LEVOTİRON 25 MG KULLANANLAR

Gebeliğe bağlı yükseldiği için tsh ben de gebelik boyunca kullanmıştım önce 50 sonra 25 e düşürmüşlerdi
Hiçbir sorun yaşamadım kullandığım sürece çarpıntı vs
Bebeğim de sağlıkla dünyaya geldi çok şükür ikimiz de iyiyiz 🙂
Her ilacın bir gripinin bile bazı bünyelere yan etkisi olabilir internette her yazama takılmayın
arkadaşım merhaba kaç ay oldu doğum yapalı bebekler nasıl tsh benimde yüksek çıktı 6 haftalık gebeyim normalde en düşük dozla düzene giriyordu ancak artık girmiyor. dozu değiştirdik şimdi takip ediyoruz.Ama tsh yüksekliğinin bebeklere olan etkisi gerçekten okudukça insanı ürkütüyor :KK43:

arkadaşım merhaba kaç ay oldu doğum yapalı bebekler nasıl tsh benimde yüksek çıktı 6 haftalık gebeyim normalde en düşük dozla düzene giriyordu ancak artık girmiyor. dozu değiştirdik şimdi takip ediyoruz.Ama tsh yüksekliğinin bebeklere olan etkisi gerçekten okudukça insanı ürkütüyor :KK43:
Merhaba 3 buçuk ay olacak neredeyse doğum yapalı bebeğim de ben de gayet iyiyiz çok şükür hiçbir sıkıntı yok
Ben de ilk öğrendiğimde korkmuştum ama hamilelik boyunca takip edildi ona göre dozu azaltıp çoğalttılar ve bir sıkıntı yaşamadık
Doğum yapar yapmaz da bıraktım ilacı
Her ay takibinizi düzenli yaptırın ilacınızı bir gün bile atlamadan düzenli kullanın hiçbir şey olmaz Allahın izniyle gebelikte tsh düzensizliği birçok kişinin başına geliyor doktorum bile bana çok normal bebekten dolayı ihtiyaç artıyor demişti

arkadaşım merhaba ben de 6 haftalık gebeyim ve tsh 4.52 çıktı 50 mg yükseltti doktor senin doğum oldu mu herşey yolunda mı canım
Merhaba 32. Haftada erken doğum yaptım ama tiroide bağlı değil bebeğim sağlıklı 7. Aya giriyoruz çok şükür size de kolay sağlıklı doğum diliyorum

Bu sonuçla ne oluyorum troidmi guatr mi?? İlaç içiyorum bundan nasıl kurtulabilirim. Doğal normale dönmem için ne tür yapmalıyım..
1000003673.jpg

X