Piercing, Hızma Kulak Kıkırdağını deldiren var mı?

kadıköy de yer bilen varsa söyleyebilir mii daha önce söylenen bi yer vardı pasaj içinde ama bulamadım... kadıköy olmasın da ist da başka bi yer de olablir...

bi ara bu konuyu araştırırken taksimde bi yerin çok iyi olduğunu okumuştum.bu yerin bakırköyde de şubesi varmış ama nası bi salaklıksa yazmamışım adını falan.şimdide bulamıyorum.bende kararlıyım ama biraz önce halletmem lazım yaa...yer bulursan banada haber ver mutlaka.msn adresimi yazıcam özelden şimdi.

kadıköy de yer bilen varsa söyleyebilir mii daha önce söylenen bi yer vardı pasaj içinde ama bulamadım... kadıköy olmasın da ist da başka bi yer de olablir...

canım kadıköy bahariye caddesi üstünde x line tatoo piercing var hem çok hijyenik hemde delim işleminden sonra yasal haklarını koruyabilmen için işlemin orda yapıldığına dair bir belge veriyorlar ayrıca dükkan sahibi şahin yıldızda inanılmaz sıcak ve sempatik biri insanı çok rahatlatıyo:KK34: bende tragus piercingi orda yaptırdım çokda memnunun:KK1:

şişle mi tabancayla mı deldirmeliyim?karar veremedim :KK43:

kesinlikle tabancayla deldirme tabancayla kıkırdak deldirmek bir buza vurmak gibidir ordaki dokuyu parcalara ayırır ve iyileşmesi çok uzun sürer ayrıca tabancayla delim ilk anda çok basit ve bir anda olan kansız akıntısız bişey gibi görünsede mikrop kapma ihtimali çok yüksek güvenilir bi piercing stüdyosunda yapılan iş hem temiz olur hemde delimden sonra bakımını güzelce yaparsan hiçbir sorun yaşamazsın 2haftada iyileşir

canım kadıköy bahariye caddesi üstünde x line tatoo piercing var hem çok hijyenik hemde delim işleminden sonra yasal haklarını koruyabilmen için işlemin orda yapıldığına dair bir belge veriyorlar ayrıca dükkan sahibi şahin yıldızda inanılmaz sıcak ve sempatik biri insanı çok rahatlatıyo:KK34: bende tragus piercingi orda yaptırdım çokda memnunun:KK1:

çok sağol cnm cvp için ama ben bikaç gün önce deldirdim bi yer buldum çok şükür...yine de çok tşk ederim:21:

Son düzenleme:
ben de deldirmiştim kulağımın en üstüne kadar ve kulak memesinden sonra kıkırdaklı bölge geliyor haliyle her iki kulağımda toplam 12 delik var 6+6 . ve evet kıkırdak deldirme acılı bir olay fakat yapılamayacak kadar değil . yalnız deldirdikten sonra bir kaç hafta mı desem bir ay kadar mı desem bilemiyorum ama iyi acıyor yatarken özellikle, üstüne yatmanız acılı oluyor ve bunun yanında eğer oradaki küpenizi çıkarır ve arayı uzun tutarsanız deliğin arkası yani çıkış noktası kapanıyor hemen o yüzden zorlaya zorlaya takmak istemiyorsanız çıkartmayın derim.
bununla beraber doktorlar tavsiye etmiyor çünkü sinirlerimizin çoğu o bölgeden geçiyormuş ve onların üzerini delersek vücutta bir rahatsızlık olabiliyormuş ( baş ağrısı bel ağrası bacak vs ) o yüzden sizin iradenize kalmış

ben kulak kıkırdagımı deldiirmek ıstıyorum fakat bazı yerlerde acısı cok oluyo die duydum lutfen bişi yazın bn acıdan cok korkarım gercekten o kadr cok acıyomuuu..deldrenlerden bilgi almak ıstıyorumlaelaelaelaelae

ben deldirmiştim 3 ay sağ kulagımın üstüne yatamadm devamlı iltihap oluyordu ama sonra hç bişe olmuyo geçiyo normal kulak memesi gibi oluyo hiç acımıyo

arkadaşlar kulakta o kadar özel noktalar var ki
deldirmekle o noktalar zarar görüyor ve vücut dengesi bozuluyor.
hele hele dile taktıranlar var
o kadar sağlıksız ki...
yaptırmadan önce iyi araştırın
her şeyden önce, isteklerinizden de önce, sağlığınızı gözetin...
tabi benim ki naçizane uyarı
hatırlatmak istedim

benim kulağımı kıkırdaktan deldirmek istiyordum ama çevremde kimse deldirmemi istemiyordu ve benim kulağım kıkırdaktan delinecek müsait bir konumda değildi kulak kıkırdağım çok sertti ama ben yinede çok istedim deldirmek kimseyi dinledim bütün cesaretimi topladım ve deldirmeye gittim içimde kalsın istememiştim baktım çok acır dayanamaz hale gelirsem çıkartırım dedim kendi kendime

Son düzenleme:
ilk başta kulağıma sürmem için krem verdiler onu sürdüm ve kulağımda 10 15 dak kadar beklettim daha sonra o kremi sildim ve delinecek olan yeri işaretledik tabancayla delindi kulağım uyuştuğu için acı hisstmedim ama eve geldikten 1 2 saat kadar sonra kulağımda hafif bir sızı oldu çok canım acımadı aslında amaa

Son düzenleme:
üniversite ilk sınıftı deldirdiğimde halada kullanırım :) yaklasık 3 4 yıl filan oluyor işte.ilk yaptırırken krem sürdü sonra tabancayı sıktı hiç bişey anlamadım. hafif bir yanma hissediyorsun o kadar. biraz sızlaması oluyor ama zamanla geçiyor o da.

Kıkırdak dokusunda sinir ve damar bulunmadığı için iyileşme süresi diğer piercinglere göre biraz daha fazla sürüyor

ben deldirdim arkadaşım baya aylar oldu çok geçti acıyo hala :KK70: küpenin etrafına krem sürüyorum geçmeye başladı acısıda çok yüklenmiyorum gümüş küpeyi çıkarttım normal siyah bir küpe taktım şuan bişey yok ama saçımı kulagımın arkasına attıgım zaman gidiyorum :KK70: bide saçımı küpeye takmamaya çok dikkat ediyorum acıyo :) alıştıgım için 2.günde çıkarttım gümüşküpeyi :)

ben de deldirdim valla bende hiçbir sorun çıkmadı canım hiç de acımadı deldirirken... tek sorun yatarken rahatsız ediyor işte resim

$17032012210.jpg

:KK39:Ben de 3 sene önce deldirdim kuzenimle birlikte deldirmiştik. Tabi benim kuzenimin eli ayağı durmadığından onunki iltihaplanıp kapandı. Bense küpemden sıkılsam da başka küpeler taktım ama top küpeler hep gece yatarken acıttı hatta bir ara dayanamadım acısına, 2 haftalıgına cıkardım. Sonra kapanır gibi oldu, bu sefer halka bir küpe aldım, hiç çıkarmıyorum. Duruşu gereği de yatarken hiç acıtmıyor, bence çok önemli, "illa bu küpeyi takmalıyım" dediğiniz zamanlar dışında halka küpe takın ve ilk 1 yıl haftada en az 3 gün bactroban, terramycin ve bephantene gibi kremler sürün. Bir de saçlarınızı dikkatli tarayın :)
İşte küpem ve kulağım :
$CIMG8370.jpg

6 gün önce kıkırdağımı deldirdim arkadaşlar. ilk 2 gün sadece dokununca acıyordu. üstüne yatamıyordum. ne olduysa 3. ve 4. gün başladı. dayanılmaz bir acı, sızlama, kafamda zonk zonk sesii.. ki canı tatlı bir insan değilimdir acıya dayanırım. biraz daha dayanayım geçer belki dedim. 5. gün o acı gidiverdi. darbe alınca ağrıyor tabi, doğal olarak. bana sorucak olursanız, yine olsa yine yaparım. değer diye düşünüyorum

benim kıkırdağımda 3 delik var şuanda geçen sene 4 taneydi 1 tanesi saçıma takıldı yara oldu iltihap şişme derken kapatmak zorunda kaldım ama diğer 3ü problemsizdi 5 senedir kullanıyorum 4 de 3 fena değil bence tavsiye ederim acısına değiyo :)

2 sene önce deldirdim bende hiç acı hissetmedim hatta korkarak gittim sonuç aa bumuymuş falan dedim :KK37:

fakat 2 sene geçmesine rağmen hala sağ tarafıma yatarken rahatsızlık veriyor bazen çıkartıyorum ama duruşu çok güzel :21:

X