Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

Bende uç sene önce yaptırdım dudak üstü cene ve kas arası suan cenemdekiler aynı sekilde çıkmaya başladı dudak üstü ve kas arası ince tüyler hala çıkıyor onlaridaiple alıyorum ama çenemdekiler diken gibi çok rahatsız ediyor ben 8 seans gittim 1200€ ya mal oldu çok pahalı yaa

kızlar ben tüm vücudumu yaptırmayı düşünüyorum ...nasıl lazere alıyorlar...çıplak olarakmı yoksa bir sey veriyorlarmı...bilgisi olan varmı??

nerdeeee ben epilasyona başladım nasılsa deyip bide jiletle aldım şuan eski halimi mumla arıyorum bunun yanı sıra ödediğim para ve çektiğim acıda cabası çok pişmanım

arkadaşlar bende lazer epilasyona gittim öncelikle yüz bölgeme iğneli epilasyona başlamıştım ama acısına daha fazla dayanamadığım için daha sonra lazere devam ettim.sonuç şu ki ;sadece alt bacak yüz ve kola yaptırdım kollar ve yüzde sonuç % 60 .bacakta sonuç %80.lazeri özelikle yüzünde sarıya yakın tüyleri olanlara tavsiye etmiyorum evet siyah tüylere faydalı ama sarı olan tüyleride uzatıyor.yüze en güzeli iğneli yakın cevremde acısına dayanıp gidenler var ve çok memnun mecbur iğneliye devam edeceğim yüzüm için.soğutucu falan almayı düşünüyorum çünkü acısını biliyorum gercekten acıtıyor.birde yaptırdığınız yer çok önemli ben memnundum ama kuzenim başka biryere gitti koltuk altı yanmıştı izi ilaçlarla geçti.

iğneli epilasyon acısı dışında ilk yapıldığında nokta nokta iğnenin batırıldığı yerde iz bırakıyor ama 1 gün boyunca suratına su vurmayıp güneşe çıkmadıkca geçiyor zaten bepanten gibi seyleri sürünce geçme süresi daha hızlı oluyor.bilmiyorum bende iz kalmadı ama epilasyonu yapan kişide önemli arkadaşlar

ewet arkadaşlar sorumdan da anlaışdığı üzere net bi şekilde cvp veren olucakmı merak ediorum doğrusu :nazar:. çnkü ben sekiz seans yaptırdm kolaltıma bitmedi . tüyler çok ama çok inceldi belli bile olmuo neredeyse ama bitmedi var yani hala bazı yerlerde şakkıdı.gerçkten bi tek tüy bile kalmayan varmı aranızda -tatlicadiarzu-

teyzem yaptırdı tüm bacak koltuk altı genital bölge ve bıyık bölgesine.. kendi gözlerimle gördüm tek bi kıl değil tüy bile yoktu ..

cnm teyzen nereye yaptırdı lazeri kaç tl ye mal oldu ve kaç seans gtti ve hangi cihaz bilgilendirir misin

teyzem diyarbakırda yaşıyor ofis de yaptırdı fiyatları ne çok ucuz ne de çok pahalı ..komple lazer (genital,tüm bacak,koltuk altı) 250 tl bıyıkda bedava :)

ama ben antalyada yaşadığım için başka merkeze gidiyorum ve inanırmısın tüm bacağa seans başı 500 lira istediler .. koltuk altıma 80, genitale de 250 vericem..

öncelikle lazerle bitecek mi bu dert diyenlere cevabım; evet bitecek. ama nasıl mı? arkadaslar hirşutizminiz varsa ne kadar lazere giderseniz gidin sadece bir aylık temizlik sağlarsınız ağdadan hallice yani.. öncelikle bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız. ilaç kullımıyla birlikte lazer kesin sonuçtur. benim yüz bölgemde vardı. çene ve yanaklarda. hirşutizmden dolayı. 5 seans bir kliniğe gittim fakat bir ay geçmeden yeniden ve daha sıkı daha koyu çıkmaya basladılar... inanın bu durum intihara bile sürükleyebilir. çok üzücü bişey, inanıyorsun para saçıyorsun ama sonuç koca bir sıfır... daha sonra bir doktorla bunu konustum, pko hastası olabilirsin dedi. kadın doğumcuya gitmemi önerdi. 4 ay önce gittim tabi yüzüm berbat halde... pkoluymuşum aslında sevindim çünkü doktor verdiği ilaç ve lazerle bu dertten kurtulucaksın dedi. çok mutlu oldum. ilaca başladıgım gibi bi özel hastanein lazer ünitesine gittim. ilk lazer ve rötüşün üzerinden 2 ay geçti ve yüzümde sadece ince ve güçsüz sayısı çok az olan tüyler çıktı. oh dedim bu işe yarayacak gibi. yalnız lazer seanslarında uzayan tüylerinizi jiletle kesmeyin jilet aralardaki sarı tüyleri de kalınlastırır. makasla kesin. neyse ikinci seansı yaptırdım ve suan toplasan 5 tel tüy var yok :KK70: o orman gibi suratımdan eser yok, belki bi sefer daha giderim ama şuan toplum içinde beni rahatsız eden bi durumum yok. çok mutluyum. lütfen umitsiz olmayın. hirşutizminiz varsa hemen lazere koşmayın ! dokora gidip tedavi edin hastalıgınızı. yoksa lazer çare olmaz.

teyzem diyarbakırda yaşıyor ofis de yaptırdı fiyatları ne çok ucuz ne de çok pahalı ..komple lazer (genital,tüm bacak,koltuk altı) 250 tl bıyıkda bedava :)

ama ben antalyada yaşadığım için başka merkeze gidiyorum ve inanırmısın tüm bacağa seans başı 500 lira istediler .. koltuk altıma 80, genitale de 250 vericem..

tatlm çok pahaliıymış seninki ya :// bari hastaneye yaptırsaydın

tatlm çok pahaliıymış seninki ya :// bari hastaneye yaptırsaydın

evet çok pahalı .. hastahaneleri hiç düşünmedim canım ..bazıları iyi sonuç alamamış hastahanelerden .. azalma yerine artma bile olanlar var .. ben gittiğim yerden çok memnunum ama biraz tuzlu işte..

Kızlar ben 1 ay önce 5. seansıma gittim. Genital ve koltukaltı için alex kullanılan bşr merkeze gidiyorum. İlk başlarda çok memnundum önemli ölçüde azalma oldu. Fakat koltukaltımda hala bir sürü tüy çıkıyor, öyle birkaç tel de değil baya çok yani. İnce ve açık renk çıkıyorlar ayrıca geç uzuyorlar ama 3. seanstan sonra azalma olmadı yani böyle kaldı. Son seanslarıma 2,5 ay aralıklarla gitti tatilden dolayı. Araları uzattığım için tüylerin çoğaldığını söylediler ama bildiğim kadarıyla ara vermek iyi bile oluyor, yani tüyleri çoğaltma etkisi olmaması lazım. Sizin de başınıza geldi mi kızlar yoksa ben boşa mı gidiyorum :KK14:

Kızlar ben 1 ay önce 5. seansıma gittim. Genital ve koltukaltı için alex kullanılan bşr merkeze gidiyorum. İlk başlarda çok memnundum önemli ölçüde azalma oldu. Fakat koltukaltımda hala bir sürü tüy çıkıyor, öyle birkaç tel de değil baya çok yani. İnce ve açık renk çıkıyorlar ayrıca geç uzuyorlar ama 3. seanstan sonra azalma olmadı yani böyle kaldı. Son seanslarıma 2,5 ay aralıklarla gitti tatilden dolayı. Araları uzattığım için tüylerin çoğaldığını söylediler ama bildiğim kadarıyla ara vermek iyi bile oluyor, yani tüyleri çoğaltma etkisi olmaması lazım. Sizin de başınıza geldi mi kızlar yoksa ben boşa mı gidiyorum :KK14:

bende yeni koltukaltıma aynı cihazla yaptrdm 3. seansımı ama bende çok azalma oldu bitti gibi artık çıkınca gel dedi kadın korktum şimdi ya genital içinde gitmek istiyodum boşuna para döküyor olmayalım bide benim cildim çok hassas koltukaltımda hep yara sivilce oluyodu son çare lazere başladım

merhaba arkadaşlar ben çok araştırdım izmirde lazer epilasyon konusunu, cihazlarını..hatta bi arkadaşımın çok kötü dili yandı bundan..komple para aldılar..ikinci seanstan sonra memnun kalmayıncada vazgeçmek istedi ve kalan parasını istedi..ama parasını geri vermediler..bide üstüne iz kaldı bacağında.. en son formlarda da çok ismini duyduğum herkesin memnun kaldığı NOVARA polikliğine gittim.. çok memnun kaldım tavsiye etmek için yazıyorum izmir deyseniz ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız novara polikliniğe gitmeniz gerekiyor geçen yıl başlamıştım komple olarak yaptrdım ve çok tüylkü birisiydim şuanda her yerim tertemiz tüm cihazları etkili ve ilk seansta başladı azalmalarım ve sonunda bitti 3 poliklinikleri var balçova karşıyaka alsancak irtibat kurmak isterseniz telefon numarası 421 02 00

eminmisin ben oraya 5 seans gittim ve hiç memnun kalmadım hiçbir faydası olmadı 5 seans sonunda 2 ay bekliyim dedim ne durumda eskisiyle aynı şekilde çıktı gittim gösterdim sizin hormonlarınızda bir sorun vardır dediler ve bende sorun falan yok dedim yani öyle şimdi başka yere başladım...

bende yeni koltukaltıma aynı cihazla yaptrdm 3. seansımı ama bende çok azalma oldu bitti gibi artık çıkınca gel dedi kadın korktum şimdi ya genital içinde gitmek istiyodum boşuna para döküyor olmayalım bide benim cildim çok hassas koltukaltımda hep yara sivilce oluyodu son çare lazere başladım
Zaten %70-90 gibi azalma olur demişlerdi. Yani tamamen bitmeyecek ama bende genital %90 azalmasına rağmen koltukaltı %70te takıldı kaldı, neden olmadı anlayamadım :KK14:

gerçi her bünyede ayni etkiyi göstermiyor ama 5,inci seansta koltuk altının %70 inin gtmesi az çünki orası lazerde en iyi sonuç alınan yer,genital desen anlardım yalnız genital %90 çok iyi 6,da tamamen gidecek o zaman,önemli olan üzerinden epey bir zaman geçince tekrar çıkmaması ,giden yerler için söylüyorum tabi...

ofiste nerde ismi neydi biliyor musun :26:

X