Laparoskopi Sonrasi Hamile Kalanlar Bakarmisiniz?

mrb arkadaşlar sonunda 20 ocakta laparoskopi oldum kanalda genişleme olduğundan spermler geriye akıyomuş o yüzden hamiş olamıyomuşum dr öle dedi zaten ameliyatı cd ye çektiği için taburcu olduğumda cd de gösterdi nasıl işlem yaptığını anlattı inşallah gebelik bekliyorum dedi.korkup benim gibi erteleyen arkadaşlara kesinlikle öneriyorum mutlaka yaptırın ertelemeyin....sonucunca ağrın oluyo ama zamanla oda geçiyor...

slm ben laparoskopiyi oldum ama bu ay gene reglim gelmedi 33 gün oldu bugün normalde o işlemi yaptıran arkadaşlar reglinin erken geldiğini söylediler benimki hala gelecek...

mrb arkadaşlar laparoskopi olalı 2 ay oldu ve şimdi hamileyim.rabbim isteyen herkese versin.amiiin

mrb arkadaşlar laparoskopi olalı 2 ay oldu ve şimdi hamileyim.rabbim isteyen herkese versin.amiiin
hayırlısı olsun allahım bizlere de nasip etsin kneden laparos oldun kanallrın dan mı anlatırmısınn

hayırlısı olsun allahım bizlere de nasip etsin kneden laparos oldun kanallrın dan mı anlatırmısınn

teşekkürler canım rabbim isteyen herkese nasip etsin.benim sağ tarafımdaki kanalda genişleme varmış o yüzden laparoskopi oldum.

bende 29 haziranda lakoroskopi olucam arkadaşlar dua edin ne olur iyi geçsin ve akebinde bebiş gelsin artık(2 yıl olck bu ağustosta evleneli,ve bebiş bekleyeli 1 yıl 2 ay oldu) ,bende sağda ve solda basit kist var sağdaki epey büyük soldaki küçük ,eşimdede hız problemi vardı biraz düzeldi gibi oldu ama bakalım,bende korkuyorum aksi bir durum olurmu diye ameliyat esnasında,birde tüplerede bakın dedim doktora tamam dedi.inşAllah kötü bişey çıkmaz.

Arkadaşlar selam,
ben 8 şubatta laparoskopi oldum.. orta seviyeymişim.. çok batık değildim yani allaha şükür..:) Tüplerim ve yumurtalarım açık ve aktif.. En erken kaç ay içinde normalde hamile kalınabilir.. Hoş eşime de sperm ölçümü yaptıracağız ama en kötü ihtimal aşılama diyor doktor.. aşılama tecrübesi olan da var mı? biraz bahsedermisiniz?fisfisfis

merhaba canım ben aralık ayında laparoskopi ameliyatı oldum hem kistim vardı hemde batımda kan vardı kanı temizlediler ve şuan 12 haftalık hamiley
m canım. darısı sizlerin başına inş sizlerde hamiş kalırsınız

ben 2012 mart gibi sağda 4 cm çikolata kisti denildi,ağrı gb şikayetim yoktu gebelik isteğiyle gitmiştim doktora ve gittiğim 5-6 dr.da laporoskopi dedi.neyse 2013 şubat maltepe üni.de prof.ümit hoca ameliyetımı yaptı.evre olarak 2-3 gibiymiş kistler alınım tüpümdeki sıvı boşaltılmış(tıkalı değilmiş), yapışıklıklar açılmış.ameliyat gayet güzel geçmiş.fakat hastaneden görüntü videosunu alamadım kaydetmemişler :KK43:laporoskopi sonrası bana lucrin kullanalım 2 ay dedi ben sordum gebe kalırsam eğer aynı etkiyi yaratacak ilaç gibi neden gebe kalmayı denemiyorm deyince oda olabilir dedi bende normalle yolla deniycem ki kalırsam haberdarda edicem sizi,biliyorum ki bilinmezde olmaz önünü aydınlatacak ufak bilgi kırıntıları insanın ruhunu aydınlatıyor gerçekten....

selam arkadaslar benımde perde vardı amelıyat oldum amelıyat oldum.amelıyat oncesı ayın 12 sınde reklı olurdum amelıyat sonrası ayın 5 de hastalandım ama buay reklı olmadım onumuzdekı hafta gebelik testı yaptıracam ınaslah((hamişkalırım)) allah ısteyen herkezi bebiş sahıbı yapsın.

ben bu sonu laparoskopi ve histereskopi olucam tüpümün bir kapalı diğeri arım açık hamile kalanlar varmı bana nasıl yardımcı olabilirler lütfen yardım...

2013 şubat laporoskopi sonrasında, 4 ay geçmesine rağmen kist tekrar etti 2,5 cm, ne şansızlık ya, ben laporoskopi sonrasında önerilen lucrin denen ilacı kullanmadım belki gebelik oluşur diye ama olmadı :KK43:

2013 şubat laporoskopi ile sağda kist çıkarıldı solda hidrasalpinks aıldı düzeltildi. 2013 temmuz sağda 4 cm kist solda 2 ve 3 cm kist vee bomba geliyo solda hidrosalpinks tekrar etmişş, ooff ki offf ya tüp bebek işi bile zora girecek yine ameliyat olmak istemiyorum

Merhaba,
Tek tüpümde hafif hidrosalpinks le tüp bebek yaptırdım ve gebelik oluştu.Ama ne yazıkki 5 haftadan sonra ultrasonda 2 embriyonun gelişimini görmeye gittiğimizde haftasına göre gelişiminin geri olduğu tespit edildi, sonrasında gebelik testlerini tekrar edildi ve bebekler ölmüş olduğu dolayısıyla progestron vs kesildi 2 hafta sonra kendi kendine düşük oldu, daha sonra tekrar tüp bebek denedik dondurulmuşlarla bu sefer kimyasal gebelik oluştu,, merak ediyorum hidrosalpinks olanlardan tüpünü aldırmadan bebeğini kucağına alan kişi sayısı bu kadar az mı?ilgili sayfalardan taradığım kadarıyla bir yada 2 tane rastladım ama bu kadar az mı :KK43:yoksa yazmıyor mu başarılı olanlar..ameliyattan önce son bir tüple şansımı deneyeceğim:/

bende merak ediyorum lap.sonrası gebe kalan yok muuuu
canım senn ne sorununn vardı
inş biz kalırızda biz yazarız buraya...
merhaba ben
4 a önce laparoskobi ameliyatı oldum şuan 4 hafta 6 günlük hamileyim 26 yaşındayım son iki yılı acı içinde şuan çok mutluyum rabim isteyen herkese nasip etsin

Slm arkadaslar.. ben laparoskopi nedir bilmiyorum ama.. perde ameliyati oldum.. ameliyattan sonra 20 gun cinsel perhiz verildi.. bu perhiz bu pazar suresi dolacak.. iliskiye girecegim.. bakalim eylulde sonuc cikacak.. hamile kalirsam sizlerle paylasirim.. kalmasamda nedenini paylasirim... burada ameliyat

Arkadaş lar yardimci olursaniz sevinir im loroSkopi ameliyat an sonra kaç gün sonra adet gördünüz

Cikolata amslyat Loroskopi den on gün sonra adet gören varmı

Cikolata amslyat Loroskopi den on gün sonra adet gören varmı
benin ameliyattan iki gün sonra kanamam olmuştu 3_4 gun... daha sonra adetim ameliyat sonrasinda ki tarihe döndü... yumurtaliklara müdahele edildiği için normal demisti doktorum.. geçmiş olsun bu arada canim

X