçmiş olsun bir an evvel iş bakıp kredileri ödemeye bakın

Kkdan bir arkadaşım var, çeviri yapıyor. Freelance sitede bir çeviri işi bulmus, fiyatı da oldukca yüksek, binyuz Euro. Ama bin Euro edecek bir iş değil. Neyse arkadasim yine de bir umut yaptı ceviriyi,yolladı. Sonra sistemeki hesabına para gelmiş gibi bir şey olduEki Görüntüle 3260988
Amaaaaaaa
Bunu cekebilmek için oncesinde para göndermesi mi ne gerekmis
🙈🙈🙈
Tabii yersen
İşi de o kadar ciddi yapıyorlar ki, paran cidden orada , sen gonderince gelecek sanıyorsun.
Neyse ki dolandirici olduğunu anladı, bir anlık boş bulunup yollamadi.
Herkes cok dikkatli olsun , benim avukat arkadaşlarım her bulusmada yeni dolandirici mağduru muvekkilerinden bahsediyorlar
bende dyson alacam diye dolandırıldım,bende kolay kolay dolandırılacak bi tip değilşm ama hayat olarak zor bir dönemimdeydim duygusal olarak yıpranmış her şeyi boşvermiş dönemimde sanki biliyorum ama yine de gönderdim gönderiri göndermez kesin bunlar dolandırıcı dedim ve öyle çıktı çok tuhaf oldu yani ben o yüzden kimseye nasıl dolandırıldı diyemiyorum anlık bir boş bulunma duygusal bi çöküntü yetiyor beyse ki benimki 5500 dü çokyüksek meblalar değildi Allah konu sahibinin yatdımcısı olsun çok sinir bozucu ve zor bi durum bu arada ben dyson alacam diye dolandırıldım sahibinden sitesinin aynısını kopyalamışlar aman kimse kanmasın

03.06.2023 tarihinde dolandırıldım Instagram üzerinden Hepsiburada günlük yüksek kazanç yazısıyla bir linki tıkladım üye oldum olmaz olaydım. Benden parça parça toplamda görev bitene kadar 150bin tl yatırmış oldum işlem bitene kadar anlamış değildim durumu bu hafta karakola gidip şikayette bulundum ve 3 ayda savcılığa sevk edileceğini 3-5 seneye de sonuçlanabileceğini söyledi. Ben bir sürü kredi, kredi kartı avansı çektim aylık ödemeleri çok yüksek aldığım yetim aylığı da kesilirse iki yaşındaki kızımla ortada kalacağım bu dolandırıcı lar dan paramı geri almak imkansız olabilirmiş napmam gerekiyor hiç bilmiyorum her ayın 4ü kredi kartı ve kredi ödeme günüm .
Ben şimdi önden uyarayım
Ben de bebekle evde paketleme işi vs baktım ama bi dünya whatsapp numarası ve profil çıkıyor, hepsi senden para nüfus cüzdanı fotoğrafı fln istiyor
Kısaca o iş de dolandırıcılık üzerine kurulu hale geldi

çok geçmiş olsun çok üzüldüm paketlemeye hiç girme o da dolandırıcı çok evlere temizliğe yada merdiven silme işi apartmanlardan hem daha kolay hem daha kazançlı iş bitiminde paranı alırsın ALLAH yardımcın olsun

X