LEVOTİRON 25 MG KULLANANLAR

Konulara baktım, sürekli sağlıkla ilgili durumlardan konu açmışsınız. Ama ufak tefek yükseklikleri. Psikiyatriye mı gitseniz diyorum. Belki bir nebze rahatlarsiniz
Cnm benim psikolojimi doktorlar bozuyor. Bir lym ufak yukseldi diye kadin direk kemik iligi biyopsisi diyor baska birsey diyor dusunun bir anda korku saliyor. Baska doktora gosterdigimde bu degerlere niye boyle korkutuyor ufak yukselmeler olur diyor. Ne yapacagimi sasirdim.

Konulara baktım, sürekli sağlıkla ilgili durumlardan konu açmışsınız. Ama ufak tefek yükseklikleri. Psikiyatriye mı gitseniz diyorum. Belki bir nebze rahatlarsiniz
Beynimde üc kilcal damar tikaliymis. Noroloji doktoru bir oraya bir buraya yolluyor. Gittiklerim de iyice moralimi bozuyor. Onlar ne derse ben ona gore yol aliyorum ama hepsi birsey soyluyor

Herkese sağlıklı günler. Bir ay önce ilk defa tsh hormonum yüksek çıktı. Doktor bonumdan usg istedi iki küçük 4 mm nodül çıkınca levotiron 25 mg ilaç yazdı. Benim ara bi kalp carpintim oluyor kardiolojiye gittim sorun cikmadi. Dahiliye doktoru carpintin tsh hormonun az calisiyor ondan ilaca başlarsan gecer dedi. Geçen ay 6 küsür olan tsh degerim bu hafta aile hekimliginde ki kan testinde 4 e dusmustu. Ama ilactan hiç içmedim. Ilacı korkudan icmiyorum kalbi cok zorladigini ve bir çok yan etkisi oldugunu okudum. Bu ilacı kullanip yan etkilerini yaşayan var mi?
Verilen ilaci kullanmayacaksaniz doktora ne için gidiyorsunuz ki?
Ben kullanıyorum ayni ilaci yaklasik 11-12 yildir ve ömür boyu da kullanacagim.
Kullanmamanin zarari size daha buyuk...

Herkese sağlıklı günler. Bir ay önce ilk defa tsh hormonum yüksek çıktı. Doktor bonumdan usg istedi iki küçük 4 mm nodül çıkınca levotiron 25 mg ilaç yazdı. Benim ara bi kalp carpintim oluyor kardiolojiye gittim sorun cikmadi. Dahiliye doktoru carpintin tsh hormonun az calisiyor ondan ilaca başlarsan gecer dedi. Geçen ay 6 küsür olan tsh degerim bu hafta aile hekimliginde ki kan testinde 4 e dusmustu. Ama ilactan hiç içmedim. Ilacı korkudan icmiyorum kalbi cok zorladigini ve bir çok yan etkisi oldugunu okudum. Bu ilacı kullanip yan etkilerini yaşayan var mi?
Gebeliğe bağlı yükseldiği için tsh ben de gebelik boyunca kullanmıştım önce 50 sonra 25 e düşürmüşlerdi
Hiçbir sorun yaşamadım kullandığım sürece çarpıntı vs
Bebeğim de sağlıkla dünyaya geldi çok şükür ikimiz de iyiyiz 🙂
Her ilacın bir gripinin bile bazı bünyelere yan etkisi olabilir internette her yazama takılmayın

Gebeliğe bağlı yükseldiği için tsh ben de gebelik boyunca kullanmıştım önce 50 sonra 25 e düşürmüşlerdi
Hiçbir sorun yaşamadım kullandığım sürece çarpıntı vs
Bebeğim de sağlıkla dünyaya geldi çok şükür ikimiz de iyiyiz 🙂
Her ilacın bir gripinin bile bazı bünyelere yan etkisi olabilir internette her yazama takılmayın
Size de bebeginize de rabbim sağlık versin🥰

Oladar azki dozu ilacin kullansaniz hersey yoluna giricek sacma spaan yan etkileri oldugunu nerden cikardiniz ayrica oyle bisey yok yillardir 100luk kullaniyorum kendi kendinize teshis koyup doktoru dinlemeyip burdan ne medet umuyorsunuz anlamadim

Kullanmazsaniz hayat zehir oluyor, kafaniz calismiyor, kilo aliyorsunuz, metabolizmaniz dusuyor., surekli yorgun hissediyorsunuz. Vucut icin cok onemli br hormon, vucut uretmiyorsa ilac kullanacaksiniz, belki de omur boyu. Ben 10 sene once tedavi oldum, 2 sene ilac kullandim, hala nerdeyse her sene kan testi veriyorum tekrarlarsa haberimiz olsun diye. .

Geçen grip ilacı yazdı doktor, yan etkilerinde inme anaflaktik şok ve daha niceleri yazıyordu. Yazmak zorunda çünkü nadir de olsa görülme ihtimali var. Bu sizde de olacak diye bir şey yok. İlacınızı düzgün kullanın

Kullanmazsaniz hayat zehir oluyor, kafaniz calismiyor, kilo aliyorsunuz, metabolizmaniz dusuyor., surekli yorgun hissediyorsunuz. Vucut icin cok onemli br hormon, vucut uretmiyorsa ilac kullanacaksiniz, belki de omur boyu. Ben 10 sene once tedavi oldum, 2 sene ilac kullandim, hala nerdeyse her sene kan testi veriyorum tekrarlarsa haberimiz olsun diye. .
Cok geçmiş olsun canim. Şimdi durumunuz nasıl? Degeriniz ilactan sonra biraz duzeldi mi?

Oladar azki dozu ilacin kullansaniz hersey yoluna giricek sacma spaan yan etkileri oldugunu nerden cikardiniz ayrica oyle bisey yok yillardir 100luk kullaniyorum kendi kendinize teshis koyup doktoru dinlemeyip burdan ne medet umuyorsunuz anlamadim
Sadece kullananlarda yan etki ve iyi etkilerini merak ettim😔

Cok geçmiş olsun canim. Şimdi durumunuz nasıl? Degeriniz ilactan sonra biraz duzeldi mi?
8 yildan beri ilac kullanmiyorum, normale dondu,ama doktor yilda bir kere test yaptir dedi ,tekrarlayabilirmis. Ben 25 le basladim, 100 mcga kadar cikti, sonra doktor yavas yavas azaltip biraktirdi.

Ilac carpinti yapiyormuydu
Bakin hala ilaç çarpıntı yapıyor mu diyorsunuz ilaç çarpıntı yapmaz bu kadar kafaya takmayin zaten en düşük doz,aksine ilaç kullanmazsanız değerleriniz yükselir çarpıntıniz artar yolda yürürken bile nefes alıp vermeniz değişir nefes alırken zorlanırsınız saçlarınız aşırı derecede dökülmeye başlar,üşüme,ellerde titreme,unutkanlık,yazın aşırı terleme,yogurnluk,uyku hali vs bunlara sebep olabilirsiniz.

150 mg kullanıyorum şuan mesela bende.

25 ve 50 mg olarak kullandım bende de solda 5mm lik zararsız nodül vardı zaten sisiyordu arada ilaç kullandım gebelikte gebelik bitti bıraktım kan testinde normal çıktı fakat hormon testi de yaptırmak gerekiyormuş ben de hiçbir yan etki yapmadı hatta şişlik indi rahatladım
arkadaşım merhaba ben de 6 haftalık gebeyim ve tsh 4.52 çıktı 50 mg yükseltti doktor senin doğum oldu mu herşey yolunda mı canım

X