Kv nin telefonlarını hiç açmadım şimdi nasıl konuşmalıyım

Dengeyi kuramayan, sınır çekemeyen bir erkek daha...
Eşinle konuş diyecektim ama en başta uyarırdı sizin bunaldığınız görüp o yüzden açmamaya açarsan da mesafeli konuşmaya devam.

Kaç yaşında kaynananız ? Sizin sıkıldığınızdan haber var mı ? Başka çocuğu yok mu bu kadının neden size sarmış durumda.
İnsanlar ilginç gerçekten ben de eşi yok zannettim sonlara gelene kadar. Bence açıkça söyleyin yoksa bu rahatsız edişler devam eder gibi geldi. Bıkmadan usanmadan cevap dahi vermeseniz de arıyor kadın. Hoş söyleseniz de anlar mı bilmiyorum. Allah yardımcınız olsun.
61 mi 62 mi net bilmiyorum. Benim sıkıldığımı biliyor ama umrunda değil. Ben ona bi şey demiyorum ki, ben ona napiyorum , çıtım çıkmaz oraya geliyim geciniriz filan diyordu eşime. Ben yatılı istemediğimi söyledim ona bir keresinde, bana dedi ki ben sana karışmıyorum ki ,ben senden iş beklemiyorum ki. Kendisine sorsan hiç suçum yok der her kimle sorun yaşıyorsa o hatalıdır, karşı taraf kötülük yapmıştır hep ona. Ciddi kişilik bozukluğu var düzelmez sadece uzak durmakla huzur buluyor insan. Açıkça söyleyebilirim ama bu kez de onu kendine dert eder üzülüp durur ,yıllarca her yerde anlatır, yani ise yaramak yerine ters teper diye sağlıklı bi iletişim kurma çabasına da girmiyorum ama geliyorum derse söylerim.

61 mi 62 mi net bilmiyorum. Benim sıkıldığımı biliyor ama umrunda değil. Ben ona bi şey demiyorum ki, ben ona napiyorum , çıtım çıkmaz oraya geliyim geciniriz filan diyordu eşime. Ben yatılı istemediğimi söyledim ona bir keresinde, bana dedi ki ben sana karışmıyorum ki ,ben senden iş beklemiyorum ki. Kendisine sorsan hiç suçum yok der her kimle sorun yaşıyorsa o hatalıdır, karşı taraf kötülük yapmıştır hep ona. Ciddi kişilik bozukluğu var düzelmez sadece uzak durmakla huzur buluyor insan. Açıkça söyleyebilirim ama bu kez de onu kendine dert eder üzülüp durur ,yıllarca her yerde anlatır, yani ise yaramak yerine ters teper diye sağlıklı bi iletişim kurma çabasına da girmiyorum ama geliyorum derse söylerim.
Allah yardımcınız olsun insanda biraz yüz olur açıkça söylediğiniz halde bunları söylüyorsa çok da bir şey beklemeyin. Aynen dediğiniz gibi yapın geliyorum derse söyleyin başka yapacak bir şey yok gibi.

Bende sandım ki kocası yok,öldü falan.
Manyak mı bu kocasını bırakıp niye sizle yaşamak istiyor inatla?
İnsanda az düşünce olur,gurur olur ya. İstenmediği bir yere kendini zorla getirtmek,oğlu bile olsa başkasının evinde kalıcam diye ısrar etmek çok garip.
Bence açmamaya devam et. Madem eşin senin annenle konuşmuyor sende aynı şekilde davranabilirsin.
Çok ısrar ederse de annem bizle yaşasın diye ben seni bırakıp oğlumuzla yaşamak istesem kabul eder miydin? Çok saçma olmaz mıydı sencede de.

X