Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü renk nasıl bir renk?

canım fotoğraf makinem yok. ben antalya da yaşıyorum. istanbul da kuaförüm. röflem geldiği zaman gider yaptırırım.o eskiden filiz akının o eski filmler var ya. onun ustası, onunla filiz akının saçını boyarmış. o ,o zamanlar o tonu ustasından öğrenmiş. şimdi aynı o rengi bana yapıyor. belki eski filmlerini seyretmişsindir. filiz akının rengi de senin istediğin tona yakındır...benim kendi saçım koyu kahve üstüne geniş ,geniş röfle atarak bu tonu buluyor...

ya canım kuaforum ıstanbulda demıssın yeını taıf edebılırmısın bıde kaca yapıyo soylesen sevınırım tesekkuler

ben saçımı bu renk yapmak istiyorum... 9.1 ile bu tonu yakalayabilir miyim yoksa gri boya biraz karıştırmalı mıyım? gri boya nerden bulabiliriz?

sacpa9.jpg

ben saçımı bu renk yapmak istiyorum... 9.1 ile bu tonu yakalayabilir miyim yoksa gri boya biraz karıştırmalı mıyım? gri boya nerden bulabiliriz?

canım oncelikle teşekkür ederim bana yazdığın için. kendi saç rengin çok önemli. kendi saç rengin gibi bir resım koyarsan yada kendi saç rengini koyarsan tam olarak belli olan ve şimdiye kadar saçına hangı ışlemleri yaptırdığını yazarsan o zaman yardımcı olmam daha kolaylaşır.kullu tonları zor elde edilen renklerdir çünkü.
l

benim saç rengim şu anda bakır sarı-kızıl arasında bir tonda... açma işlemi uygulayacağim.. şu anda saçımda oreyalli bir yer yok. çünkü biliyorum ki bu saçın üzerine yaparsam tutmaz :)

canım saçını kaç kere boyadınbunlarda oldukça onmeli ama ben yıne tahmınımce dıyeyım. eğer suanda saçın dediğin gibi bi renkse bu gösterdığın tonu elde etmen aylar alır eğer saçının yıpranmasını ıstemıyorsan. ayrıca açma işlemi uygulanan bır saça kesinlikle kullu onermıyorum.çünkü yeşilimsi oluyor çok kötu oluyor.
ben yıne senin saçının koyu olduğunu varsayıyorum çünkü kızıllıkta var demişşin.keşke bı resmini koysaydın. neyse saçını bence 1 ay kadar beyaz sabunla yıka. iyice akar rengi. ardından koleston 12.1 rengini al ve içine 2 fındık buyukluu mavı boya koy.saçını boya ve 50 dk bekle.surekli taraman gerekl saçını heryerı eşit açılsın dıye. bu ışlemden sonra saçını 1 ay dınlendir bolca bakım yap. yag falan sur çünkü çok kurur. ardından aynı boyaya ek olarak gri koyup boya. yavaş yavaş buna yaın bı ton elde etmeye başlarsın.ama acele edersen hem saçının saglığından olursun hemde kullu bı ton yakalayamazsın

papatyalarzi8.jpg

saç rengim bu canım... ama açıcı zaten platin rengine çeviriyor neden küllü ton olmaz ki?

Laetitia_Casta_Face_Young_%2834%29.jpg

foto koymayı başarabıldıysem sana bırkaç tane foto koyucam. bu koyduğum mesela küllü sarı en onde bıkaç röfle var gerçi.

küllümangooooooooooo bacıııııııımmmm ya ben bu rengi tutturabilmek için ne yapmalıyıııııımmmmmm buda süpermiiiiiiiiş sırnaşık şey

okypete canım senin saçlarını görmüştüm ben.. o kadar güzel bi renk kiii esmer olmama rağmen ben bile boyatmak istedim düşün yani.. =))

okypete canım senin saçlarını görmüştüm ben.. o kadar güzel bi renk kiii esmer olmama rağmen ben bile boyatmak istedim düşün yani.. =))

sağol canım. platin. benim saçım. tabii böyle olunca gümüş tonlamalar oluyor.

KÜLLÜMANGOO sana sorum var cevaplarsan çook sevinirm... ben saçımı lorealın ultra açıcısıyla açık kahve falan gibi o tonlara boyuyorum , ama siyahı açtığım için boya da kahverengi olduğu için haliyle kızıllık oluştu azıcık.. ben böyle açık küllü kahve istiyorum- aslında üstüne de açık renk röfle de istiyorum ama onu geç şimdi- açık küllü kahveye boyasam dip boyamı biraz da öbür taraflarına sürsem kızıllık olmaz di mi? çünkü şunu keşfettim ben esmerim içinde azcık kızıllık olunca çok rezil oluyo, ama sarı ton olunca-parlamazsa tabii dore dore- çok güzel oluyo.. ne dersin???

KÜLLÜMANGOO sana sorum var cevaplarsan çook sevinirm... ben saçımı lorealın ultra açıcısıyla açık kahve falan gibi o tonlara boyuyorum , ama siyahı açtığım için boya da kahverengi olduğu için haliyle kızıllık oluştu azıcık.. ben böyle açık küllü kahve istiyorum- aslında üstüne de açık renk röfle de istiyorum ama onu geç şimdi- açık küllü kahveye boyasam dip boyamı biraz da öbür taraflarına sürsem kızıllık olmaz di mi? çünkü şunu keşfettim ben esmerim içinde azcık kızıllık olunca çok rezil oluyo, ama sarı ton olunca-parlamazsa tabii dore dore- çok güzel oluyo.. ne dersin???

canım bende esmer değilim ama koyu bugdayım sarımsı bı koyuluğum var yanı.bende de en ufak bı kızılımsılık peruk gibi emanet gibi gösterıyor saçımı. o kadar nefret edıyorum yanı. canım lorealın ultra açıcı serindeki kulu kahveyı kullanabılrsın. o daha az kızıl parlamasını sglar saçının. önce dıpleri boyarsın. yıkamaya 15 dk kala da uçlarına surersın.15 dk beklemesi de yeterlı olur.yoksa boşuna yıpratmış olursn eski boyalı yerlerını. çünkü ultra açıcı serının peroksiti yuzde 7.5.boşuna saçını yorma. ha bırde yok ben kızıllıktan nefret edıyorum ıyıce dersen. bak selektive markasının mavı boyasından al. hem ucuzda 3.5 ytl mı ne? hemde kolayca bulunur. ondan koy ceviz buyukluğu kadar boyanın içine. mavıyle kızıl zıt renklerdir çünkü.

papatyalarzi8.jpg

saç rengim bu canım... ama açıcı zaten platin rengine çeviriyor neden küllü ton olmaz ki?

canım resmın çıkmamış. ayrıca platıne kadar saçını açmana gerek yok sonuçta senin istedığın ton koyu bır ton platınden. ve platın olan saç kulluyu yemıyor ve yeşilimsi oluyor saç.bu modelde zaten saçını bakır dan sarıya yavaş yavaş çevirmişti.uzun bı sure ara renklerle dolaşmıştı.

küllümangooooooooooo bacıııııııımmmm ya ben bu rengi tutturabilmek için ne yapmalıyıııııımmmmmm buda süpermiiiiiiiiş sırnaşık şey

canım buda kullu kumralın ustune bıkaç ton açık kullu sarı atılmış. yanı bunu senin evde yapman çok zor olur ayrıca apsan bıle buda sana yakışmaz. yıne dıyorum bende çok begenıyorum ama yakışmadığı için yapamıyorum çoğu rengi.

saol canım 6.1 için içine koyucam di mi.. ya ben şey gibi istiyorum küllü kumral olsun aslında orta kumral gibi, çok mu açık olur diye korkuyorum bi de siyahı boyamaz o heralde önce açmak gerekir yine.. sonra da uçlarını açmak istiyorum.. sence gider mi.. gitmezse direkt küllü kahve yapıcam yine..

canım esmersin hiç heveslenme derim kumral tonlarına. çünkü kaş rengin göz rengin uymaz. dıyorum ben sarımsı koyu olmama ragmen saçım kumrala yaklaştığnda kötu duruyor. bence hiç uzulme. saçını mahvetme. loreal ultra açıcı 6.1 ve selektıve mavı rengini al. selektviden çok az koy kı saçındakı kızıllık azalsın ıyıce. canım aklında bulunsun kesinlikle. eğer saçındakı kızıllıktan memnun değilsen hangı boyayı kullanacaksan ıçıne mavıyıde koymayı unutma azcık. önce bı rengini tuttur sonra uçlarını açmak kolay canım. ama çok oynama derim rengiyle. tek renk herzaman daha ıyıdır

canım çok saol valla.. aslında saç rengim oturdu boyaya boyaya herkes saç rengimi soruyo durdurup açıklık ta var önceden röflem vardı sarardı onlar uçlarda kaldı çok güzel oldu ama diplerden çıkınca kızllık oluyo işte açarken, çok iyi oldu valla bu formül bana..o yüzden dedim ularını hafiften açsam daha belirgin olsa diye..denerim belki ...ha kaşlarımı boyatıyorum zaten hertürlü ama bu sefer kuaförüme söylicem küllüye boyasın, canım çok saol valla..

ha bu arada mavi boya bildiğimiz masmavi falan mı öyle mi sorcam gidip başka tonu falan varmı? hangisini alayım?

ha bu arada mavi boya bildiğimiz masmavi falan mı öyle mi sorcam gidip başka tonu falan varmı? hangisini alayım?

evet bıldığın mavı canım. selektive blue dıye yazıyor zaten. mix tonlar vardır boyle mavı yeşil kırmızı mor grı. bunlar renk hatalarını duzeltmek için kullanılır genelde destek amaçlı. selektive mavı dersen verırler varsa ellerinde.

arkadaşlar bende saçlarımı küllü kahve tonlarına boyamaka istiyorum şu anki saçım cikolata kahve ama koyu biraz,biraz daha açık kahve olmasını istiyorum yardımcı olurmusunuz?

bende küllü saçlara bayılıyorum suanda boyadımm loreal 9.1le bakalım nası bı renk elde edicem

X