Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

alexander lazer yaptırdım.2 sene sürdü seanslarım bitti.tüm vucud yaptırdım.bölge bölge değişiklik gösterdi.kol altı ve bacaklarımda şu an için çıkmadı.biteli 3 ay fln oldu galiba.ama genital bölgem tam olarak bitmedi.kıl şeklinde çıkmıyo sert değil yani tüy şeklinde çıkıyo.arada ağda bandıyla alıyorum.5 dk bile sürmüyo ama tam bitseydi daha iyi olurdu.

bende 4seanstır lazere gidiyorum bıyık ve koltuk altına gittim hiç kıl tüy kalmadı,yakında genital bölgeye başlayacam çok memnunum,şiddetle tavsiye ediyorum,beyaz tenliyim lazer için en uygun olanıymış.

merhaba canm gittiğin yerin ismi ve adresi var mı acaba ve hangi şehirdesin

offff ben ipl apollo yaptırıyorum. 2 seansı yaptıralı 15 gün oldu hala ciddi bi dökülme yok. hatta genitalde 1. seanstan sonra baya dökülme olmştu üst bölgede , 2. seanstan bi kaç gün sonra jilet vurmam gerekti genital bölgeme o yüzden mi bilemedim ama daha bi çoğaldı genital. sık ama cansız tüyler çıktı o dökülen yerlerde de.. 2. seans henüz erken mi yoksa benm cihaz mı bi işe yaramıyo aklım ermedi[/arkadaşım sana şiddetle vermem gereken bi uyarı var!! ister alırsın ister almazsın 6 yıldır alekse lazere giriyorum diodede deneme atışı yaptırdım bi kaç hastanede nd yag lazer tavsiyeleri aldım kuzenimde senelerdir gidiyo lazere ve sana şunu söyleyim ıpl modern ağdadır ve kıl köklerini sadece uyutur 2 bilemedin 3 sene sonra sana hediyeleriyle geri döner yani iki katı fazla çıkar yol yakınken geri dön derim bu konuda dern mağduriyetler yaşadım 6 yılım çöpe gitti paralarım çöpe gitti ve cildim mahfoldu iğneli lazer derken kendin için iyi bişi yap lazer istiyosan önceliğin hastaneler olsun hormon testini yaptır herşeyinden emin olduktan sonra cildiyeye git doktor seni kıl yapına göre lazere yönlendirsin kıl kökü kaşını aldığında ucu topak topak olurya siyah öle bişiyse açık tenliysen gerçek aleksandite çözüm ama kökleri beyazsa ysni kökü yoksa seni rahatsız ediyosa diode çözüm olur ama ıpl asla tercih etme derim arkadaşım sevgilerle...:KK45:

Ben de bir yılı geçti başlayalı ve 12 seans oldu. Koltuk aldı ve bacaklar ok cansızlaştı ve azaldı ama özel bölge bir türlü bitmiyor. İlk o bitsin diye dua ederken en sona kaldı. Lazere gittiğim yer 12 seanstan sonra vücut korumaya alır dedi. Beni mi kandırıyor anlamadım. Böyle bir cevapla karşılaşan var mı?
Ayrıca gelmeden önce jilet yap diyordu Son gittiğimde ise kendilerinin kullandığı makineden almamı istedi. Bunun gibi bir şey alın dedi daha doğrusu. Onunla kısaltıp gelin dedi. Boş yere makine almak istemiyorum. Tüy dökücü jel, köpük falan alsam olur mu?

alexander lazer yaptırdım.2 sene sürdü seanslarım bitti.tüm vucud yaptırdım.bölge bölge değişiklik gösterdi.kol altı ve bacaklarımda şu an için çıkmadı.biteli 3 ay fln oldu galiba.ama genital bölgem tam olarak bitmedi.kıl şeklinde çıkmıyo sert değil yani tüy şeklinde çıkıyo.arada ağda bandıyla alıyorum.5 dk bile sürmüyo ama tam bitseydi daha iyi olurdu.

nerde yaptırdın canım bende istiyorummmmm özelden yazabilir misin

arkadaşlar ben önceden lazer yaptırdım 12 seans tüm vücut bana alexandrite dediler fakat hiç bilmediğim için IP denilen makina çıktı resmen kazıklandım bu tüyleri geçici süreliğine uyutuyormuş. şimdi başka bi klinikte başlıcam 6 seans yeterli olacağını söylediler euroderm gideceğim merkez çok beğendim ama bilgisi olan varmı sizce gitmeli miyim ? yine kazıklanmak istemiyorum.

arkadaşlar bende şu an genital ve koltuk altı 3 yaptırdım, bacak ikinciye gideeğim. ilk seans bir sonuç vermiyormuş bunu gördüm ama su an 3'teyim ve gerçekten çok rahatım. renkte açılma tüylerde yüksek oranda azalma ve incelme, batıkların kaybolması mevcut.:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Tamamen bitmesi icin kesin sonuc igneli lakin lazer de hic fena degil..inanin agda yaptirmaktan bin kat iyi..batik sorunu olmuyo..agdanin askine canininz daha az yaniyo.

arkadaşlar bende perşembe kol altı genital ve tüm bacak alex lazere başlayacağım 16 seans her bölge toplam. zamanla burada yazıcam gidişatı

son 20 sayfayı okudum ve anladığım kadarıyla 10 kişiden 9'u memnun değil. kalan 1 kişi ise kılları bitmemiş sadece biraz azalmış.

mrb kızlar bende sizlerdenim ama ben yüzüme yaptırıyorum 10 seans oldu baya azalma var dr dediği sıklıkla yaptırmak gerekiyormuş o zaman faydası oluyormuş onun içinde bol paraya ihtiyaç var benim annem 6 seneden fazla oldu hala yaptırıyor yüzüne bana kalırsa bitmiyor sadece inceliyor...:KK50::KK50::KK50:

Mayıs başı 2013de başladım yanı gecen sene arada sadece 2 seans gidemedim her ay düzenli devam ettim ütüleme değil normal yaptırıyorum onun bile acısına en başta dayanamadım ama şimdilerde alıştım. Kolumun altında bir iki tane kaldı. Bacaklarda tek tük var. Kolum zaten geç biter demişlerdi ama onda bıle azalma mevcut. özel bölgede alt kısımlar ara ara var üst kısımda yok aylardır. Dudak üstünü hediye etmişlerdi artık daha geç uzuyor ilk başlardaki gibi kesinlikle değil.
Ben paket aldım paket sözde 10 seanstı ama dediğim gibi halı haızrda hazirana kadar randevum mevcut. Bitme garantili girdim. Toplam bitiş garantili 1500 verdim. Ve bitene kadar devam edeceğim. çok memnunum valla kurtuldum her ay yada her banyodan sonra uzadımı varmı yok mu dıye düşünmekten . çok hafif olduğun için artık çok rahatım ve son tüy kalana akdar devam edeceğim.

Bitmeyenler nasıl bitmiyor ben anlamıyorum zaten dökülüyor dökülmeye yardımcı olmak için o vakit güzel bir kese yapıyorum dokununca elinde kalıyor ve terlemiz oluyor.

Bende 7 seansımı mayıs ayında tamamlamıştım ve artık çok rahatsız edici durumda olursan gel dediler haziranında bir düğüne katıldım ve koltuk altımı jiletle aldım şimdi sanki hiç yapılmamış gibi uzadı anlamadım ben bayrama yakın tekrar gidicem ve sanırım verdiğim paraya yazık oldu :KK19::KK19:

Bende 7 seansımı mayıs ayında tamamlamıştım ve artık çok rahatsız edici durumda olursan gel dediler haziranında bir düğüne katıldım ve koltuk altımı jiletle aldım şimdi sanki hiç yapılmamış gibi uzadı anlamadım ben bayrama yakın tekrar gidicem ve sanırım verdiğim paraya yazık oldu :KK19::KK19:

keşke jilet kullanmasaydın mahvetmişsin ama sakın jileti tekrarlama kökleri kalınlaştırırsın veya seans daha lazere git düzelir inşallah.

Kızlar ben lazerden çok memnunum.
ama avucumuzun içi gibi olmasını zaten beklemiyorum. yaratılış olarak farklı bölgeler bu saçma olurdu.
3-5 kıl kalmasının ne sakıncası olabilir ki onca kılımın yok olduğunu düşününce :KK52:
ama para sıkıntısı çektiriyor insana.
şuan genital koltuk altı ve yüz yaptırıyorum.
daha bacak ve kol istiyorum ama fiyatı bütçemi aştığı için başlayamıyorum. :KK70:
sabredin para ve zaman sıkıntınız yoksa ve en önemlisi doğru yere gidiyorsanız sonuçlar mutlaka güzel olacaktır. herkesin kılsız kalmasını diliyorum ve sizi öpüyorum. :KK68:

Kızlar ben lazerden çok memnunum.
ama avucumuzun içi gibi olmasını zaten beklemiyorum. yaratılış olarak farklı bölgeler bu saçma olurdu.
3-5 kıl kalmasının ne sakıncası olabilir ki onca kılımın yok olduğunu düşününce :KK52:
ama para sıkıntısı çektiriyor insana.
şuan genital koltuk altı ve yüz yaptırıyorum.
daha bacak ve kol istiyorum ama fiyatı bütçemi aştığı için başlayamıyorum. :KK70:
sabredin para ve zaman sıkıntınız yoksa ve en önemlisi doğru yere gidiyorsanız sonuçlar mutlaka güzel olacaktır. herkesin kılsız kalmasını diliyorum ve sizi öpüyorum. :KK68:
canım sabit bi parayla evde istediğin kadar istediğin zaman kendin yaparsın eğer istersen satmak zorunda kaldım almak istersen

X