İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Külot sorunu

Suwen yada bimdeki külotları tavsiye edebilirim, bende tam olarak dediğiniz şeyden muzdaribim. Bu iki markada çok rahat ettim. Bir de bsm diye bir marka var, ben Denizli'den almıştım. Dışarda da satılıyor mu bilmiyorum fakat ünlü markaların modal-bamboo diye 20-25₺'ye sattıkları aşırı rahat külotları bu markada 3₺'ye almıştım.

Eki Görüntüle 2040101 Eki Görüntüle 2040100
bu tarzlarda rahatlıgı buldum ben
bonprix dıye bır sıte var almanyadan getırtıyorum bıraz pahalı ama camış gıbı yıka yıka gıy hıc bıseycık olmuyor rahat kalıp oldugundan belden bacaktan etı sıkıp portletmıyor rahatsız etmıyor 2 haftada gelıyor ama

a101 ın kulotları da guzel...
Bonprix yazınca google tr uzantılı bi internet sitesi ya da trendyol hepsiburada vs çıkıyor. Tam olarak link atmanız mümkün mü acaba

Tangayi ben de sevmiyorum ama sanırım kulodun kumaşı ve malzemesinde hikmet. Çünkü bazı çamaşırlarım var; bir saat bile giyemiyorum. Tam bir işkence ama kimisi de var sanki en rahat günlük çamaşır giymiş gibiyim. Kapanmadan c'a dan almıştım öyle birkaç tane ve Penti den.

Ben de araya girene deli olurum. Likralı mini şort şeklinde olandan kullanıyorum. Çok Memnunum . Yıllardır kullanıyorum hiç bişey olmadı. Kıyafette iç çamaşır izi de olmuyor.

Ben de H&M, Koton ve Penti diyorum. Yalnız online mağazaları takip edersen indirim ve kampanyalar çok sık oluyor. Ay bir de almışken alt üst renkleri uygun olanlardan al bari, daha hoş duruyor öyle. Kendime baktıkça bakasım geliyor valla:KK70:
Şu an pentinin sayfasında indirim varmış yarın bi bakacağım:)

Her gün çamaşır değiştiriyorum, yazin gunde iki defa da oluyor. O yüzden 20-25 tane vardır sanıyorum.

Benim dikkat ettiğim şey, pamuklu olması ve lastiklerinin rahatsız etmemesi. Günlük kullandığım çamaşırlar LCW..
Birkaç modeli var, düşük bellisi, tanga tarzi olanı.. Benim en rahat ettiğim, arkası geniş popoyu tam kapatan modeli. Nene donu gibi durmuyor, onu da söyleyeyim :-)

Bı arkadaş içindeki etiketlerin fazla olduğundan ve kasindirdigindan bahsetmiş. Doğru ama ben alışkınım galiba, hiç rahatsız olmadim.

A101 markasından övgüyle bahsedilmiş. Ben de merak ettim, alıp deneyeceğim ama tamamen pamuklu değilse ilişkimiz uzun sürmez. :KK70:
Popoyu tam kapatan istiyorum ben de onlar çok rahat oluyor:)

Suwen yada bimdeki külotları tavsiye edebilirim, bende tam olarak dediğiniz şeyden muzdaribim. Bu iki markada çok rahat ettim. Bir de bsm diye bir marka var, ben Denizli'den almıştım. Dışarda da satılıyor mu bilmiyorum fakat ünlü markaların modal-bamboo diye 20-25₺'ye sattıkları aşırı rahat külotları bu markada 3₺'ye almıştım.
Bimdekiler aşırı rahat ama %100 pamuk olmadığı için terletiyor maalesef :/ diğer markayı da görürsem deneyeceğim teşekkürler:)

X