Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mac fondöten ve pudra kullananların yorumları

Peki canım o zaman sen bu fondöten içinde en açığın bi koyusunu bul onu dene bak

Bu Maci deneyeceğim . Ama gaziantepte nerede bulabilirim kii? .

canım izmir ankara ve istanbul dışında yok. benimde şehrimde yok. telefonla sipariş verebiliyorsun ama rengini bulman gerek ilk önce:44: ben hala o sıkıntıdayım

lala çok sağol ama onlar açık gelir diye düşünüyorum nc25 ile nc30 arasında kaldım

m.a.c in studıo fıx bende kullanıorm ve cok guzel benım cıldım karma olmasına rağmen gun boyu kalıo ve elımı yuzume urdugumde yaplı bı sekılde gelmıo ama kurutmuoda pamuk gıbı oluo

ve asadece ankara ve ıstanbulda var ben sanslı olanlardanım ankarada oldugum ıcın 1saat yol saora oraya ulasmıs oluorum

mac in pudralrı harika son derece kalıcı ve doğal duruyor yüzde un gibi durmuyor 2 snedir kullanıorum tavsiye ederim:KK34:

ben m.a.c kullanıyorum senelerdir...birgün yoldayürürken bi adam bütün m.a.c ürünlerini bi tezgaha dizmiş bekliyordu..ayyy şaka gibiiiiii:21: hepsi orjinall..ve fiyatlarını söylesem şok olursunuz...
adama nerden buldun bunları diyorum söylemiyooo....iki aydır ona takılıyorum ve istediğim ürünüde getiriyo ..hırsızlık malımı acaba:KK25::KK25: amaaan ne bilimm günahı onaa....
şu fırçayı sorayim bakimm ne kadar dicekkk:KK31: kesin 5 lira filan der herhalde onada:KK52:

Bende yaklaşık 1 senedir mac ürünlerini kullanıyorum. Sivilcelenmeye meyilli bir cildim olduğundan her ürünü kullanamıyorum ne yazık ki. Uzun zaman carminanın ürünlerini kullanmıştım. Onda da sivilce sorunu yaşamamıştım. Ama carmina fondotenim su bazlı olduğundan kapatıcılığı mac'in ki gibi değildi.

Fondotenim, studio fix. Pudram da mineralize skinfinis natural bu arada:KK17:.
İki tane de allığım var. İkiside şeftali tonlarında. Biri krem diğeri toz allık. Krem allığı şiddetle tavsiye ediyorum.

kızlar rica etsem fondötende kendi ten renginiz ile kullandığınız numaraları yazar mısınız:78:

ben m.a.c kullanıyorum senelerdir...birgün yoldayürürken bi adam bütün m.a.c ürünlerini bi tezgaha dizmiş bekliyordu..ayyy şaka gibiiiiii:21: hepsi orjinall..ve fiyatlarını söylesem şok olursunuz...
adama nerden buldun bunları diyorum söylemiyooo....iki aydır ona takılıyorum ve istediğim ürünüde getiriyo ..hırsızlık malımı acaba:KK25::KK25: amaaan ne bilimm günahı onaa....
şu fırçayı sorayim bakimm ne kadar dicekkk:KK31: kesin 5 lira filan der herhalde onada:KK52:

canm senelerdir kullanyrm dedğin bu adamn sattklrı mı ,bna sanki imitasyon (şu pzarlrda da satılan MAC ürünlrndenmiş gbi gldi)memnunsan biz de mi denesek acaba o ucuz a tezgahta satlnlrdan bir de memnunsan bu adamn tezghı nrede tam olrk tatlm

canm senelerdir kullanyrm dedğin bu adamn sattklrı mı ,bna sanki imitasyon (şu pzarlrda da satılan MAC ürünlrndenmiş gbi gldi)memnunsan biz de mi denesek acaba o ucuz a tezgahta satlnlrdan bir de memnunsan bu adamn tezghı nrede tam olrk tatlm

senelerdir kullandığımm orjinali cnmm...o sahteleri ayıracak kadar bu konuda bilgimm var mac ürünleri hakkında...pazarlarda hepsi var ama bu onlardan değil emin olabilirsinn..benim şaşkınlığımda bundan zaten...

senelerdir kullandığımm orjinali cnmm...o sahteleri ayıracak kadar bu konuda bilgimm var mac ürünleri hakkında...pazarlarda hepsi var ama bu onlardan değil emin olabilirsinn..benim şaşkınlığımda bundan zaten...

canım ankaradaysa özelden nerde olduğunu yazar mısın bu adamın:))ayrıca ben gitsem bir mac mağazasına ben pudra alıcam bana en uygununu verir misiniz desem bana satmak için tenime gitmeyen bir pudra kakalamazlar değil mi yani orda denediklerine ve yardımcı olduklarına şahitoldum ama ben kozmetik konusunda çok cahilim ve mac çok pahalı bir yer beni kandırırlarsa diye sormak istedim size

kızlar siz mac in kendi mağazasına gidin yüzünüze en yakışacak tonu verceklerinden emin olabilirsiniz ben kapatıcısını kullanıyorum gittim ay o renk mi bu renk mi derken bana dur bakıyım ben süreyim dedi bi tanesini sürdü ve cuk oturdu kesinlikle kendinizi onlara emanet edin derim ben...

studio fix nc37 kullanıyorum ben :131: çok da güzel ama pul pul oluyor yüzüm! yoğun nemlendirici gerektiriyo bu da cildime ağır geliyo:KK25: body and face c5 denemiştim keşke onu alsaydım keşkeeee:KK43: ayrıca c5 yüze oturduktan sonra çok güzel duruyordu:KK5: bitince kesinlikle onu alıcam :KK15:

studio fix nc37 kullanıyorum ben :131: çok da güzel ama pul pul oluyor yüzüm! yoğun nemlendirici gerektiriyo bu da cildime ağır geliyo:KK25: body and face c5 denemiştim keşke onu alsaydım keşkeeee:KK43: ayrıca c5 yüze oturduktan sonra çok güzel duruyordu:KK5: bitince kesinlikle onu alıcam :KK15:

Cildin pul pul olması malesef tenimizin kuruluğuyla alakalı.
Yani fondöteni değiştirsek de bir şey değişmiyor.
Nemlendirici tek başına kesinlikle işe yaramıyor pulluluğu gidermek için.
Peeling yapmak lazım. Suratı buhara tutup keselemek falan ...
Öyle yapınca pul olan deri gidiyor. İşte o aşamanın ardından nemlendirici sürülmeli.
Denedin mi bilmiyorum gerçi ama denemediysen uygulamanı öneririm.

kızlar ben de sureklı fontoden degıstırmekden bıktım .
cunku bır turlu ıstedıgım tonu bulamıyorum .
fondotenı ılk surdugum de tonu tamam bu dıyorum ama ,
surdukten sonra resmen yuzumde koyulasıyor ton .
off cıldırcam artık ya:KK5:
macın fondotenlerı cok mu koyu kızlar .acık renk zor mu ?
genel de koyu dıye duymustum .
ayrıca macın en cok hangıs fondotenınden memnunsunuz ?

X