Lütfen bakın abartıyor muyum çok moralim bozuk

Asla onun dediği yerde kalmayıp ilk uçakla eve gidip engeli basmalik bir adam .tabi bunun için ayakları üstünde duran güçlü ,maddi manevi donanımlı bir kadın olmak şart 🤷‍♀️ uydum akıllı olup kendine yetemeyen biri iseniz Allah yardım etsin ne diyeyim

Sevgilimle çok mücadele ederek birlikteyiz görmek için çabalıyoruz 1 hafta önce yanına geldim bugun doğım günü kaldığımız yerde kaldık biraz yer uymadıgı ıcın döndük neyse başka eve geçecektik sabahtan beri ev bakıyoruz vs oyalandık oyalandık ben kendisinin doğum günü için özelikle gelmiştim zaten neyse kardeşini çağırdık pasta üfledik falan saat 12 de bana sen bugun kardeşimde kal dedi arkadaşlarıyla hergün gördüğü arkadaşlarıyla olmayı tercih etti.
Aabah erkenden alacak kardeşi gidiyor diye okula ama mesele ben o kadar plan yapıp gelmişken ki çarşamba günü dönüyorum uçakla işlerim var böyle yapması zoruma gitti ev ayarlıyorum ayağına bu saate kadar oyaladı beni. Bide sımdı kardesi annesi evde kardesinin gözünde küçük düştüm gibi hissediyorum böyle kovar gibi yaptı
Cebimde 5 kuruş para yok sabah beni almasını istemiyorum onada söyledim doğum günün için geldim. Sen. Beni arkadaslarına değiştin diye istenmediğiğim yerde de kalmam dedim ailemede söyleyemem şuanda böyle biseyi yasadıgımız olayı ona nasıl davranacam bilmiyorum gerçekten beni çok kırdı :KK43:
Ne güzel dereyi geçmeden gerçek yüzünü gosterivermis ayrılın gitsin ya hayat zaten başlı başına çok zor bir de sıkıntılı insanları yaşama dahil etme eksiklere çeker sizi. Yakın bir arkadaşınızdan borç isteyip hemen oradan ayrılın. Az kendinize değer verin bu saygısızlık şimdiden böyleyse ilerisini düşünemiyorum

Sevgilimle çok mücadele ederek birlikteyiz görmek için çabalıyoruz
Bak bu cümle tüm ilişkiyi açıklıyor aslında. Olmayacak sürmeyecek şeyde inat ediyorsunuz. Konuyu ilk okuyunca yazık öğrenciler heralde dedim ama adam 35 yaşında kazık kadarmış. Israrınız ne, niye saygı görmediğiniz sayılmadığınız ortamlara koşarak gidiyorsunuz? Çok mücadeleyi niye ve nasıl ediyorsunuz? Adam sizi istemiyor ama siz mi yapışıyorsunuz? Benim için, doğum günüm için onca yolu bırak sevgiliyi, gelen arkadaşımı bile orada burada bırakamam vicdanım el vermez. Adam para harcamak istememiş sizin nerede nasıl kalacağınızı önemsememiş hatta ilk andan beri kardeşinin yanına bırakacağı belliymiş. Bütün g-n kiralık yer ayarlıyorum diye sizi oyalamış hiç mi gururunuz kırılmadı?

Size bir tavsiye, gidiş değil asıl dönüş paranızı hesap ederek çıkın yola. Ama eminim cebinizde para olsaydı o günlük kalınacak yerin parasını bile siz öderdiniz değil mi?

genceciksin, lutfen kendine bunu yapma. yillar sonra bu ani hatirlayip kendine cok kizarsin ben nasil izin verdim bana boyle davranilmasina diye.
gelisiniz supriz miydi? diyelim ki oyleydi, onun da planlari vardi arkadaslariyla bozamadi, neden sen de dahil edilmedin? her arkadas anlar bunu, kimse gelmesin demez, diyemez. burda birbirini gormek icin mucadele eden iki sevgili degil de, erkegi gorebilmek icin turlu fedakarliklar yapan bir kadin goruyorum sanki bu caba tek tarafli

Bir insan kendini nasıl bu durumlara düşürebilir ?
Nasıl hala “acaba abartıyor muyum” düşüncesinde olabilir ? Pes.

acabamı diyorsun hala.adam işini görmüş seninle, sonrada başkasına gitmiş olay bu. erkeklerle gitseydi senide götürüp tanıştırabilirdi. lütfen ablaların olarak söylüyoruz.uzak durrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sevgilinizin bir mücadelesini göremedim?
1 hafta nerede kaldınız ki tekrar ev bakmaya başladınız konuda eksiklikler var biraz. Yaptığı çok ayıp ne demek sizi bırakıp arkadaşlarıyla çıkması.
Ayrıca siz niye cebinizde para olmadan şehir dışına çıkıyorsunuz? Böyle rezil olursunuz işte. Umarım bu adamdan ayrilip sabah evinize dönersiniz.

Kötü ve gerizekalı karaktersiz erkekleri bulma danışmanlık merkezi diye bir firma olsaydı bu kkdaki hanım kizlar kadar başarılı olamazdi. Ablacım çok aradın mi ? Hemen evine dön ve bu herifi de engelle .

Sevgilimle çok mücadele ederek birlikteyiz görmek için çabalıyoruz 1 hafta önce yanına geldim bugun doğım günü kaldığımız yerde kaldık biraz yer uymadıgı ıcın döndük neyse başka eve geçecektik sabahtan beri ev bakıyoruz vs oyalandık oyalandık ben kendisinin doğum günü için özelikle gelmiştim zaten neyse kardeşini çağırdık pasta üfledik falan saat 12 de bana sen bugun kardeşimde kal dedi arkadaşlarıyla hergün gördüğü arkadaşlarıyla olmayı tercih etti.
Aabah erkenden alacak kardeşi gidiyor diye okula ama mesele ben o kadar plan yapıp gelmişken ki çarşamba günü dönüyorum uçakla işlerim var böyle yapması zoruma gitti ev ayarlıyorum ayağına bu saate kadar oyaladı beni. Bide sımdı kardesi annesi evde kardesinin gözünde küçük düştüm gibi hissediyorum böyle kovar gibi yaptı
Cebimde 5 kuruş para yok sabah beni almasını istemiyorum onada söyledim doğum günün için geldim. Sen. Beni arkadaslarına değiştin diye istenmediğiğim yerde de kalmam dedim ailemede söyleyemem şuanda böyle biseyi yasadıgımız olayı ona nasıl davranacam bilmiyorum gerçekten beni çok kırdı :KK43:
Kisacasi ekilmissin üzgünüm bu seni kirabilir. Böyle heriften diyorum ki adamligi bekleme. Göre göre seni gözden cikardi arkadaslarina tercih etti. Düsünsenize ilerde evlendiginizdede bu sekil yasayacaksiniz böyle ömür cekilir mi ya sacmalama.. direk evden ayrilip hemen evine dönüyorsun ne yap ne et gururun varsa tabi. Her yerden engelle..

Sevgiliniz için onun olduğu şehre gidiyorsunuz ve sevgiliniz sizi bırakıp arkadaşları ile takılmaya gidiyor öyle mi? Ve hala sevgiliniz? İnanılır gibi değil

X