Kocam kâr yapalım araba alalım diye tutturdu sizce ne yapmalıyım

Öyle abla çok keyifli idi diğer arabalarda o keyfi bulamıyorsun da işte masrafindert etmeyecek gelir olacak
Maalesef bizim ülkede bazı araçları almak sıkıntı artık, marka marka yazmayayım ama zaten bize gelişte fiyatları 3’e 4’e katlanıyor, Almanya’da aynı araçları çok daha uyguna alırsın ki kullanıcı olmak için çok da muhteşem paralar kazanıyor olman gerekmiyor ama bizde ithal araba oldukları için yedek parçaları çok pahalı bu da servis ücretlerini kabartıyor.

Bu hanim daha önce açtığı konuda ev sahibi inşallah evi satamaz diye yazdığında belki çok ihtiyacı oldu evini satacağı paraya neden inşallah deyip duruyorsunuz dediğimde cevap yazmadı daha doğrusu yazamadi.
Şimdi de doların yükselmesine inşallah maşallah çekiyor.
İyi madem ben de bir dua edeyim kendisine.
Umarım istediğiniz evi alamazsınız.

Siz ne iş yapıyorsunuz acaba? Arsa konusuna bakiyorum ama asla emin olamıyorum ne alınır ?
Ben öğretmenim eşim mühendis. Daha çok belediye ihaleleri ya da ortaklığın giderilmesi için açılan ihalelerden alıyoruz. Asla icradan satılık arsalara bakmıyoruz. 2 hafta kadar önce 2 dönüm, imarsız deniz ve orman manzaralı tarlayı 500 bine aldık. Henüz imarı yok ancak 200 metreye kadar villa siteleri yapılmaya başlanmış. 3 ay kadar önce Antalya-Serik’ten 4,5 dönüm imarlı arsayı 1 milyona aldık mesela. Size de takip etmenizi öneririm. Satın aldığınız arsa sahiplerinin itiraz için 1 hafta süresi oluyor. İtiraz ederlerse ihale iptal oluyor ancak şu ana kadar hiç itiraz eden olmadı

Ben öğretmenim eşim mühendis. Daha çok belediye ihaleleri ya da ortaklığın giderilmesi için açılan ihalelerden alıyoruz. Asla icradan satılık arsalara bakmıyoruz. 2 hafta kadar önce 2 dönüm, imarsız deniz ve orman manzaralı tarlayı 500 bine aldık. Henüz imarı yok ancak 200 metreye kadar villa siteleri yapılmaya başlanmış. 3 ay kadar önce Antalya-Serik’ten 4,5 dönüm imarlı arsayı 1 milyona aldık mesela. Size de takip etmenizi öneririm. Satın aldığınız arsa sahiplerinin itiraz için 1 hafta süresi oluyor. İtiraz ederlerse ihale iptal oluyor ancak şu ana kadar hiç itiraz eden olmadı
Anladım çok teşekkür ederim

2004 model Cabrio satılır mı dersiniz?
Cabrio arabalar aile arabası olmadığı için satması pek kolay değil açıkçası. Bekar biri bile araba alacak olsa anasını babasını kardeşini bindirdiği için pek piyasası yok. Özel zevkleri olan birini bulup satmak lazım. Yatırım için akıllıca gelmedi bana.

Size özel mesaj atacaktım ama kapalı galiba

Bunların ilanları nerelerde açılıyor?

X