Lütfen bakın bu durumu yaşayan var mı 🥹

ddenz55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2023
81
25
21
Arkadaşlar merhaba biz tüp bebek yaptırdık negatif doğal yollarla hamile kalmamız imkansız dedi doktor en son 17 ocakta adet oldum 14 Şubat gibi lekelenme yaşadım şuan 50 güne yakın gecikti hiç olmazdı belirtim yok benim gibi olan var mı hamile olma ihtimalim varmıdır şimdi ara ara adet olacakmış gibi ağrım geliyor 🥹🥲

Merhabalar sorduğunuz soruyla ilgili hiçbir bilgim yok ancak allah inşallah hayirli sağlikli evlatlar nasip etsin size ❤️

Arkadaşlar merhaba biz tüp bebek yaptırdık negatif doğal yollarla hamile kalmamız imkansız dedi doktor en son 17 ocakta adet oldum 14 Şubat gibi lekelenme yaşadım şuan 50 güne yakın gecikti hiç olmazdı belirtim yok benim gibi olan var mı hamile olma ihtimalim varmıdır şimdi ara ara adet olacakmış gibi ağrım geliyor 🥹🥲
Şimdi sağlık verilerinizi paylaşsanız dahi işin uzmanı değiliz yorum yapamayız ama etrafımızda defalarca tüp bebek deneyip sonrasında doğal yolla hamile kalan insanlar olmuyor değil. Neden olmasın kısmet olursa 🤷🏻‍♀️🌸
Test yapıp kontrol edebilirsiniz. Hamile değilseniz de doktora gidip gecikme ile ilgili bir tedavi alırsınız🤍

Şimdi test almaya gidicem 🥹
Merhabalar sonucunuz nedir bizde ocak ayında tüp bebek yaptık kimyasal oldu maalesef 29 ocakta adet gördüm ondan beri regl olmadım reglm 3 gün geciktiginde hafif kahverengi siyahimsjya yakın leke geldi 2 gün kadar sadece peçeteye sonra durdu şuan 12 gün dur gecikmem var ama hala regl olmadım ve hiçbir belirtm yok ne göğüslerimde ne karnımda kan verdim yarın sonucum cikacak inşallah güzel sonuçlar alırız umarım sizde hamilesinizdir

X