Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

Evettttt bende gecen hafta basladim bu kure emziriyorum ayni zamanda 1,5 kilo vermişim. Cok mutluyum 2 hafta daha yapicam ins istedigim kiloya ulasirim

Arkadaşlar kimse uzun süredir hiç bir şey yazmamis ben lahana suyunu 5 gündür kullanıyorum yanında hafif bir diyet 1 saat yürüyüş le birlikte ilk 55.7 ile basladm bugün olculdum 52.9 olmuşum 2.8 kg vermisim bence çok güzel deneyin derim

Arkadaşlar kimse uzun süredir hiç bir şey yazmamis ben lahana suyunu 5 gündür kullanıyorum yanında hafif bir diyet 1 saat yürüyüş le birlikte ilk 55.7 ile basladm bugün olculdum 52.9 olmuşum 2.8 kg vermisim bence çok güzel deneyin derim
Ya lahananın yarattığı etkiyi hiçbirşey yapamıyor.çok etkili.bende denedim ramazandan önce 2haftada 7kilo gitti.spor yok ama.şimdi bulabilsem hemen başlarım bende......

Evveeet..lahana buldum dün.bugün başladım.yanında da bir litre limonlu su içiyorum.akşam altıdan sonra yemek yok.hadi bakalım bayrama kadar 70i görmek istiyorum......

Evveeet..lahana buldum dün.bugün başladım.yanında da bir litre limonlu su içiyorum.akşam altıdan sonra yemek yok.hadi bakalım bayrama kadar 70i görmek istiyorum......
Gerçekten Yararlı ben 22 ağustosta basladm ve ayin 1 ine kadar devam ettim hiç aralıksız 55.7 ile basladm ayın 1 inde 51.5 olmuşum 5 gündür icmiyorum yarın yine baslicam suan 52.8 im hadi hayırlısı sonuçları yazarm

Gerçekten Yararlı ben 22 ağustosta basladm ve ayin 1 ine kadar devam ettim hiç aralıksız 55.7 ile basladm ayın 1 inde 51.5 olmuşum 5 gündür icmiyorum yarın yine baslicam suan 52.8 im hadi hayırlısı sonuçları yazarm
Çok güzel ya sporlada destelke harika.

Bende baslamak istiyorum.. Ilk sayfasaki gibimi yapmamiz gerekiyor?? Biri bana ozet gecebilir mi :)

Evet faydasını gördüm.mayısda iki hafta içtim.82 den 75 e düştüm.sonrada lahana mevsimi bitince bıraktım.şimdi yine başladım.ama ara verdim.bayramdan sonra tekrar başlicm.
Ay hadi bakalım bulayım bende başlayacağım inşallah :) bir ay yapabilsem istediğim kiloya inmesem de yaklaşırım o zaman

Lahana bulunur mu kizlar simdi ben bi ara yaptim inanilmaz zayifladim yuzum falan gitmisti simdide zayiflamam lazim bebis icin tup bebege baslicam zatiflamam lazim kendiligimden adet olmam lazimmis pkoluyum olmuyo kilo da aldim :KK43:

Arkadaşlar Merhaba,

Dün gece okudum bu kürü, ilgimi çekti. Yalnız ilk sayfada yayınlanan kür insülin direnci için. Evde Saraçoğlu'nun kitabı var ordan sayfaları çektim sizler için. Ukalalık yapmak istemem ama kür yanlış yapılmasın diye paylaşayım istedim :) Lahana bulunca bende başlicam inş.
12092149_528420287308005_2134027123_n.jpg

Zayıflamak için kür
12086745_528420280641339_2147301416_n.jpg

İnsülin direnci için kür
12047815_528426267307407_178118314_n.jpg

Seni deneyeceğim lahana :))) lahanayı çok severim ama umarım bu kür beni lahanadan uzaklatırmaz :KK72:

ilk defa bir tarif için bu kadar olumlu yorumlar okudum.guatre sorunu olanlar içebiliyormu acaba.hazır lahana mevsimi başlamışken bende deneyeceğim.:super:

Hayır tiroid hastalığı olanlar kullanamıyor.aman dikkat sağlığınızdan olmayın

X