Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mac fondöten ve pudra kullananların yorumları

arkadaslar studio fix denedim dün.bi tarafımda fluid dger tarafımda studio fix powder .renk kapatıcılık doku şahane.ama bu fırça olayı kafamı karıştırıyor.fiyatları çok yüksek ve önemli olan verilen paraya değiyormu ?? fondoteni yada pudrayı nasıl uyguluyorsunuz ?? kendi fırçanız ilemi? mac fırcası ilemi süngeri ilemi ?? ve birde uygulamadan önce altına sürülen baz.sizce almak şartmı?

bu ürünün en açık tonu hangisi kızlar normal fondotenlerin açık tonları koyu oluyo bana

ben mac mağazasını aramıştım oradaki mua bana en açık nc15 (bej ton) ve nw15 (pembe ton) demişti..hatta 20 bile açıkmış

nette anlaşılmıyo ki renkler. bende rengini bulsam sipariş vericem
açık buğday tenliyim sizce hangisi olur ?

Iyi bi marka 20-25 tl sanırım bu tarafta bu taraf yani pendik te =)

102 pastelle sanırım yanlış hatırlamıyorsam

canım mac fix fluid düşünüyorum renkler nc15 ve nw15 diye başlıyor.telefon ettiğim de mua 15-20 çok açık demişti..
yok 20 25 olmaması lazım bana mua 77 dedi tabi ilk defa alacaksan çünkü pompalı alıyorsun ilk aldığında sonraki şişeleri sanırım 50 55 e geliyo

Canım sen bugday tenliyim dedin en açığın bi koyusu tam senlik ve seni biraz bronz gösterir o da çok tatlı bi görüntü sağlıyor.

her yerde renkler farklı çıkıyor normalde koyu renk kullanıyorum ama fondötenin yarısını boynum ve degaje bölgemede harcıyorum.
max factor lasting perf. 105 koyu geliyor loreal true match da beige dore kullanıyorum rengi koyu yine ama biraz daha iyi..birde üstüne açık renk pudra geçiyorum..

Canım bu markayı çok mu aradın sen. Bunlar bugday tenliye göre çok mat renkler

X