Lazer ile kılcal damar tedavisi

Arkadaşlar marmara forum garden office de bir klinik var elit sağlık kliniği... Netten yazarsanız çıkar zaten seansı 400 tl doktor yapıyor ve çok memnun kalan var kendisinden

Ben kayseri devlet hastanesinde yaptiriyodum yüzüm için çok iyi sonuç aldım ama devlet artık karsilamiyomus lazeri

yüzümdeki kılcal damarlardan 17 gün önce lazerle tedavi oldum yüzeysel yanıklar oldu onlar iyilesti cukur filan kalmadı ama kahverengi lekeler var hala inş geçer eğer faydası olursa tekrar yazarım sanki kızarıklıkların yavaş yavaş rengi açılıyor gibi

merhaba canım benim yüzümde çok kızarıklık var kılcal damar için lazer olcam doktorla görüştüm ama korkuyorum daha çok iz kalır diye senin nasıl oldu

lazer olan arkadaşlar bilgi verebilir mi ? senin yüzünde çok mu doktorla görüştn mü canım

bende görüştüm hatta ay sonunda olmayı düşünüyorum ama bana öyle bişey demedi 1 seans yapılck 1 ay kendine gelcek duruma göre tekrar yapılacak her hafta çok sık değil mi? yüzün çok mu kızarık

Ben kayseri devlet hastanesinde yaptiriyodum yüzüm için çok iyi sonuç aldım ama devlet artık karsilamiyomus lazeri

iyi günler canım lazerin sonucundan memnun musun herhangi bir iz kaldı mı bende yaptırmayı düşünüyrm yüzümde kılcal damarlar yüzünden kızarıklık var.

Yahu bayanlar Allah aşkına güzellik merkezlerine gidip lazer yaptırırsınuz sonra yaptırmayın yandı etti bilmem ne. Adı üstünde güzellik merkezi ne anlarlar lazerden. Epilasyon mu bu arkadaşım damar damar. Benim de yüzümde kılcal damar şikayetim var ve konyada özel bi hastaneye gittim orada bile kadın ben lazer yapmıyorum dedi ki çok başarılı eğitinli bi doktor. İnsanların kafalarını karıştırmayın lütfen. İşin ehli insanlarla görüşüp emin olduktan sonra yaptırın. Hiç iyi bişey yazan olmaz şuraya zaten ne kadar derdi olan varsa yazar işini halletti mi degolur gider. Bir kere de olumlu şeyler paylaşın insanlarla

Merhaba kizlar bende de agdadan ve tahristen dolayi cok az bi kizariklik vardi kilcal damar catlamasi olmustu.safak hastanesi sehriyar beye gittim yakmasi icin test atisi yapti damarlarm henuz fazla gorunmedigi icin tekrar cagrmadi ama test atisi yapilan yerlerde bi skintim olmadi biraz sisti aksama kadar.. etrltesi gun gecti... simdi arttilar kisin tekrar gitmeyi dusunuyoru. Bazi yerlerde yuzde cukur olusturuyor falan yazmislar kesinlikle doktor hatasi uygun olmayan dozda vermislerdir yoksa bi skinti yaratmaz..

X