Kullanmadmz Parfmleri takas yapalm m ??

melix nerdesin .. parfumu yolladım sana .. seninki gelmedi.. ulaşamıyorum sana.. gir artık kk ya..
bende takaslık victorias secret blackberry vucut spreyı var 250ml ve de carolina herrera212 50ml yarısı kullanılmış

gel vatandaş geeell.. takasa gel...,
bana mı dıosun... hıc duymadım loris.... nasıl bi koku..

OK YARIN YADA EN GEÇ KARGOLARIM ŞEKER...kaydirigubbakcemile2

melix01 i tanıyan varmı.. parfum takas ettık yolladım postayla...oda yolladıgını soyledı mesajda yazdıgı uzere..ama gelmedı parfum.. ve artık bu profılle gırıs yapmıyor ayın 16 sından ıtıbaren.. dolandırıldımmı şimdi ben..mesajlarıma cevap vermıyor... gitti parfum gume... guvenılır ınsan kalmadımı memlekette... tel nosunuda almadım.. resmıne bakarak guvendim.. telını alsaydım keske mafoldumben

gittimi 212 in :KK43: en sevdgim kokulardan biri ben bile üzüldüm memlekette gerçekten kimseye guven olmuyor

212 degıl...tom ford black orchid gitti...onun acısı cıkar bı yerlerden.. bı haftayı gectı hanfebdı artık gırmıyor sıteye... baska profılle gırıp yazdıklarımı okyordur belkı.. acaba hastamı oldu.. biseymı oldu dıyorum.. ama yolladım dedı gelmedı parfum.. adamlar yollansa 10 kere gelirdı dedıler.... ee sizce ne durum...hala polyannacılıga devam mı.. ...adana dan meltem kolat .... magaza muduru.. profilin oyleydı...gel ve bu durumu kendin aydınlat duzelt...insanın baskasına yaptıgı bi kotuluk cok daha fazlasıyla kendıne doner....o zaman pısmanlık fayda etmez..bende de enayılık var tabii...bu sitede herkes cok samımı gelıyor bana... icten.. ve kimsenın dolandırıcı olabılecegını dusunmedim..

lucifer keske sana yollasaydım 2 sini de...goruyomusun basıma gelenleri....

melix01 meltem kolat .. guya bana celvin clein secret obbsession gonderecektı...

bıraz daha beklıyorum..... belki gercekten bı aksılık olmustur dıye.. ager bu siteye bu profılle yazmazsa bı daha...kesin dolandırdı benı.. ona ole bi dua edicem ki bi daha kimseyi dolandıramıyacak..

kızlar, siz bu parfüm değiştirme olayına sıcak bakıyorsunuz fakat cildinize kötü gelebilir bu değişim. Ben uyarayım dedim ...laelaelaelaelae

cilde bısey oldugu yokda.. dolandırıcılara dıkkat edın..benım parfumum gıttı.. cıgerı 5 para etmez ınsanlar var... ben burda yok zannetmıstım.. herkes cok samımı ıcten gelmıstı bana bu sıtede.. guvendım..

laf olsun torba dolsun..zaten sinirliyim...

canım çok üzüldüm okudum . . . :çok üzgünüm:
iyi niyet nasılda suistimal edilmiş . . .
canını daha fazla sıkma sen kendi iyi niyetinden asla taviz verme ve bahsettiğin gibi sana fazlasıyla döneceğine inan . . .

Arkadaşım burdaki kaç kişinin gerçek mesleğini, gerçek bulunduğu yeri, gerçek eğitim durumunu yazdığını, gerçek resmini kullandığını düşünüyorsun ki? ne yazık ki kötü bir deneyim yaşamış oldun gördüğüm kadarıyla, işallah bir daha kine daha dikkatli olursun :1no2:

Arkadaslar sizler paketleri gercek isim olmadan nasil gönderiyorsunuz sonra pakete isim yazilsa bile kimlik görülmeden paket verilmez siz nasil yolluyorsunuz paketleri anlayamadim ben?

Evet benim de bildiğim kargolarda kimlik görülmeden paket teslimi yapılmıyor. Bence kargo yetkilileri ile görüşülebilir bu konuda. ınşallah sıkıntın hallolur.

X