Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kuru Maya ile Sac Dökülmesine Karsi Mucizevi Tarif

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben de normal hamura kattığımız mayayı duymuştum. ama kuru mayayla yapmışsınız acaba yaş mayayla yapsak da aynı olur mu? şimdi evde yaş maya var da:)

Biramayatabletlerini Saclar icin bunlar normalde icmelik icin ve sacini icten güclendirip saglikli uzamasini sagliyor.Ama yanetkileri oldu bende dedigim gibi (kabizlik) buda bundan dolayi icinde Cinkoda var diye sanirim.Ben yurtdisindan oldugum icin burda kolaylikla her markette bulabiliyorsun vede cokta uygun Ama türkiyede nasil ve nerde bulabilcegini bilmiyorum bi arayip sorun isterseniz.Ama benim icin Saca özelikle üretilmis TAbletleri kullanmak daha mantikli geldiki normal Hamurmayasini kullanmaktan iyse.

ben de normal hamura kattığımız mayayı duymuştum. ama kuru mayayla yapmışsınız acaba yaş mayayla yapsak da aynı olur mu? şimdi evde yaş maya var da:)

Canim soru bana degildi ama ben söleyim.taze yasmayayla bence daha iyi bi sonuc alirsinizki normal kuru mayayla olsa gerek.Sonucta dedigim gibi taze olsa gerek.Yani benim düsüncem bu gamyoncuiremsu

tabiki olur yaş maya ile de.öğrendiğim yerlerde ayrım yapmıyordu zaten.ben evde kuru maya olduğu için onu kullandım.içerik aynı sonuçta..

Biramayatabletlerini Saclar icin bunlar normalde icmelik icin ve sacini icten güclendirip saglikli uzamasini sagliyor.Ama yanetkileri oldu bende dedigim gibi (kabizlik) buda bundan dolayi icinde Cinkoda var diye sanirim.Ben yurtdisindan oldugum icin burda kolaylikla her markette bulabiliyorsun vede cokta uygun Ama türkiyede nasil ve nerde bulabilcegini bilmiyorum bi arayip sorun isterseniz.Ama benim icin Saca özelikle üretilmis TAbletleri kullanmak daha mantikli geldiki normal Hamurmayasini kullanmaktan iyse.

şimdi yaptığım küçük araştırmaya göre bira mayası iştah açıcı ve kilo aldırıcı özellikteymiş.zaten türkiyede kolay bulabileceğimi sanmıyorum ama ben kullanmasam iyi olur.iştahım fazlasıyla açık cokacimcoook kaş yaparken göz çıkarmayım

pastalara kattığımız kuru mayadan kullanıyorum.haftada iki kez yapılması uygunmuş.ama ben 1 kez yaptıktan sonra zaten dökülme durduğu için 2.ye ihtiyaç duymadım.şu an şikayet edeceğim bir dökülme yok.ama haftada 1 yapmayı düşünüyorum

Kuru maya dediğiniz, poşet içinde toz halinde olan mı?

Yoksa markerlerde dördü bir arada kalıp halinde satılan mı?

Doğru anlaşılabilmesi için bir kez daha açılayabilirmisin? sositososito

Kuru maya dediğiniz, poşet içinde toz halinde olan mı?

Yoksa markerlerde dördü bir arada kalıp halinde satılan mı?

Doğru anlaşılabilmesi için bir kez daha açılayabilirmisin? sositososito

dördü bir arada kalıp halinde olanlar yaş maya.kuru maya kabartma tozu-vanilya gibi küçük paketlerde ve toz şeklinde olan.

sac icin faydali oldugunu ilk kez duydum hemen uygulayacagim benim de coook dokuluyor cunku, ben mayayi yuzume surmek icin kullaniyorum kizlar, suda erimis mayayi yuzunuze surun ve 15 dk bekleyin inanilmaz gerildigini ve ve cizgilerin yok olur derecede azaldigini gorecekseniz,ben cok faydasini gordum

evet cildede çok faydalı imiş.haftasonu saçıma yaptığımda yüzümede süreyim.yüzümdeki tüyler de gürleşmez umarımCADIARZU

şimdi yaptığım küçük araştırmaya göre bira mayası iştah açıcı ve kilo aldırıcı özellikteymiş.zaten türkiyede kolay bulabileceğimi sanmıyorum ama ben kullanmasam iyi olur.iştahım fazlasıyla açık cokacimcoook kaş yaparken göz çıkarmayım
Bilmiyorum canim ama bende öle bi etki yapmamisti ama dedigim gibi ben onu saten artik icmelik degil sacima direkten uyguluyorum ondan öle bi sorun kesinlikle olmaz.Sacimdan heralde istah acmaz degilmi :içelim:

Bilmiyorum canim ama bende öle bi etki yapmamisti ama dedigim gibi ben onu saten artik icmelik degil sacima direkten uyguluyorum ondan öle bi sorun kesinlikle olmaz.Sacimdan heralde istah acmaz degilmi :içelim:[/

burda bulabilirsem alıp denerim.o kadar çok şey denedimki bu illet için bu tablet olayını da merak ettim.denemekten bişi çıkmaz:içelim:

Bilmiyorum canim ama bende öle bi etki yapmamisti ama dedigim gibi ben onu saten artik icmelik degil sacima direkten uyguluyorum ondan öle bi sorun kesinlikle olmaz.Sacimdan heralde istah acmaz degilmi :içelim:[/

burda bulabilirsem alıp denerim.o kadar çok şey denedimki bu illet için bu tablet olayını da merak ettim.denemekten bişi çıkmaz:içelim:

Canim kesin bulunur yaa.Sonucta receteyli biseyde degil burda magazalarda varsa ordada Aktarlarda kesin vardir.Biramayatabletleri diye unutma.a.s.

aa daha önce de duymuştum mayanın saça iyi geldiğini, hatta saçları bira ile yıkamak iyi diye de okudum ama haram olduğu için kullanamadım doğal olarak, bunu deneyeceğim, sonuçları paylaşırım, teşekkürler paylaşım için Şeniz

ben bu mayayı Suna Dumankaya'dan duymuştum.ve araştırmıştım
çok yoğun B vitaminleri içeriyor ve de saç için en gerekli vitaminlerden biliyosunuz .
ben kendi yaptığım bakım yağlarının içine bi tatlı kaşığı mayayı çok çok az sıcak suda eritip katıyorum ve inanılmaz canlılık veriyo.
ve de durduruyo dökülmeyi
hatta suna dumankaya yapabilirseniz haftada birgün bi su bardağı süte bi tatlı kaşığı maya koyup içmek cilde ve saça çok iyi gelir demişti
ama benim şu an rahatsızlıktan dolayı napsam durmuyo dökülmem
ALLAH'TAN UZUN ZAMANDIR BAKIM YAPIYODUM DA GÜRDÜ SAÇLARIM
AMA BÖYLE GİDERSE AÇILMALAR BAŞLIYCAK SAÇIMDA:KK43:(

Son düzenleme:
nedir bu kıldan tüyden çektiğimiz yaa.vücudumuzdakilerden kurtulmaya çalışıyoruz başımızdakiler döküldükçe içimiz gidiyo.neyseki bu doğal yöntemler var.doğada her derdin devası var mutlaka.ama kendimize uygun olanı bulmak zor.ben 3 yıl kadar herşeyi denedim.çarem maya imiş.siz de pes etmeyin bence :lepi::lepi:

Son düzenleme:
X