Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

canım incir kürü normal yumurtlayanlarda kist yapabiliyor haberin olsun. o yumurtlama problemi olanlar için. yumurtayı aşırı büyütüyor ve yumurta çatlayamazsa problem oluyormuş, burda çok okudum.
bal tarçn çörek otu da aynı şekilde.
seve seve yardımcı olurz canım ne demek. onda önemli olan test çizgisinin kontrol çizgisine yakın derecede koyu çıkması. gebelik gibi düşünmeyeceksin. ama yine de belirgin olmaya başlayınca çalışmaya başlıyorsun. idrar tutma zamanına göre koyuluğu değişebiliyor. mesela ben bu ay 4 saat su içmeden ve tuvalet gitmeden bekleme olayı var, onu yapmadım zaten doktor söyledi ve ben hep aynı günler yumurtluyorum diye. çok koyu değildi çizgim, ama gözle görülür bir şekilde vardı. çok koyulaşmasını beklemeden çalışmalara başlıyosun, çünkü yaptığın saate göre de değişiyor.
daha önce o dönemlerde gün aşırı çalışırdık. sonra bir arkadaştan üst üste olması gerektiğini duydum. sperm daha hızlı oluyomuş o zaman. miktar az oluyo ama daha hızlı oluyor.hem de yumurtanın canlı kalma saati 24 saati bile bulamayabiliyomuş, bazı kaynaklara göre 6-8 saat. her gün çalışınca bu çatlama anını da yakalaman daha kolay. hamile kaldığım ay gerçekten 3 gün üst üste çalışmıştık. ondan sonra da bir,,ki kere gün aşırı. bu ay 2 kere üst üste oldu. ondan sonra da bi kere gün aşırı.
açıkçası dün daha çok umutluydum. bugün pek değilim sanki. yarın ve cumartesi idrarda bakçam. cumartesi eğer yaparlarsa o gün, kan vermeyi düşünüyorum tekrar. sanki hamile olduğumu öğrensem bile ilki kadar sevinçli olamıycam,içimde hep bir korku olacak. o nedenle çok heyecanlı değilim bugün nedense.

Anladım canım sağ olasın. Sperm daha uzun yaşadığı için gün aşırı deniliyor ya canım. O zaman ben incir küründen de vaz mı geçeyim öyle bir sorunum yok benim. Test için de sabah ya da akşam hangi saat uygun oluyor? Hep aynı saatte mi yapmak lazım? Ben şimdi sipariş etsem haftaya cumaya gelir mi? Dönüşte mi istesem kararsız kaldım. İnşallah beceririm internetten hiç alışveriş yapmadım şimdiye dek.

Sen niye bugün umutsuz oldun? Bak ilk hamileliklerde düşük çok sık rastlanan bir durum. Benim annemin de ilki düşük olmuş sonra arka arkaya ben ve kardeşim olmuş. Benim de ilki düşüktü ama sonra biliyorsun normal hamileliklerim oldu. Sonrası yine düşük. Benim işim karışık. İstanbul'da doktora gideceğim. Aslında şimdiden randevu işini ayarlasam iyi olacak...

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tarifi: Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yumurta çatlatma kürü
Damacanadan yarım litre su alıp uygun bir tencerede kaynatmaya başlayın. Su kaynamaya başlayınca 15-16 tane kuru incir ilave edin. Tencerenin kapağını kapatıp 20 dakika kuru incirleri haşlayın. 20 dakika haşlanan kuru incir kürünü ılıkdıktan sonra pirinç süzgeci ile süzün.
Kolay hamilelik ve yumurta çatlatmak için hazırlanan kuru incir kürü üçe bölünerek öğünlerden15 dakika kadar önce aç karnına içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tam olarak şöyle uygulanmalıdır: 21 gün kür uygulanır, 7 gün ara verilir, 21 gün kür tekrar uygulanır ve kuru incir kürü tamamlanır. Yani kuru incir kürü toplamda 42 gün boyunca içilecektir.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kuru incir kürünün her gün taze olarak hazırlanmasını, incirlerin ikiye bölünerek kaynayan suya atılmasını ve incirlerin dışında beyaz pudra varsa incirlerin ilk önce soğuk suda yıkanması gerektiğini belirtiyor.
BEN BUNU GEÇEN AY 3 GÜN FİLAN YAPTIM SONRA ARAYA TATİL GİRDİ KALDI.bEN ZEYTİN YAĞINDA BEKLETŞLMİŞ 1 İNCİRİ YİYORUM SABAH VE AKŞAM AÇ KARNINA.SÜRESİ 30 GÜNMÜŞ.PAYLAŞIMIN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER CANIM. İNŞ BİRŞEYLER VESİLE OLURDA BEKLEMEYİZ ÇOK ....
evet canım 2 reglimi olmuştum korunuyodum o zmana kadar. en son 16 mayısta regl oldum korunmayı bıraktım. ancak bu tarihe belli oldu gebelik..sen buna korunmasız 1,5 ay de:) inciri kürünü yap bakalım için rahatlasın. ama senin yumurtalamanla ilgili bi sıkıntı yok olsa korunuyoken üstelik izkilere hamile kalmazdın diye düşünüyorum. sizdeki tüm mesele kocişle ayrı olmak. ama sen yinede inciri yap destek her zaman iyidir:KK34: Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. hadi bakalım umarım uğurlu gelirim, hepinizi peşimden sürüklerim. bu ay en az 5 hamiş çıkmalı temmuzdaki 5 li günlerin bereketine :KK16: az diyosan 5+5 olsun:)
OOH BEKLETMEDİ NE GÜZEL GELDİ :) İNCCİR KÜRÜNÜ YAPCAM. BİRDE YUMRUTLAMA GÜNLERİNDE YUMURTLAMANIN ÇATLAMASI İÇİN İÇİNE 1 DE HAVUÇ DİLİMLENİRSE ÇATLAMA KOLAY OLURMUŞ.. BENDE ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM SORUN YOKTUR HERHALDE AMA DENEMEKTE YARAR VAR. YUMRUTLAYAMIYORUM DİYE ÇOK KORKMUŞTUM AKINTIM OLMUYO ÇÜNKÜ.DR A SORDUM BURDA YANİ.AKINTISIZDA YUMURTLAMA OLUYOMUŞ :) YUPPPİİİİİ :)
canım incir kürü normal yumurtlayanlarda kist yapabiliyor haberin olsun. o yumurtlama problemi olanlar için. yumurtayı aşırı büyütüyor ve yumurta çatlayamazsa problem oluyormuş, burda çok okudum.
bal tarçn çörek otu da aynı şekilde.
seve seve yardımcı olurz canım ne demek. onda önemli olan test çizgisinin kontrol çizgisine yakın derecede koyu çıkması. gebelik gibi düşünmeyeceksin. ama yine de belirgin olmaya başlayınca çalışmaya başlıyorsun. idrar tutma zamanına göre koyuluğu değişebiliyor. mesela ben bu ay 4 saat su içmeden ve tuvalet gitmeden bekleme olayı var, onu yapmadım zaten doktor söyledi ve ben hep aynı günler yumurtluyorum diye. çok koyu değildi çizgim, ama gözle görülür bir şekilde vardı. çok koyulaşmasını beklemeden çalışmalara başlıyosun, çünkü yaptığın saate göre de değişiyor.
daha önce o dönemlerde gün aşırı çalışırdık. sonra bir arkadaştan üst üste olması gerektiğini duydum. sperm daha hızlı oluyomuş o zaman. miktar az oluyo ama daha hızlı oluyor.hem de yumurtanın canlı kalma saati 24 saati bile bulamayabiliyomuş, bazı kaynaklara göre 6-8 saat. her gün çalışınca bu çatlama anını da yakalaman daha kolay. hamile kaldığım ay gerçekten 3 gün üst üste çalışmıştık. ondan sonra da bir,,ki kere gün aşırı. bu ay 2 kere üst üste oldu. ondan sonra da bi kere gün aşırı.
açıkçası dün daha çok umutluydum. bugün pek değilim sanki. yarın ve cumartesi idrarda bakçam. cumartesi eğer yaparlarsa o gün, kan vermeyi düşünüyorum tekrar. sanki hamile olduğumu öğrensem bile ilki kadar sevinçli olamıycam,içimde hep bir korku olacak. o nedenle çok heyecanlı değilim bugün nedense.

bende duydum bunu ya ... o yüzden sadece yumurtlama günleri havuçlu olan yapılabilir...

Canım ben anlayamadım şimdi sen hamile misin? işler çok yoğunda algılayamadım sanırım :26:

BEN BUNU GEÇEN AY 3 GÜN FİLAN YAPTIM SONRA ARAYA TATİL GİRDİ KALDI.bEN ZEYTİN YAĞINDA BEKLETŞLMİŞ 1 İNCİRİ YİYORUM SABAH VE AKŞAM AÇ KARNINA.SÜRESİ 30 GÜNMÜŞ.PAYLAŞIMIN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER CANIM. İNŞ BİRŞEYLER VESİLE OLURDA BEKLEMEYİZ ÇOK ....

OOH BEKLETMEDİ NE GÜZEL GELDİ :) İNCCİR KÜRÜNÜ YAPCAM. BİRDE YUMRUTLAMA GÜNLERİNDE YUMURTLAMANIN ÇATLAMASI İÇİN İÇİNE 1 DE HAVUÇ DİLİMLENİRSE ÇATLAMA KOLAY OLURMUŞ.. BENDE ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM SORUN YOKTUR HERHALDE AMA DENEMEKTE YARAR VAR. YUMRUTLAYAMIYORUM DİYE ÇOK KORKMUŞTUM AKINTIM OLMUYO ÇÜNKÜ.DR A SORDUM BURDA YANİ.AKINTISIZDA YUMURTLAMA OLUYOMUŞ :) YUPPPİİİİİ :)

bende duydum bunu ya ... o yüzden sadece yumurtlama günleri havuçlu olan yapılabilir...

Canım ben anlayamadım şimdi sen hamile misin? işler çok yoğunda algılayamadım sanırım :26:

O zaman yalnızca testle deneyeyim olmazsa incire başlayayım bari. Bir de çatlamzsa kistle filan uğraşmayalım...

Anladım canım sağ olasın. Sperm daha uzun yaşadığı için gün aşırı deniliyor ya canım. O zaman ben incir küründen de vaz mı geçeyim öyle bir sorunum yok benim. Test için de sabah ya da akşam hangi saat uygun oluyor? Hep aynı saatte mi yapmak lazım? Ben şimdi sipariş etsem haftaya cumaya gelir mi? Dönüşte mi istesem kararsız kaldım. İnşallah beceririm internetten hiç alışveriş yapmadım şimdiye dek.

Sen niye bugün umutsuz oldun? Bak ilk hamileliklerde düşük çok sık rastlanan bir durum. Benim annemin de ilki düşük olmuş sonra arka arkaya ben ve kardeşim olmuş. Benim de ilki düşüktü ama sonra biliyorsun normal hamileliklerim oldu. Sonrası yine düşük. Benim işim karışık. İstanbul'da doktora gideceğim. Aslında şimdiden randevu işini ayarlasam iyi olacak...
canım bu ilk idrarda yapılmıyor. ondan sonra saat 5e kadar yapabilirsin. tabi ilk idardan 4 saat sayarsak öğle gibi ya da öğlen yapmazsan akşam üstü gibi. evet aynı saatlerde yapmak lazım. adeti 28 günde olanlarda 11.gün başlayın deniyor. ama ben 10.gün başlıyorum ne olur ne olmaz diye. 11 gün biraz çıkıyor. 12.gün koyulaşıor. 13te yine silik. sonra kayboluyor.canım çok rahat gelir cumaya. dur ben sana link araştırayım içinde geelik testi olanlardan bakayım. sıkıldıkça yaparsın.

BEN BUNU GEÇEN AY 3 GÜN FİLAN YAPTIM SONRA ARAYA TATİL GİRDİ KALDI.bEN ZEYTİN YAĞINDA BEKLETŞLMİŞ 1 İNCİRİ YİYORUM SABAH VE AKŞAM AÇ KARNINA.SÜRESİ 30 GÜNMÜŞ.PAYLAŞIMIN İÇİN AYRICA TEŞEKKÜRLER CANIM. İNŞ BİRŞEYLER VESİLE OLURDA BEKLEMEYİZ ÇOK .....

canım çok küçük bi ihtimal. daha beklenmeyen adet günüm ayın 14ü. ama ben bir umut gidip kanda baktırayım dedim. 2.16 çıktı. küçük bir umut şte. aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış derler ya. benimkisi de o misal.

canım bu ilk idrarda yapılmıyor. ondan sonra saat 5e kadar yapabilirsin. tabi ilk idardan 4 saat sayarsak öğle gibi ya da öğlen yapmazsan akşam üstü gibi. evet aynı saatlerde yapmak lazım. adeti 28 günde olanlarda 11.gün başlayın deniyor. ama ben 10.gün başlıyorum ne olur ne olmaz diye. 11 gün biraz çıkıyor. 12.gün koyulaşıor. 13te yine silik. sonra kayboluyor.canım çok rahat gelir cumaya. dur ben sana link araştırayım içinde geelik testi olanlardan bakayım. sıkıldıkça yaparsın.

canım çok küçük bi ihtimal. daha beklenmeyen adet günüm ayın 14ü. ama ben bir umut gidip kanda baktırayım dedim. 2.16 çıktı. küçük bir umut şte. aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış derler ya. benimkisi de o misal.

Sağol vallahi her hamilelikte ve sonrasında yeni yeni şeyler öğreniyorum. Sağol araştırmana da sevinirim. Ben core teksts yazdım bir 38 tl lik paket var ama iyi mi o paket. Sen bana yaz en iyisi. Bu cahil arkadaşına yardımcı ol canım benim...

Canım oraya üye oldum. Sepete ekledim. Ama adres filan sormadı. Kart no filan da. Yalnızca sepete ekledi. İşin içinden nasıl çıkarım...
sepete girip satın al diycen canım. adım adım hepsini souyor.adımları tamamlayarak ilerle.

O zaman yalnızca testle deneyeyim olmazsa incire başlayayım bari. Bir de çatlamzsa kistle filan uğraşmayalım...
bencede önce bi testi dene...
öyle deme belkide hissediyosundur ve belki de hissin yanıltmayacaktır ki anneler hisseder :) inş bi bebiş daha gelir :)
30 ADET=25 OVULASYON+5 GEBELİK TESTİ-OVÜLASYON GittiGidiyor.com'da #41575530
bak canım kargo da ücretsizmiş. one step markaymış. sana da demiştim ya benim yurt dışından aldığım da bu marka ve doğru diye. burda da ayrıntılı anlayılöış. bi bak istersen.

benim işime yaramaz ki :KK43: 2 ay yaptım yumurtladığım zmanları gördüm biri salı günüydü eşim yoktu.. diğeride eşimin yanından dönemeden 1 saat evveldi... 2 si de yatmıştı yani... bir tek şey biliyorum ki yumurtlama dönemim 14 te sabit değil ....

sepete girip satın al diycen canım. adım adım hepsini souyor.adımları tamamlayarak ilerle.

Satın al filan göremedim canım ya. Benim telefonumu sakıncası yoksa çaldırır mısın? Ben arayım seni beraber yapsak. Tabi sakıncası yoksa beni yönlendirirsin...

Satın al filan göremedim canım ya. Benim telefonumu sakıncası yoksa çaldırır mısın? Ben arayım seni beraber yapsak. Tabi sakıncası yoksa beni yönlendirirsin...
eşim evde şimdi. ara bakıyorum nete.
ben d eüyeliğimle giridm, net yardımcı olayım diye.
sepete ekle diyince ürün çıkıyor.
eğer o ekrandan çıktıysan tekrar sepete girmen gerekiyor ürün ekranını bulman için.
ürünün resmi çıkacak ve yanında da 1 adet yaan kutu olması lazım.
alışverişi tamamla yazısı var. iki tane altta ya da üstte. bunlardan birne tıkla.
şimdi ekran değişcek, ödeme yap yazısı çıkacak. orda yinebi kutucuk vari kutucuğa tıkla. tik işareti olacak.bununla beraber hemen alt köşede ürünün fiyatı çıkacak.sonra ödeme yap kısmına tıklayacaksın.
adres bilgilerine isteyecek. yine hemen altta devam et var, ona bas.
burda kart bilgilerini gireceksin.sonra da peşin ödeme yap butonu var oraya tıkla.
en sonunda siparişi onaylıyor musunuz diye kutucuk çıkacak. evet diyeceksin. o kadar.

eşim evde şimdi. ara bakıyorum nete.
ben d eüyeliğimle giridm, net yardımcı olayım diye.
sepete ekle diyince ürün çıkıyor.
eğer o ekrandan çıktıysan tekrar sepete girmen gerekiyor ürün ekranını bulman için.
ürünün resmi çıkacak ve yanında da 1 adet yaan kutu olması lazım.
alışverişi tamamla yazısı var. iki tane altta ya da üstte. bunlardan birne tıkla.
şimdi ekran değişcek, ödeme yap yazısı çıkacak. orda yinebi kutucuk vari kutucuğa tıkla. tik işareti olacak.bununla beraber hemen alt köşede ürünün fiyatı çıkacak.sonra ödeme yap kısmına tıklayacaksın.
adres bilgilerine isteyecek. yine hemen altta devam et var, ona bas.
burda kart bilgilerini gireceksin.sonra da peşin ödeme yap butonu var oraya tıkla.
en sonunda siparişi onaylıyor musunuz diye kutucuk çıkacak. evet diyeceksin. o kadar.

Sağ olasın... Bakayım...

saol bitanem gördüm ama moralim çok bozuk yaaa

aklım almıyo bana bi yardım ediverin kısçeler

pazartesi test yaptım idrar pozitif kan 7.2 hamilesin dediler dün idrar testi yaptım negatif çıktı noluyo yaaaa kanda yanılma olabilirmi yokmudur bebk napcam ben şimdi

Oyyyy kuşum yaaa kıyamam sana. Belli değil daha bişey, umut için de umutsuzluk için de çok erken. Arkadaşların dediği gibi kan değerin sıfırlanmamış da olabilir, idrarda çıkmayacak kadar minik bir bebiş de olabilir. Birkaç gün içinde yinelersin kan testini. Artış varsa bebiş de var demektir. Ama yoksa da üzülme hiç. Bak benim de düşükten sonra iki reglinin üstüne geldi. Genceciksin daha, yeni evlisin. Anlıyorum seni, kaybettiğin bebişin acısını dindirmek için yerine yeni bir bebiş koymak istiyorsun ama en doğru zamanı dilemekten başka çaremiz yok ki kuzucuk! Eşine de iyi davran bakiim :KK20: O olmadan nasıl gelcekmiş bebiş:KK34: Üzme hiç kendini. Sen şimdiden bu kadar üzülürsen bunca zamandır sabırla bekleyen anne adaylarını da çok üzersin bak.

MÜSTAKBEL ANNEMİZ...............................................................BEKLENMEYEN ADETİMİZ

:nazar:Sinua:nazar:................................................................................... ?

:nazar:destina0409:nazar:........................................................................ ?

:nazar:passifloraa:nazar:.......................................................................... ?

:nazar:Ketenhelva:nazar:.......................................................................... ?

:nazar:Ladybugg:nazar:............................................................................ ?

:nazar:chnb:nazar:................................................................................... ?

:nazar:taf:nazar:...................................................................................... ?

:nazar:ceza83:nazar:................................................................................6 TEMMUZ:

:nazar:Sardunyaa:nazar:...........................................................................22 TEMMUZ

:nazar:citaknuray:nazar:...........................................................................28 TEMMUZ

:nazar:_CandaS_:nazar:............................................................................ 29 TEMMUZ

:nazar:senemgy:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:yamatake:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:aselkuzum:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:hellokity:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:pren:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:alin84:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:yasemin_dogru86:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:Pollyannaa:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:Pileo:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

MÜSTAKBEL ANNEMİZ...............................................................BEKLENMEYEN ADETİMİZ

:nazar:Sinua:nazar:................................................................................... ?

:nazar:destina0409:nazar:........................................................................ ?

:nazar:passifloraa:nazar:.......................................................................... ?

:nazar:Ketenhelva:nazar:.......................................................................... ?

:nazar:Ladybugg:nazar:............................................................................ ?

:nazar:chnb:nazar:................................................................................... ?

:nazar:taf:nazar:...................................................................................... ?

:nazar:ceza83:nazar:................................................................................6 TEMMUZ:

:nazar:Sardunyaa:nazar:...........................................................................22 TEMMUZ

:nazar:citaknuray:nazar:...........................................................................28 TEMMUZ

:nazar:_CandaS_:nazar:............................................................................ 29 TEMMUZ

:nazar:senemgy:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:yamatake:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:aselkuzum:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:hellokity:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:pren:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:alin84:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:yasemin_dogru86:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:Pollyannaa:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:Pileo:nazar:.:KK49::KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

benide listeye eklermisinizz :KK49: pazartesi ögrendim hamile oldugumu satimi bilmiorum cünkü kürtajdan sonra hic adet olmadan hamile kalmisim :KK52:

herkese merhaba.Hiç ümitsiliğe kapılmayın.bende kürtajdan 7 ay sonra yeniden hamile kaldım.YAlnız kızlar hemen olmuyor çünkü vücut kendisini ancak toparlıyor.Hormonların yeniden eski değerini alması zaman alıyor.Bence en önemli şey üşütmeyeceksiniz ve ayaklarınızı sıcak tutacaksınız.Birde ben kürtajdan 4 ay sonra soğan kürü uygulamıştım içimi iyice temizlesin diye.Kahverengi akıntım gelmişti.Zaten ondan sonrada hamile kalmıştım.İnşallah Allah gönlünüzden geçeni tez zamanda versin
.

:nazar:senemgy:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:yamatake:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:aselkuzum:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:hellokity:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:pren:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:alin84:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:yasemin_dogru86:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:Pollyannaa:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:Pileo:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

:nazar:gulum23:nazar:.:KK49::KK49:.. :KK66::KK66::KK66:

Ekledim Canım. Hoşgeldin aramıza. Ayrıca tebrikler :KK71::KK71: Biraz ayrıntı versene, ne zaman düşük oldu, kaç haftalıktı, hamile olduğunu nasıl öğrendin?

Son düzenleme:
X