Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

ben 8 seans yaptırdım ve hala bitmedi. evet azaldı ama bitmedi. üst bacak inceldi ama başka sonuç alamadım pakette de herhalde nemli bölge diye iyi bir sonuç alamadım bitmiyor yani......

ben geçen sene Nisan (2011)ayında başlamıştım. koltukaltım şuan 8.seansında sadece 4-5 kıl için gidicem. bitti diyebilirim yani.genitalimin üst kısmında yani kasık bölgemde hiç birşy kalmadı yanlz makat ve dudak denen bölgelerde hala çıkıor :KK43: eskisi gibi olmasada NEmli bölge die sanırım bitmedi. tüm bacağma gelince; diz kapağm ve üzerisi hala çıkıyor. acaba ben acıya dayanamıorm düşük ayarda yaptırıorm ondan mı bilmiorm. ama bu yaza düğünüm var bi şeklde dişimi sıkıp yüksek ayarda yaptrıp bu işe son verdiricem. gitmeyi düşünenlerede KESİNLKLE tavsiye ediorm :KK66:

offff ben ipl apollo yaptırıyorum. 2 seansı yaptıralı 15 gün oldu hala ciddi bi dökülme yok. hatta genitalde 1. seanstan sonra baya dökülme olmştu üst bölgede , 2. seanstan bi kaç gün sonra jilet vurmam gerekti genital bölgeme o yüzden mi bilemedim ama daha bi çoğaldı genital. sık ama cansız tüyler çıktı o dökülen yerlerde de.. 2. seans henüz erken mi yoksa benm cihaz mı bi işe yaramıyo aklım ermedi

Arkadaslar iki sene kol altıma gittim tugler bitti ayva sarısı geliyo ee artık olacak o kadar ki benım kol altım erkek sakalı derecede ve genıs bi bolgeydi gitmenizi tavsiye ediyorum...

ben de 8 seans gittim tüylerim inceldi ve sarardı.İğneli epilasyon cildine uygun değil bu şekilde kalacak dediler.sonra 1 kez ağda ile yüzümü aldırdım anında siyah ve kalın çıktı.

cnm bende diyarbakırda yaptırıyorum. loreal paris güzellik merkezi diye bi yer. ah salak kafam araştrmadan etmeden arkadaşn tavsiyesi üzerine gttm. komple vücüt 1500 tık parayıda verdm. dört seans gördüm. mayıstaki seanstan sonra artk senasa almıyoruz yaz geldi diye dediler. eylülde alacaklarmış nerdeyse arada dört ay olcak yani. ve sonuç eskisnden daha kötü. hazır ince tüylerm de daha kalın çıktı. ve azalan nere varsa hepsi olduğu gibi çıktı. parayı peşn verdm. gtsem olmuyor gtmesem olmuyor. elmde olsa mahkemeye vermek istiyorum onları ::mad::

Merhaba algan123
Ben de bir çok kişi bu Loreal Paris'in madurlarındanız. Bunun için ben avukatla görüştüm. Avukatın zaten benden önce bizlerin bu maduriyeti ile ilgili haberi varmış. Bir dilekçe örneği verdi. Tek yapmamız gereken bu bilgileri doldurup ikamet ettiğimiz yerin kaymakamlığının yanında tüketici heyeti var, onlara bu dilekçeyi vermek. Avukat %90 kazanırız dedi. Herhangi bir ücret ödemiyoruz. Eğer isterseniz size o dilekçe örnegini yollayabilirim. Yeni üye olduğum için mesaj yollayamıyorum. Bir şekilde irtibata geçebilirsek çok iyi olur.

Ben 3 seansima gidecegim ve inanilmaz memnunum anadolu yakasında oturanlar a kartal da asya estetik şiddet le oneriyorum.. daha 2 seansta bu kadar mi azalma olur .. kesinlikle guvendiginiz yere yaptirin canlarim

ewet arkadaşlar sorumdan da anlaışdığı üzere net bi şekilde cvp veren olucakmı merak ediorum doğrusu :nazar:. çnkü ben sekiz seans yaptırdm kolaltıma bitmedi . tüyler çok ama çok inceldi belli bile olmuo neredeyse ama bitmedi var yani hala bazı yerlerde şakkıdı.gerçkten bi tek tüy bile kalmayan varmı aranızda -tatlicadiarzu-

Canımm Esteworld altunizade herkese öneriyorum valla gidenler gayet memnun bende tavsiye üzerine gittim, hatta ilk randevuyu bulamam dedim diye temsilcileri kuaförden aldı beni :)) komple yaptırıyorum ben 2. seanstan sonra tüyden eser kalmadı. siyah ve kahve tüylere sahibim 3. seansta diğer cihaza alacaklar beni siyahlar bittiği için :)) kıl kökleri belirgin bi şekilde gidiyorsunki atış yapacakları bölgeleri kalem ile çiziyorlar oraya daha yoğun çalışıyorlar. gitmek isteyen olursa benimle ilgilenen kızın numarası vardı aöa esteworld diye kaydetmişim her konuda destek oluyor fiyat konusunda çok yardımcı oldu bana bilgi alabileceğiniz temsilci numarasını vereyim,

Son düzenleyen: Moderatör:
8 seans gittim arada bir seans atladım gidemedim bitmedi diyenler çıkıyor diyenleri anlamış değilim. tabi çıkıyor ama dökülüyor kollar biraz geç bitiyor ama bitiyor neyine bu kadar düşünüyorsunuz anlamıyorum.

merhaba arkadaşlar ben özel bölgeye lazer yaptırıyorum ama lazeri yapan kız düşük dozda çalışıyor 5.seansım bitti üst kısımlarda azalma war ama aşağı kısımlarda yok.bana soğutucu al demişti canımın yanmaması için aldım şimdide yaparken hem düşük dozda yapıyor hem de sprey kullandığım için burası hiç bitmez diyor.gerçekten öyle mi bilgisi olan war mı? bir de yüksek dozda spreyle yapsa daha etkili olmaz mı? kız beni geçiştirmek istiyor olabilir mi? sonuçta dünyanın parasını werdim olumlu bir sonuç almak istiyorum.

Ben koltukaltıma yaptırdım ve evet tamamen bitti. Ayda bir 4-5 kıl çıkıyor hemen elimle koparıyorum. Başka kalmadı

Kac seansta bitti? Seanslarin zaman araligi nedir? Hala gidiyor musunuz? Boyle cok soru sordum kusura bakmayin ama ben de yaptirmak istiyorum.

6 yada 7 seansta bitti. Önceleri ayda bir gidiyordum sonra aralıklar arttı 2 aya falan uzadı. Son seanslarda tüyler çıkınca gelirsin demişlerdi. 2 buçuk sene önce bitti. Sadece suna dikkat edin, ben güzellik merkezinde değil hastanede yaptırdım. Güzellik merkezinde kullanılmasına izin verilen ıpl lazer tüyleri tamamen bitirmiyor. Benimki alexandrlite lazerdi. Bu cihaz bildiğim kadarıyla sadece hastanelerde var.

6 yada 7 seansta bitti. Önceleri ayda bir gidiyordum sonra aralıklar arttı 2 aya falan uzadı. Son seanslarda tüyler çıkınca gelirsin demişlerdi. 2 buçuk sene önce bitti. Sadece suna dikkat edin, ben güzellik merkezinde değil hastanede yaptırdım. Güzellik merkezinde kullanılmasına izin verilen ıpl lazer tüyleri tamamen bitirmiyor. Benimki alexandrlite lazerdi. Bu cihaz bildiğim kadarıyla sadece hastanelerde var.

Yani suan kolaltinizda hic kil yok mu? Ben guzellik merkezinde yaptirnayi dusunuyordum.

Yani suan kolaltinizda hic kil yok mu? Ben guzellik merkezinde yaptirnayi dusunuyordum.

Yok, işte sayılacak kadar 5-6 tane uzuyor 1 - 2 aya kadar, onları da koparıyorum :) Çok büyük rahatlık, yazın hiç kolaltımı düşünmeden özgürce giyinebiliyorum. Çok mutluyum tamamen bittiğine. :)
Ben başka bölge için güzellik merkezine gitmiştim daha önce, hiç etkisi olmadı. Onda da 6 seans falan gittim. O yüzden inanmıyorum güzellik merkezlerine. Yetkileri de sınırlı çünkü. Siz bilirsiniz yine de

Son düzenleme:
koltukaltı ve kaş ortası bitti, bıyıkta da 2 tane çıkıyor sarı renk ama ben ondan bile huylandığım için hala arada gidiyorum

Ben koltukaltıma yaptırdım ve evet tamamen bitti. Ayda bir 4-5 kıl çıkıyor hemen elimle koparıyorum. Başka kalmadı

acaba kaç seansta bitti ve hangi makneyle yaptırdınız ?

ben epicare alexander ile yaptırıyorum k.altı ve genital azalma var ama tamamen bıtmedi henüz.. k. altı 5. seansımı oldum 2 seansım daha kaldı paket almıstım inşallah biter

acaba kaç seansta bitti ve hangi makneyle yaptırdınız ?

ben epicare alexander ile yaptırıyorum k.altı ve genital azalma var ama tamamen bıtmedi henüz.. k. altı 5. seansımı oldum 2 seansım daha kaldı paket almıstım inşallah biter

Alexandrite ile yaptırmıştım ben. Son zamanlarda seans aralıkları çok uzadığı için tam hatırlayamıyorum ama 7 seans falan olmuştu galiba toplamda. Azalıyorsa devam ettiğiniz takdirde bitecektir.

Son düzenleme:
X