Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü renk nasıl bir renk?

ImageView.aspx

CB103079.jpg

şimdi ki saç renginde boyle bırşey mı acaba? bu kullu sarı değil normal düz orealle açılmış bır sarı çünkü.boyle bır sarıdan ustteki koyduğum kullu sarıya dönmek için cila atman yeterli.amma uğraştım ya bende:)

1841.jpg
CB103079.jpg

şimdi ki saç renginde boyle bırşey mı acaba? bu kullu sarı değil normal düz orealle açılmış bır sarı çünkü.boyle bır sarıdan ustteki koyduğum kullu sarıya dönmek için cila atman yeterli.amma uğraştım ya bende:)

oy yerim ben seni nasılda uğraşıosun saol allah razı olsun çok teşşekür ederim bebeim benima.s.

şimdi son koyduğun resim benim saç rengimin aynısı nasıl süper tespit etmişsin ya sen süpersin çok teşşekür ederim istediğim saç rengi ise son iki resim koydun ya hani o renkler işte oyuncak bebein saç rengi değil yani şu resim bak
1769.jpg

1841.jpg

ite bunlar ama en üstteki daha güzel gibi

sen bitanesin saol saol saola.s.

ettekür ederim yardımların için yani evdeki kolestonla yapma diosun bide çok bekletmemek lazım bence dimi offf ya fotoğraftaki saç süper:çok üzgünüm:

canım o bebeğin saçıda kullu sarı ama bebek olduğu için ve plastıkten yapıldığı içn gözune hoş gelmemiş olabılır. canım pıyasada satılan boyalar çokta kullu değil sen yınede saçını yıpratmamak için bence loreal recitalın 9.1 ını al. o saça ıslatılarak surulduğunden işin hem daha kolay olur hemde saçın yıpranmaz.sen sadece yansıa değişikliği istiyorsun çünkü. ama bu fotolardaki kadar kullu olur mu bılmıyorum. kuaoforler içine ekstradan giri boyada koyuyor boyle kullulerın içine ve o zaman oldukça kullu bır sarı ortaya çıkıyor. ama bunun dozunu kaçırdın mı oldukça gırımsı ve yaşlı saçı gibi olur. o yuzden tahmınımce profesyonel boyalar bulup kullanamayacağını duşunup sana yukarda soylediğim b oyayı tavsıye edıyorum. saçındaki cıyaklığı çiğliği alır.

ettekür ederim yardımların için yani evdeki kolestonla yapma diosun bide çok bekletmemek lazım bence dimi offf ya fotoğraftaki saç süper:çok üzgünüm:

canım demek ki zevklerimiz uyuyormuş bende kullu sarının hastasıyım. elimden gelse elimde boya sokak sokak dolaşırım:)hele beyaz tenli yeşil gözlüysen dahada hoş olur. avatardaki kızıl saçlı kız sen değilsin değil mi?
evet elindeki boyayı dırek iade et çunku saçını açman gerekmiyor boyle bır ışlem için. keşke prosefyonel boyalar alabılsende boyanın içine grıde eklesen o zaman istediğin kadar kullu olur saçın. ama canım tekrar ediyorum saçın en az 2 hafta dınlenmesi gerekli. yoksa saçın boyayı emmez.kaşlarında koyu değildir umarım. istediğin tonu yakalaybılrsen çok hoş olcağını duşunuyorum.istanbulda isen sana bı yer tarıf edicem ordan grı boyada bulabılrsın canım.

ya tatlım istanbuldaydım fakat şuan muğladayım ama bana kargoyla yoollayabilecek arkadaşlar olursa tüm masrafları karşılarım işte ..saçlarım bayadır böyle ya boyayalı 1 ay oldu işte ..evet avatardaki benim =)bak koyduğum boyanın rengide süper

productDetailZoom.jsp

pıyasa boyalarında saçını en kullu yapacak bu boya 9.1 daha koyusunu yanı 8.1 ını yaparsan saçın yeşilimsi olabılrı. daha açığını yaparsanda hiçbir fark göremeyebılrsın. koleston gibi boyalar ne yazık kı başarısız doğal sonuç almakta. dediğim gibi bu boyanın ustundekinin tıpkısı bıle olsa saçın ynınede istediğin kadar kullu değil. o yuzden içne giri koyman sart.yok boşver dersende sen bılrsın yıne canım

1898.jpg
ay boyaya bak bu boyadan yokki burda:S

canım lorealın o kadar guzel renkleri vardı ki eskiden turkıyede.ama talep olmayınca sanıyorum getirmeyı kestiler turkıyeye.bu renkte vardı ve daha nıceleri.loreal aslında o kadar geniş bir pazar kı saç boyası konusunda. turkıye bu pazarda sadece çok çok azını görebiliyor. sırf bu ton farkları için bıle özel boyalar var ama malesef turkıyede yok.turkıyede insanlar doğalı yakalamak için uğraşmıyor çok sıyahta olsa mavi sıyah kahverengiyse ılgınç kahverengiler kızıl desen o çok ayrı bır konu sarılar yıne oyle.herkes doğal görunmek değil dahada dikkat çekmek iiçin sanki kozmetiğin nımetlerınden yararlanıyor. mankenlerimiz bıle yıne oyle. en begendiğimiz saç rengiyle mesela çağla şikle bıle dunya podyumlarında iş yapamaz o halıyle.düşün artık.ha turkıyede yaşıyoruz dunyadan bızene diceksin ama bı turıst kadın geldi mi de uzaylı gibi bakıyoruz vay be dıye dıye.amacımız guzel görunmek değil mi?ama amacımız lutfen doğala en yakın şekilde guzel görunmek olsun

aa sensin demek.benımde en yakın arkadaşım boyle kaşşız ama saçı turuncu ve yıllardırdda herkes doğal turuncu sanıyor çünkü kaşlarınıda beyaza yakın bır sarıyla açıyor:)
canım demek muğladasın.bu işlerden anlayan bır arkadaşın varsa canım ona soyle. bende sana neyı nerden almasını gerektiğini yazayım.tabı değerse buna çünkü gırı boya hem bıraz daha pahalıdır (ama 120 ml sende her boyamada en çok 20 ml sını kullanrısın yanı sana 1 yıl kadar gider o boya.)hemde kargo parası vs... sen yınede lorealın ddiğim boyasıyla bır boya eğer memnun kalmazsan artık bır arkadaşın alır yollar sana ben tarıf ederim.
ayrıca kararını verirsen ona göre saçını nasıl boyaman gerekitğinide yazayım loreal recitalle.

aa sensin demek.benımde en yakın arkadaşım boyle kaşşız ama saçı turuncu ve yıllardırdda herkes doğal turuncu sanıyor çünkü kaşlarınıda beyaza yakın bır sarıyla açıyor:)
canım demek muğladasın.bu işlerden anlayan bır arkadaşın varsa canım ona soyle. bende sana neyı nerden almasını gerektiğini yazayım.tabı değerse buna çünkü gırı boya hem bıraz daha pahalıdır (ama 120 ml sende her boyamada en çok 20 ml sını kullanrısın yanı sana 1 yıl kadar gider o boya.)hemde kargo parası vs... sen yınede lorealın ddiğim boyasıyla bır boya eğer memnun kalmazsan artık bır arkadaşın alır yollar sana ben tarıf ederim.
ayrıca kararını verirsen ona göre saçını nasıl boyaman gerekitğinide yazayım loreal recitalle.
tamam tatlım gidip değitireyim ben boyayı dediğin gibi önce bunu yapalım peki nasıl uyguluyacağım bu rengi...çok haklısın bide herkez ampül gibi parlamak istiyor oysa herşeyin doğalı güzel...

tamam tatlım gidip değitireyim ben boyayı dediğin gibi önce bunu yapalım peki nasıl uyguluyacağım bu rengi...çok haklısın bide herkez ampül gibi parlamak istiyor oysa herşeyin doğalı güzel...

canım saçın açık renk olduğu için cila işlemi uygula saçına. yanı mutlaka ama mutlaka loreal recital al. saçında 9.1 belkide çok fark yaratmaz. çok az bır çiğliğini alır. ama sen çiğliği tamamen kapansın ama azda olsa koyulaşşın sorun olmaz dersen 8.1 al. zaten cila şeklinde uygulayacağın için ilk başta koyu bıle gelse 2 yıkamadan sonra yıne açılır saçın çünkü saçının tabanı oldukça açık. buna sen karar ver sonra koyu olursa ki eminim daha sonra gidecek bu koyuluk ama ınsan hep ılk boyandığında yıkandığında ki sonuçtan ya nefret eder yada çok sever ya. oyuzden sana bırakıyorum onu.saçın dediğin gibiysede rahatsız edici bı yeşillik olmaz çünkü beklemiş bayağı dınlenmiş saç. olsada oda bıkaç yıkamadan sonra oturur renk.
şimdi saçın çok uzun değilse boyanında yarısını koy peroksitinde yarısını koy shaker a ve koyduğun peroksit kadarda ılık su koy boyayı karıştırdığın shakerin içine.(hanı boyayı çalkalıyoruz ya) ıyıce çalkala ve saçını ıslat havluyla da ıslaklığını al. zaten bunlar boyanın kullanma kılavuzunda yazar.tek fark çıkarttığın kadar su koycaksın o kadar. sonra boya ışte saçını ve tara sık sık.beklet 30 40 dk. kadar. sonra yıka.
ve saçını 3 gun kadar yıkama o saç boyası otursun saçına. buda en az 4 gunde oluşuyormuş.
geri kalan boyayıda atma. onlada 1 hafta sonra tekrar dediğim gibi boyarsın ve renk ıyıce oturur.kalan boyayıda saklaman için başka bır kapta karıştırman gerekli.
umarım çok anlaşılmaz yazmamışımdır

canım saçın açık renk olduğu için cila işlemi uygula saçına. yanı mutlaka ama mutlaka loreal recital al. saçında 9.1 belkide çok fark yaratmaz. çok az bır çiğliğini alır. ama sen çiğliği tamamen kapansın ama azda olsa koyulaşşın sorun olmaz dersen 8.1 al. zaten cila şeklinde uygulayacağın için ilk başta koyu bıle gelse 2 yıkamadan sonra yıne açılır saçın çünkü saçının tabanı oldukça açık. buna sen karar ver sonra koyu olursa ki eminim daha sonra gidecek bu koyuluk ama ınsan hep ılk boyandığında yıkandığında ki sonuçtan ya nefret eder yada çok sever ya. oyuzden sana bırakıyorum onu.saçın dediğin gibiysede rahatsız edici bı yeşillik olmaz çünkü beklemiş bayağı dınlenmiş saç. olsada oda bıkaç yıkamadan sonra oturur renk.
şimdi saçın çok uzun değilse boyanında yarısını koy peroksitinde yarısını koy shaker a ve koyduğun peroksit kadarda ılık su koy boyayı karıştırdığın shakerin içine.(hanı boyayı çalkalıyoruz ya) ıyıce çalkala ve saçını ıslat havluyla da ıslaklığını al. zaten bunlar boyanın kullanma kılavuzunda yazar.tek fark çıkarttığın kadar su koycaksın o kadar. sonra boya ışte saçını ve tara sık sık.beklet 30 40 dk. kadar. sonra yıka.
ve saçını 3 gun kadar yıkama o saç boyası otursun saçına. buda en az 4 gunde oluşuyormuş.
geri kalan boyayıda atma. onlada 1 hafta sonra tekrar dediğim gibi boyarsın ve renk ıyıce oturur.kalan boyayıda saklaman için başka bır kapta karıştırman gerekli.
umarım çok anlaşılmaz yazmamışımdır

çok teşşkür ederim çok sağol dediklerini yapıcam kesinlikle saola.s.a.s.

valla ben hiç görmedim ama fildişi vardır kesin ...bu arada saçımın bi kısımını yaptım külli renk gri oldusırnaşık şey

güle güle kullan. o resimde beğendiğin gibi rengi bulduysan, mükemmel bir tondu.lorealin kutusunda gördüğüm ton, fildişi rengidir. kuaförüm benim hep o renge boyar saçlarımı ve fildişi rengi der.

güle güle kullan. o resimde beğendiğin gibi rengi bulduysan, mükemmel bir tondu.lorealin kutusunda gördüğüm ton, fildişi rengidir. kuaförüm benim hep o renge boyar saçlarımı ve fildişi rengi der.

saç renginin resmini koyabilirmisin acaba nasıl bir renk merak ettim ..saçımın hepsini boyamadım küllü renkle bi kısmını ama gri bir renk oldu acayip yani ....ben kuaföre gitsem bana o rengi yaparmı yada boya varmı fildişi rengi bildiğin?

canım fotoğraf makinem yok. ben antalya da yaşıyorum. istanbul da kuaförüm. röflem geldiği zaman gider yaptırırım.o eskiden filiz akının o eski filmler var ya. onun ustası, onunla filiz akının saçını boyarmış. o ,o zamanlar o tonu ustasından öğrenmiş. şimdi aynı o rengi bana yapıyor. belki eski filmlerini seyretmişsindir. filiz akının rengi de senin istediğin tona yakındır...benim kendi saçım koyu kahve üstüne geniş ,geniş röfle atarak bu tonu buluyor...

bende o renk istiyorum. o çok acık küllü sarımıdır fil dişi sarısımıdır nedir. benim az koyuya kaçtı. igora mı kullanırlar bilmem bende yaptırcam

X