Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

Ben lazer epilasyon uzmanı bir doktorla görüştüm ki zaten hastanesinde bu hafta başlayacağım. Hiçbir zaman tüylerin yüzde 100 bitmeyeceğini söyledi. Başarı yüzde 80, 90'mış. Bunu göze alarak gitmenizde yarar var.

Yeter ki bitsin de isterse yüzde 80i bitsin

Ama bitsin yani, bir daha çıkmasın. :KK50:

3. seans biteli 12 hafta oluyor. genitalde 3-4 siyah hala duruyor. lazerde atlandığı için. onun dışında ayva tüyü gibi. rahatsızlık vermiyor batmıyor. bir daha da yaptırmayı düşünmüyorum. bu kadarı bana yeterde artar diğerlerini her türlü halledebilirim. vücut yapısı uygun olan herkese önerebilirim.:KK39::KK39:

Ben genital bölgeye 7 seans alexandrite ile lazer yaptırdım.Ama değişen bişey yok.dökülenler zamanla tekrar çıkyo:KK43:

3 sene önce 5 senas yaptırdım. 10-15 tane sarımtırak kalmıştı. bu sene şubat gibi gittim tekrar. 2 seans yaptm. onlar da gitti :)

acaba uzman da mı prob var senin ? yoksa 2-3 seansta bile baya farkedio.

3 sene önce 5 senas yaptırdım. 10-15 tane sarımtırak kalmıştı. bu sene şubat gibi gittim tekrar. 2 seans yaptm. onlar da gitti :)

acaba uzman da mı prob var senin ? yoksa 2-3 seansta bile baya farkedio.

nerde yaptırdınız acaba ben daha önce 8 seans bi güzellik salonunda yaptırmıştım hiç azalma olmadığı gibi aksine daha da arttı güvenip yeni bi yer de deneyemedim bu kötü tecrübeden sonra üstelik öğrenciydim hem parama hem zamanıma yazık oldu inşallah herkes sizin gibi güzel sonuçlar alır gittiğiniz yeri yazarsanız denemek isterim artık rasgele bi yere gidip risk almak istemiyorum :KK43:

koltukaltı-genital bölge ve alt bacak bölgelerine 4 seans gitmişliğim var.son seansın üzerinden 2 ay geçti.
yıllardır jilet kullandığım için kıllarım yoğun,sert ve koyuydu.
başlangıçtan bu yana çok yol kattettiğimi söyleyebilirim.
bitti mi tabiki de hayır ama ciddi azalma var zaten 4 seans da bitmiyeceğin farkında olduğum için hayal kırıklığına da uğramadım.
umarım eski hallerine geri dönmezler.

Merhabalarrr
Ben fotoepilasyona başladım.Gidenler memnun olduklarını söylemişti.Ama bu sitede pek o konuda bilgi göremedim.Bu konuda deneyimlerini paylaşabilecek kimse varmı aramızda??

ya bende lazer yaptırmak istiyorum ama en azından doktor gözetiminde ve iyi bi yerde olsun istiyorum istanbulda maltepe taraflarında veya yakınlarında önerebileceğiniz biryer varmı lazer yapan birçok yer var ama iyi biyere gitmek istiyorum ole cok sokağa atılcak paramda yok açıkcası bana yardımcı olumusunuz

Canm benm gittiğim ve önerebileceğim kartal avicenna umut hastanesi var genital + koltukaltı 60tl.
minibüs yolunda kalıyor pendik kadıköy rahatca gidip glebilirsn yani cnm.

ben lazerle kılları biteni gördüm.ama malesef ben onlardan olamadım.2 senedir lazere gidiyorum.inceldi.ama asla bitmedi.param da gidiyo.allah kahretsin ya.ayrıca bu kadar ışın yüzünden kanser olmaktan korkuyorum

arkadaşlar 10 seanstır bende yüz bölgesi için gidiyorum asa yukarı hesapladım bir milyara yakın para harcamışım azalma var faul bölgesi cene bölgesi baya azaldı inceldi sarardı ama tabiki tamamen gitmedi ben konuştugumda 12ila15 seans arası degişir bitmesi denildi.bende 15-16 seansa kadar bırakmadan gitmeyi düşünüyorum.birde tüylerim inceldikçe dökülme azaldı tüyler ince olunca makina görmüyor ve dökülmüyor ben bu aykı seansımda dökülmeyenlerim vardı ve rutuşa gittim dökülmeyenleri tekrar lazer yaptırdım bakalım 10gün içinde dökülürler inşallah rutuşa gidincede para ödemiyorum

ben de koltuk altım için çok gittim ama hala çıkıyorlar
geri ağdaya döndüm ama ağda ile olacak iş değil
inceler ama hala sıklar ve çabuk çıkıyorlar
sevmiyorum bu kılları sevmiyorummm !!

merhaba arkadaşlar ben çok araştırdım izmirde lazer epilasyon konusunu, cihazlarını..hatta bi arkadaşımın çok kötü dili yandı bundan..komple para aldılar..ikinci seanstan sonra memnun kalmayıncada vazgeçmek istedi ve kalan parasını istedi..ama parasını geri vermediler..bide üstüne iz kaldı bacağında.. en son formlarda da çok ismini duyduğum herkesin memnun kaldığı NOVARA polikliğine gittim.. çok memnun kaldım tavsiye etmek için yazıyorum izmir deyseniz ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız novara polikliniğe gitmeniz gerekiyor geçen yıl başlamıştım komple olarak yaptrdım ve çok tüylkü birisiydim şuanda her yerim tertemiz tüm cihazları etkili ve ilk seansta başladı azalmalarım ve sonunda bitti 3 poliklinikleri var balçova karşıyaka alsancak irtibat kurmak isterseniz telefon numarası BEN REKLAM YAPTIM BENİ DİKKATE ALMAYIN SİTEDEN ATTILAR

selam kizlar,ben almanyada yasiyorum ve bende bundan 2 ay önce ipl tedavisine basladim,benimki tam gicik bi bölgede yani yüzümde,ama sükürler olsunki 2 sean olmasina ramen ben cok memnunum fark edilcek sekilde azaldi bazi bölgelerde hic cikmadi bile,benim gitdim bayan garantie bile verdi cikmiycana..
insallah dedi gibi olur ve cikmaz.

ben kol altıma 6 veya yanılmıyorsam 7 seans yaptırdım bitti neredeyse saymaca 3-4 tüy çıkıyor ince bi şekilde onlarada iğneli yaptırdım.bikini bölgesi 4.seansımı yaptırdım ve ben çok çok memnumum üstler tamamen bitti altta çıkanlar ise ince..çok altlara ve aralara zaten yapmıyorlar artık onlarıda nasıl halledeceğim pek bilmiyorum ama.ben yinede gayet memnumum

ben istanbul avrupa yakasındayım güvenilir bir merkez arıyorum

Canm benm gittiğim ve önerebileceğim kartal avicenna umut hastanesi var genital + koltukaltı 60tl.
minibüs yolunda kalıyor pendik kadıköy rahatca gidip glebilirsn yani cnm.

ben de umut hastanesiyle görüştüm.bayan işini bilen biri gibiydi ama senin tecrübelerine ihtiyacım var.koltukaltı ve genital yaptırcam.sen hangi bölgelere yaptırıyorsun ve sonuçtan memnun musun.cevaplarsan çok sevinirim :)

X