kürtajdan sonra hemen hamile kalanlar ve kalmak isteyenler

Ben bugun dr gittim kizlar bir hafta once rahim temiz guzel diyen kadina diil erkek dr gittim kanamamin hala surmesine hic normal diil dedi ve alttan bakti rahimde pihtilar kalmis 15mm ve 13 mm tekrar ilac ve antibiyotik verdi benim derdim bebeklerim yalniz degilki Allahim isyan etmiyorum ama 1 ay olacak neredeyse hala eski sagligima donemedim herkes regli oluyo ben hala kurtaj kanamami atamammism ve aslaa kadin dr gitmiycem erkek dr gidicem basindan savmislar resmen beni yaa :KK43:

Hic sıkma canını benim de hic kanamam olmadı diye gittim meger rahim ağzım cok darmis içeride birikmiş hepsi. Diyorum doktora n yapmakl lazım bisi yapmaya gerek yok dedi ben de bekledim tabii napiyim sonra başka doktora gittim ilaç verdi hemen kanamam oldu attım hepsini. Önemli olan farkesilmesi bundan sonra bu yeni doktorunla devam et bence en azından o konuda kafan rahat olsun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Biraz degil ya kadin hic ilgilenmemis resmen neyse geldi gecti insallah duzelir ilaclar iyi gelir insallah su ped degistirirken herzaman ayni seyleri tekrar tekrar resmen yasiyorum hicbiseyi unutamiyorum kimseyle konusamiyorum icimi anlatamiyorum uzulemiyorum bile resmen :KK43:

seni çok iyi anlıyorum cnm .. daha dün kendimi kimseye anlatamıyorum diye eşime feryat etmiştim :KK43: ((sanki içimde bir el var ve bütün organlarımı sıkıyor gibi hissediyorum zaman zaman...)) sonra dışarı çıktım 2,5 saat yürüdüm ... bir parkta tek başıma oturdum... ayaklarımda derman kalmayınca eve geldim... düşüncelerimi atamadım tabi ama rahatladım diyebilirim... çok sıkıntıya düşersen benim yaptığımı yapabilirsin inan çok rahatlıyor insan...

Layka sana kesinlikle katılıyorum. Ben de hamilelik haberini verirken ne kadar mutlu ve gururluydum.. Ama bebeğimin öldüğünü ilk bir ay kimseye soyleyemedim. Eminim onun icin de cok zordu ama bu ısı hep esime bıraktım. Cunku o cümleyi kuracak gücüm yoktu. Ama simdi burada olanları ve hissettiklerimi kelimelere döküp korkularımı ve umutlarımı açıkça paylastikca güçlendigimi hissediyorum. Ben de kesin karar verdim bir dahaki sefere ilk 3 ay hic kimse ile paylasmiycam. Sizin dışınızda tabii ki :KK66:

Aslican merhaba hosgeldin :-) arsmiza, bebek haberleriyle doldurucaz burayi insaallah..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar şimdi atvde izledim saraçoğlu hoca çıkmış. Düşük yapanlar, hamilelikte sıvısı azalanlar vs. Havuç suyu içsinler diyo çok faydalıymış. Çok değil ama 1 bardak kadar

tam olarak hangi testleri yaptılar cnm sana . ben bebek örneğini laboratuvara da gönderdim bayram sonu neden kalbi durduğunu öğrenicez kısmetse :KK43:

Canım öncelikle geçmiş olsun. Ben de 24 gün önce bebeğimi kaybettim kalbinin durmadı sonucu:KK43: biz de bebek örneğini ve eşimin ve benim kromozom testlerini yaptırdık,bayramdan sonra sonuçları alacağız. Benim ilk gebeliğimdi. Sizin durumunuz nasıldı?

Canım öncelikle geçmiş olsun. Ben de 24 gün önce bebeğimi kaybettim kalbinin durmadı sonucu:KK43: biz de bebek örneğini ve eşimin ve benim kromozom testlerini yaptırdık,bayramdan sonra sonuçları alacağız. Benim ilk gebeliğimdi. Sizin durumunuz nasıldı?

sağol cnm inş. hepimiz için son olsun inş.... benimde ilk bebeğimdi ayrıca tüp bebekti :KK43: kromozom testlerini biz yaptırmadık daha, yani ne yaptırmam gerektiğini bile bilmiyorum aslında. dr ne derse onu yapıcaz.. genetik test yapıcam demişti adet olunca gidicez bakalım. çevremde bebeğini bu şekil kaybeden olmayınca tecrübede olmuyor malesef :KK50: doktor ne derse onu yapıyorum mecburen :KK50:

sağol cnm inş. hepimiz için son olsun inş.... benimde ilk bebeğimdi ayrıca tüp bebekti :KK43: kromozom testlerini biz yaptırmadık daha, yani ne yaptırmam gerektiğini bile bilmiyorum aslında. dr ne derse onu yapıcaz.. genetik test yapıcam demişti adet olunca gidicez bakalım. çevremde bebeğini bu şekil kaybeden olmayınca tecrübede olmuyor malesef :KK50: doktor ne derse onu yapıyorum mecburen :KK50:

Benim de tüp bebekti canım. 2 . Denemendi ve ilk hamileliğimdi :KK43: biz kürtaj olduktan sonra eşimle beraber kan verdik kromozomlara da bakılacak. Ikisi de 20 güne çıkar demişlerdi, dün aradım bayramdan sonra çıkar dediler. Senin kaçıncı denemendi? Yaş kaç bi de. Ben 27 yaşındayım.

Hic sıkma canını benim de hic kanamam olmadı diye gittim meger rahim ağzım cok darmis içeride birikmiş hepsi. Diyorum doktora n yapmakl lazım bisi yapmaya gerek yok dedi ben de bekledim tabii napiyim sonra başka doktora gittim ilaç verdi hemen kanamam oldu attım hepsini. Önemli olan farkesilmesi bundan sonra bu yeni doktorunla devam et bence en azından o konuda kafan rahat olsun.

Oyle yapmayi planliyorum canim insallah 3 gunluk bi ilac verdi insallah o tamamen sokerde bende rahatlarim Allah buyuk

seni çok iyi anlıyorum cnm .. daha dün kendimi kimseye anlatamıyorum diye eşime feryat etmiştim :KK43: ((sanki içimde bir el var ve bütün organlarımı sıkıyor gibi hissediyorum zaman zaman...)) sonra dışarı çıktım 2,5 saat yürüdüm ... bir parkta tek başıma oturdum... ayaklarımda derman kalmayınca eve geldim... düşüncelerimi atamadım tabi ama rahatladım diyebilirim... çok sıkıntıya düşersen benim yaptığımı yapabilirsin inan çok rahatlıyor insan...

Evet ya benimde oyle yapmam lazim bazen cok daraliyorum boguluyorum durdukyere agliyorum esime anlatsamda anlamiyoki mantiksal bak deyip duruyoda ben anneydim ya ve ilk bebeklerimdi alamadan kucagima gittiler ama o da beni anlamiyo saol canim bundan sonra aticam kendimi disari yuruycem yoksa evde temizlik yapa yapa kafayi yiyorum butun gun

Benim de tüp bebekti canım. 2 . Denemendi ve ilk hamileliğimdi :KK43: biz kürtaj olduktan sonra eşimle beraber kan verdik kromozomlara da bakılacak. Ikisi de 20 güne çıkar demişlerdi, dün aradım bayramdan sonra çıkar dediler. Senin kaçıncı denemendi? Yaş kaç bi de. Ben 27 yaşındayım.

zor bulunca kaybetmesi daha zor oluyor :KK43: birde senin ikinci denemenmiş Allahım tez zamanda bebeğini kucağına almayı nasib eder inş. cnm.. benim ilk denememdi yaşımda 31 . ben hiç aramadım doktoru :KK50: arayamadım , bebeğim neden ölmüş diyemedim :KK43: adet olunca gidicem o zaman öğrenirim. hem sebebini bilmek istiyorum, hemde cesaret edemiyorum aramaya ve dr beni aramasın, eşimi arasın diye dua ediyorum :KK43:

X